Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дачия Дъстър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дачия Дъстър

    Време е за зимни гуми, в размера за дъстъра като че ли няма особено читави предложения. А пък чисто джиповите гуми в такъв размер вероятно ще му идват тежки.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Дачия Дъстър

      какъв по-точно е размера на гумите? и джантите?
      -Чем занимаетесь по жизни?
      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

      Коментар


      • От: Дачия Дъстър

        Ако е с 215/65R16 гледам че има kleber, която от собствени наблюдения е много читава зимна гума на добра цена.
        Hyundai Galloper 3.0 V6

        0885 44 60 16

        Коментар


        • От: Дачия Дъстър

          Метай едни читави всесезонни. Има такива близки до зимните като качества, и не много зле за лятото. Дъстъра като 4х4 ще са му напълно достатъчни зимата, а предвид, че е по-височък и далеч от екстремното бързо каране, ще са си ОК и за лятото.
          Ти си знаеш и как караш, но наскоро гледах резултати от разни тестове, и имаше някои гуми, които показваха много добри качества в дисциплините, които биха били по-важни за такъв тип автомобил(спиране/тръгване на мокро/сухо/сняг, скорост за аквапланинг).
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • От: Дачия Дъстър

            Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
            Ако е с 215/65R16 гледам че има kleber, която от собствени наблюдения е много читава зимна гума на добра цена.
            С този размер гуми го дават да се кара Тигуана. Дъстъра с подобни размери и тегло ли е?
            Иначе на 215/65R16 имам много готинки пирели винтер сотозеро

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:48298993.pirelli-winter-sottozero-215-65-r16-98h.jpg
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:5822373
            -Чем занимаетесь по жизни?
            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

            Коментар


            • От: Дачия Дъстър

              Аз си взех зимен континентал . Перфектна гума. Много по- добра , от заводския всесезонен , пак континентал . Дали защото , зимния е немски , а заводския румънски, не знам ?
              На предишния ми автомобил - Киа сиид , бях със зимни нокиан , ама сделани , пълен боклук. Само на мокро ставаха.

              Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk
              Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

              Коментар


              • От: Дачия Дъстър

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:conticrosscontact-winter-tire-image.png
Прегледи:1
Размер:215.5 КБ
ID:5822374
                -Чем занимаетесь по жизни?
                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                Коментар


                • От: Дачия Дъстър

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Време е за зимни гуми, в размера за дъстъра като че ли няма особено читави предложения. А пък чисто джиповите гуми в такъв размер вероятно ще му идват тежки.
                  кои са чисто джипови гуми? 215/65/16 е размера на моя Тусон, не съм забелязал да се затруднява, а не е по-малък или по-лек от дъстъра, това е размера и на Субару форестър - гуми има достатъчно

                  за всесезонни препоръчвам VREDESTEIN QUATRAC 5 , аз карам на субаруто 3-ката от 6 години и сега въм поръчал 5-цата


                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Дачия Дъстър

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    кои са чисто джипови гуми? 215/65/16 е размера на моя Тусон, не съм забелязал да се затруднява, а не е по-малък или по-лек от дъстъра, това е размера и на Субару форестър - гуми има достатъчно

                    за всесезонни препоръчвам VREDESTEIN QUATRAC 5 , аз карам на субаруто 3-ката от 6 години и сега въм поръчал 5-цата



                    С ръбата шарка и тежки. В този размер едните ги водят за лек автомобил, другите джипови.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Дачия Дъстър

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      С ръбата шарка и тежки. В този размер едните ги водят за лек автомобил, другите джипови.
                      215/65/16 Аз този размер на железни джанти от Тигуан, и на кораба-майка ги карам вече три години. Очень хорошо себе чувствует. Олекна много на окачването, и стои по-леко и стабилно на пътя. По товароносимост около 750кг. също идеално стават и на максимално допустимото тегло. Спрямо бусовите гуми, които са по 8 плата, тези ги водят 6 плата, или 6+1. И возят доволно по-меко.

                      Не разбрах само същия размер ли е на Дъстъра?
                      -Чем занимаетесь по жизни?
                      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                      Коментар


                      • От: Дачия Дъстър

                        Същия

                        98 H
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Дачия Дъстър

                          Да това е размера.
                          От завода излиза с всесезонен континентал , който за лятото е ОК , но застудее ли....поне според мен не става ( да се ползва за Пампорово , Боровец и т.н . За София ще си е идеален).
                          Според мен , типично джипови( по рошави) гуми на дъстъра , няма да му допаднат. Едно , че ще са му тежички и второ , че ще стане още по "друскав".

                          Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk
                          Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

                          Коментар


                          • От: Дачия Дъстър

                            Първоначално публикуван от MiroSh Преглед на мнение
                            ...От завода излиза с всесезонен континентал , който за лятото е ОК , но застудее ли....поне според мен не става...
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:81QHpmVLeaL._SL1484_.jpg
Прегледи:1
Размер:288.6 КБ
ID:5822388

                            такъв ли?
                            -Чем занимаетесь по жизни?
                            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                            Коментар


                            • От: Дачия Дъстър

                              Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]998081[/ATTACH]

                              такъв ли?

                              Не, това е като за бусове.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • Здравейте,

                                много ме кефят последните дъстери и пак се замислих много сериозно.

                                Та някой от Вас ползва ли дъстър извън пътя?

                                Някой да се е осмелил да направи доработки по окачване, лебедки, защити? Какви са впечатленията Ви?

                                Какви гуми препоръчвате за дъстера извън пътя? Аз съм фен на BFG AT. По разни форуми за дъстер обаче хвалят доста повече Cooper Discoverer AT3, Препоръки на тая тема?

                                ПП Търсенето не работи. а има ужасно много спам в тая тема.
                                Последно редактирано от hotsnail; 21-10-19, 21:32. Причина: Послепис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X