Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СКИ ПАНТАЛОН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СКИ ПАНТАЛОН

    Трябва ми идея кой прави тия дни добри или мноооого добри панталони за ски?Нищо екстремно,по пистите ще стоя повечето време,но ми трябва идея за марки произвеждащи добра стока,че в момента съм с едни Колумбия които стават колкото да имам нещо на задника,но са далеч от добри гащи за ски пък и за друго ги ползвам.

    Марки ски оборудване в 21 век,кой прави нещо което си заслужава да се огледа в него човек?Цена не давам,че ще ги ровя на оферта някъде та и гащи за 500-800 долара да предложите пак става.

    тенкю пипьл
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: СКИ ПАНТАЛОН

    Разчисти си пощата. Иначе у Щатите каквото и да избереш над 100 до към 250 долара все тая.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #3
      От: СКИ ПАНТАЛОН

      Чистя

      Все някой трябва да е едни ГЪРДИ напред пред другите или ако не е тогава кои най-много държат на бой?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: СКИ ПАНТАЛОН

        Дай малко технически данни - воден стълб и т.н. За да дадем съвет.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #5
          От: СКИ ПАНТАЛОН

          Колумбията си е достатъчно добра като марка

          Коментар


          • #6
            От: СКИ ПАНТАЛОН

            Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
            Дай малко технически данни - воден стълб и т.н. За да дадем съвет.
            Сядам на снега и след половин час макарите са ми е сухи

            поне 10 000 ако правилно помня как се мереха тия сухини



            Няма данни,влизаш в магазина и кое избираш без значение от цената?За долу горе време имам,дай нещо като за кофти време
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: СКИ ПАНТАЛОН

              Вземай един Паяк класик/слим силует, хвърляй по един леко надменен поглед и си ти. Само гледай жената да не е около теб. Естествено промоционален.
              Да минимум 10 000 вода/10 000 въздух. С такова и в океана да скочиш излизаш сух.
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #8
                От: СКИ ПАНТАЛОН

                Ако си в САЩ - опитай канадските Карбон.
                Не че са еднакви по име с моята фирма.Серията Graphite alfa
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #9
                  От: СКИ ПАНТАЛОН

                  Patagonia.
                  Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                  Drag Grand Canyon Daily
                  Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                  LZ1JYM

                  Коментар


                  • #10
                    От: СКИ ПАНТАЛОН

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    Вземай един Паяк класик/слим силует, хвърляй по един леко надменен поглед и си ти. Само гледай жената да не е около теб. Естествено промоционален.
                    Да минимум 10 000 вода/10 000 въздух. С такова и в океана да скочиш излизаш сух.

                    Минимума ясен ма я кажи кое става над тоя минимум,че май има и по 20 000 и нещо се облизвам.


                    Карбон значи,отивам да ровя,че наистина съм у Щатите и пазаруването по нета си заслужава.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: СКИ ПАНТАЛОН

                      Колкото повече, толкова повече. Нали знаеш. С 10 000 мм. воден стълб нямам проблем да се въргалям в снега по 10-15 мин./час. Оставам със сухи топки. За дишаемост м/у 3 000 и 10 000 мг/кв. м. в идентично време разликата е огромна при 7 000 разлика. За 10 000 разлика да не говорим. По принцип ходя недостатъчно облечен, че не обичам да се спарвам. Абе за парите които си склонен да похарчиш вземи най-голямото което можеш. Но си определи граница, че иначе става майко мила.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • #12
                        От: СКИ ПАНТАЛОН

                        Аз граници не си определям,че ми по-лесно пък и колкото повече толкова повече с граница трудно го постига и по-добре да има екшън в запас от колкото утре пак гащи да купувам,че макарите на кокьл.

                        http://www.trailspace.com/gear/la-sportiva/halo-pant/

                        Е това съм загледал или Сторм файтьр модела и под това трудно влизам,че както казах за слънчево време си имам някакви Колумбия.Нещо около Спортива Хало да препоръчате 10 0000/10 000?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: СКИ ПАНТАЛОН

                          http://www.patagonia.ca/product/mens...ing/83215.html
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • #14
                            От: СКИ ПАНТАЛОН

                            Глей сега, ако го барнеш това Хало за 100-120 кинта вземи един и за мен, размер М, по вашему S мисля, че е. Иначе това е софтшел, а при сговнено време ти трябва хардшел. Че при леден дъжд и страничен вятър за 20 мин. все едно с водоструйка са те мили. Значи водния стълб се определя от импрегнацията. Тя действа обратно на препаратите за почистване. На техните етикети може да видиш колко процента ПАВ (повърхностно активни вещества) има. Те намалят повърхностното съпротивление на водата, другите съставки разтварят мръсотията, а водата ги отмива. Импрегнацията овекичава повърхностното съпротивление на водата и тя се събира на капка и се търкаля по материята без да попива в нея. Хардшела има и допълнителна ламинация, която му придава допълнителна защита от вода и вятър. Нещо като тефлоновите мушами при вас, нали се сещаш? Тропчо може да се изкаже по-подробно и някой друг химик. Да не го посочвам. По разбираемо не мога да го обясня.
                            За границата, убаво е да я има, ама е тема на друг разговор.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • #15
                              От: СКИ ПАНТАЛОН

                              Гледам Карбонат и недоволни много пък и ревютата кофти нещо та за сега ги подминавам.Патагонията,Мормота и Мамута са в кюпа заедно с Колумбията,падне ли нещо ЕВРИНО аз съм.

                              Халото го имаше и под 100 кинта,но големия размер,дебна ги.СтормФайтьра на тия съм го прицелил,Халото след него и под него 100 кинта трудно давам.Това с софта и харда долу горе ми е ясно,ползваме по яхтите Гортексове на Мусто та и за това за яке не питам,че имам ма гащите ми много торбести и за ски не стават за разлика от якетата.

                              Ла Спортивата съм на С и аз,очаквай включване само да ми кацне,а до тогава ще ровя кое им е конкуренция.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X