Обява

Свий
Няма добавени обяви.

lift на Мицубиши Л200 ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • lift на Мицубиши Л200 ???

    Моля за помощ търсих из форума и къде ли не но никъде нищо.Мицубишито е Л200 2,5ТДи 116к.с 2004г
    Трябва ми лифт поне 2 инча

  • #2
    От: lift на Мицубиши Л200 ???

    Търсиш готов кит или искаш сам да правиш модификации?

    Коментар


    • #3
      От: lift на Мицубиши Л200 ???

      От тоя дръгел пък, няма нищо по-лесно за почти без бюджетен лифт! Обаче много зависи за какво търсиш лифт, ако ще товариш - трябват си ресори и амортисьори, няма да стане само с удължени люлки! Отпред, ако прекалиш с натягане на торсионите става кофти в един момент - просто се променя цялото поведение на колата! С окачването на моето си играхме много, нови захвати за амортисьори, комбинации с различни листи на ресори, но аз търсих по-меко возене!
      Последно редактирано от evos; 02-01-17, 20:19.
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #4
        От: lift на Мицубиши Л200 ???

        Правилно казано . Няма смисъл от повече писане докато колегата не каже какво търси с този лифт . Дали ще е за товарене или за по-висока проходимост .

        Коментар


        • #5
          От: lift на Мицубиши Л200 ???

          Трябва ми за по висока проходимост.Там където ходя с него на места ми задира доста и затова искам да го повдигна с около 5см.Гледам в руските форуми подложки над тялото където лежи пружината,а отзад е направено с люлки или подложено под ресорите.Въпроса ми е кое е най-практично и ако някой е правил дали има схемите за стругар.
          Готовия кит ми е скъп на мен колега.Все пак парите са кът в тези времена.Ще ми е от голяма полза ако имаш в предвид някаква модификация

          Благодаря предварително колеги.

          Коментар


          • #6
            От: lift на Мицубиши Л200 ???

            Колеги след като уточних за какво точно ми е лифт-а няма никакво раздвижване по темата,за това ще съм благодарен ако някой има нещо конкретно в предвид да го сподели

            Коментар


            • #7
              От: lift на Мицубиши Л200 ???

              Отзад слагаш нови по-дълги люлки,отпред твоето е с торсиони не е с пружини те са от 2006 нагоре.Затова натягаш торсионите за да се изравни височината на предницата и задницата,но не до крайно положение.Подрязваш около 10-12мм буферните тампончета на горните носачи и си готов.Е хубаво е да смениш и амортисьорите с по дълги,поне предните,задните ще издържат.Това е в общи линии.
              MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

              Коментар


              • #8
                От: lift на Мицубиши Л200 ???

                Благодаря много за компетентното мнение колега

                Коментар


                • #9
                  От: lift на Мицубиши Л200 ???

                  Има и по-лоши варианти, но аз не съм компетентен !
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: lift на Мицубиши Л200 ???

                    Може да се слажи и подложка под горния шанир, и подложка м-у долния носач и рамата, за да останат успоредни носачите, и да се запази геометрията. Така освобождаваш и малко по-голям ход. Най-общо казано.
                    Гледай и за лифт на предницата на Л 400. Същото е.

                    Коментар


                    • #11
                      От: lift на Мицубиши Л200 ???

                      Как точно се слага подложка, под(над) долният носач, който е свързан с торсиона ?!?!
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: lift на Мицубиши Л200 ???

                        Ами щом торсиона е на долния носач, нещата са различни от Л400.
                        Сори за кофти съвета.
                        Като гледам, от някоя година са и с пружини отпред, та разликите са големи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: lift на Мицубиши Л200 ???

                          Колега,
                          И аз имам същата кола и искам да направя същото.
                          После какво направи

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X