Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Victorinox‎-и за фикс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Victorinox‎-и за фикс

    Ама па съм научил термините, бре!
    Та значи заменям долуизобразените 3 бр. за нещо за туризъм с фиксирано острие, кания и дължина м/у 15 и 20 см. Всякакви договорки за уравняване на дялове от едната или другата страна на Л.С. за да не рушим правилата.
    Да добавя, че въпреки,че съм понаучил думичките не съм разбирач и моля не ми се смейте ако искам глупости!
    1.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0738B.jpg
Прегледи:1
Размер:57.1 КБ
ID:6125973
    Този е малък и по скоро декоративен. Има ножичка, пиличка и острие. Нов.
    2.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0739A.jpg
Прегледи:1
Размер:56.4 КБ
ID:6125974
    Този май си е стандартен. 2 остриета и 2 отварачки. Дръжката е леко издраскаха от носене в джоб с други предмети.
    3.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0740A.jpg
Прегледи:1
Размер:56.5 КБ
ID:6125975
    Този е с най много неща. 2остриета,2 отварачки,ножица,тирбушон,кука, пинсета и още нещо. Липсва му клечката за зъби. Леки следи от носене по дръжката.

    Най добре е размяната да стане лично за да могат и двете страни та видят на място това което получават.
    За контакти: Л.С. и 0878623386.
    Последно редактирано от siem; 03-01-17, 15:32. Причина: номерация
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

  • #2
    От: Victorinox-и за фикс

    Да добавя: позиция 1 и 2 ги разменям за малка брадвичка като тази

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_3360.jpg
Прегледи:1
Размер:23.9 КБ
ID:5739894

    (снимката е примерна и няма за цел реклама)
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-01-17, 09:01.
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • #3
      От: Victorinox-и за фикс

      Привет, колега. Ако приемеш съвет, по отношение втория си пост, разменяш "кон за кокошка" - тая брадвичка е откровен китайски боклук! По добре си потърси малката такава на Хускварна или Хултафорс, поне ще можеш да разчиташ когато се наложи. Успех!
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • #4
        От: Victorinox-и за фикс

        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
        Привет, колега. Ако приемеш съвет, по отношение втория си пост, разменяш "кон за кокошка" - тая брадвичка е откровен китайски боклук! По добре си потърси малката такава на Хускварна или Хултафорс, поне ще можеш да разчиташ когато се наложи. Успех!
        Благодаря колега, наистина си прав. Разгледах цените на сайта на дистрибутора на "Викторинокс" за България. Има ги и трите които давам, но цените им направо са зашеметяващи.
        От друга страна тук замените са толкова слаби и отсъстващи, че изобщо не се надявам някой да се съгласи. Аз това "китайското" брадве така или иначе ще си го купя (20 пари къде ли не са отишли) до седмица-две, ще го тествам на вилата и ако се счупи няма да е голяма щета.
        Ако все пак някой предложи някоя от изброените от теб марки, дори съм склонен да му дам и третия.
        Носил съм по малко позиции 2 и 3 и честно казано не са ми направили кой-знае какво впечатление. Бих се радвал да попаднат в ръцете на някой, който обича марката (за мен е прехвалена).
        Иначе предполагам, че е по лесно да ги продам чрез про*авалник или другия и да си купя това което ми трябва.

        Още веднъж благодаря, пък ако ти хрумне нещо за замяна- казвай.
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар


        • #5
          От: Victorinox-и за фикс

          Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]897569[/ATTACH]
          Офертата за това отпада. Взех си го и наистина не е нещо особено, но ще го понося и ще видим. Случвало ми се е да попадам на китайски стоки с неочаквана здравина.
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X