Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СКИ ПАНТАЛОН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: СКИ ПАНТАЛОН

    я прати линкове с отзиви за Карбон,че бях се наточили от сантимент към името.

    Аз четох за пиковата им серия,че биват и че отговарят на това което са написали.

    Сина си взе атомик и много доволен.Преди нова година имаше промоция в Европа.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #17
      От: СКИ ПАНТАЛОН

      Линкове ма на английски,долу горе били, поне 5 ревюта четох.Кжи и ще ги изровя,но и аз ровя с Гугъл

      Виж паячето било добро на първо четене.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: СКИ ПАНТАЛОН

        Каквото ми е попадало на Arcteryx все е било над всичко останало, но тях съм ги низвергнал по идеологически причини (просто не е човешко нещо да е толкова скъпо), та каквото ми е попадало е било все от брат ми а той е размер като теб (моите размери ги знаеш ), та до панталон не съм опирал

        Другата непропускаща и непрощаваща финансово марка за сняг у наше село е Klim, но те не знам дали правят за ски (правят за моторни шейни и подобни, но може да са разнообразили малко от последния път когато съм се занимавал с тях). При тях по параметри лабаво нямаше, само че при тях и намаления няма (яке купено за 380 ново го носих две-три години, после го ковнах в Ибей да видя ще му взема ли 60-70 пари а то взе че замина за 200 и се бориха 20 човека за него).

        Та - Арктерикс ако нямаш идеологически задръжки срещу най-наглия отдел "ценообразуване" в галактиката, Klim ако просто правят панталони за ски, независимо от задръжките.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: СКИ ПАНТАЛОН

          Ма ми четеш мислите ти да знайш.

          С достатъчно търсене се намират недоволни и от Паяка,от Арктерикс за сега недоволни няма,аз имам малко от тия и също съм доволен па ги скъсвам от носене и не се късат.
          Кажи на брат ти,че снощи в Амазон Арктерикс Атом ЛТ се намирше за 38 долара от 250 и нещо,синьо ма под якето за тя ценичка можеше и на розови точки да е.До мен идва на 27ми и ако го бърза няма км да тане макар,че последно време идват за 3-5 дни при оферта 3 седмици,лъжат значи,като Хилъри лъжат.

          Ровя,яке с панталон,ръкавици и клин е мааалко повече от колата ми,но поне само з здника ми трябват гащи и съм с едното око там.Тия са изроди обаче,не познават парите
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: СКИ ПАНТАЛОН

            Така,писна ми на това в панталона и си взех Сторм Файтьр на Ла Спортива.Тия уроди от Арктерикс нямат нищо под 350-400 долара което да отговаря на моите блянове та се заблях малко в ибей и на под половината на тия цени пляс един 'талянец.

            Тестовете предстоят,за тия пари обаче какво да е ще свьрши работа,а в тоя клас искат мама и тате и 3 бири сьс салата.Най-много тенис у гащите и да клекна на Арктерикса ма не ми го преживява душичката 4-500 кинта за гащи.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: СКИ ПАНТАЛОН

              Със здраве да си го ползваш, да го скъсаш и друг да си вземеш.(след 10 години)
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #22
                От: СКИ ПАНТАЛОН

                Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                Със здраве да си го ползваш, да го скъсаш и друг да си вземеш.(след 10 години)


                Кьде да го скьсам???Мани ти,кажи Да го изтьркаш от носене........това Да го скьсаш .......... звучи болезнено

                Смятах,смятах и сметнах,че студ аз едва ли виждам,я уцеля минус 10 я не,експедиции не смятам да подготвям,а катеренето по камьни е с колата,а не по задник.Е сега боря 2 клина и още 2 панталона за под тоя Сторм та да затворя крьга.

                Най-вече ме наклони или наведе / зависи от ъгъла на гледане / качеството на тоя женския който взех за жената.Това за тия пари го няма или ако е тия долари е 3 класи долу,правено за разходка по полянка с розички.

                Ще го видим,за сега само парите му добри,като клекна с него в снега ще го видя как е.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: СКИ ПАНТАЛОН

                  Добре де, са го изтъркаш от носене. Късат се баш на полянки с розички(шипки), но там всичко се къса. 'талянците са ми любимци, едните ми обувки са такива. Вече стари, но съм като малко багерче с тях.
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • #24
                    От: СКИ ПАНТАЛОН

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    'талянците са ми любимци, едните ми обувки са такива. Вече стари, но съм като малко багерче с тях.
                    Те това е другата Моя Борба,на жената едните ботуши се разлепиха и ми извади едни с грайферче за мьгла както казват някои тук.Сега или ще натьртим трьтката от падане по снега или ще скьса Спортивата преди да ми влезе в струята и да и взема обувка като хората.

                    Каквото и да е ще е весело и на финала пак на моето
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: СКИ ПАНТАЛОН

                      За под зимното панталонче си набави едно Icebreaker клинче и си ти. Имам такова и съм супер доволен. Мерино вълна, мешана с още нещо, ориентирай се към дебелина 200 или дори 250.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: СКИ ПАНТАЛОН

                        Клин на Изуми,клин 4.0 на Ъндьр Армьр,клин средна хубост Колумбия от тия с фолиото вътре и последно клин на Ла Спортива за ски уж ма като дойда ще го видим.Под Морските гащеризони от Гортекс ни трябват клинове,но поне са широкички и не стават много за ски,клиновете обаче си стават и тук съм на шес'
                        Между другото ако някой е на моята струна Ла спортива тия дни имат намаление та дрънка,от 200 на 30 якета и панталони,клинове и елеци.........и аз пак се олях.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: СКИ ПАНТАЛОН

                          Язе нали ти казах? Тва по 30 кинта ли е?
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • #28
                            От: СКИ ПАНТАЛОН

                            29 и някакви за доставка,софтшел за под хардшела който пък е 55,Амазон или Ибей все още ги има.Внимавай да не се отплеснеш,че жената се чуди за къде е стягам между палмите.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: СКИ ПАНТАЛОН

                              Кудя бря ? Де ги тях намаления ?

                              И апропо по празниците качихме децата за пръв път на ски (и аз за пръв път от 1990та, когато така или иначе не можех да карам, оказа се че междувременно не съм се научил, не знам дали е защото междувременно не съм се и качвал, или от допълнителните 40 кила, или някаква друга причина ) - та, цял ден, ама цял ден въргаляне, "ангели", хаху хиху - не се намокриха, не гъкнаха за студ или дискомфорт. С колумбии са и двете. Та какво ги правиш ти твоите колумбии ?
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • #30
                                От: СКИ ПАНТАЛОН

                                Пиши La Sportiva на Амазон или Ибей и гледай шоу,повече от 50 кинта за яке не съм дал пък по мои изчисления купих един куфар дрешки и патъци.Пуцай,че не останА

                                https://www.amazon.com/Sportiva-Mera...tiva+softshell

                                https://www.amazon.com/Sportiva-Halo...+sportiva+halo

                                Като за брат ти размер макар,че вървят леко големи.Рови майка,и на Ибей се отпуснаха,че бяха по 200-300 кинта и все бях фалирал

                                За карането и аз съм така с изключение,че сина го държа между краката си по яките писти и карам бьрзичко да не слушам письците на майка му,налузваш му каската и газ.

                                Колумбиите стават ма не за яко време както казах,а с моята работа няма как да го избирам и накова ли се на снежна буря пак се кара ако има с какво,е вече има,търся на жената каска и съм готов за минус 20 и сняг колко може.
                                Последно редактирано от BENZBOSS; 11-01-17, 19:47.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X