Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настройка на изпарител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Настройка на изпарител

    Роля на електро магнит
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #32
      От: Настройка на изпарител

      Да, и винаги дърпа желязната котва. А пружинката я държи натисната, за да не пуска газ.
      Като подадеш напрежение на бобинката-протича ток, и се създава електромагнитно поле, което действа на магнитните материали-в случая(а и в 99,9% от случаите) желязо. От което е направена самата котва. Тя няма поляритет, и не може да отблъсква от магнита, а винаги се привлича. Та като се задейства клапана-бобинката преодолява силата на пружинката, и привлича котвата нагоре, към себе си. С което отваря клапана. Като премахнеш напрежението-няма магнитно поле, и пружинката връща котвата обратно, затваряйки притока на газ, посредством натиска на гумичката върху отвора. При някои клапани самото налягане на газта натиска гумичката към щуцера, и така се получава по-сигурно затваряне.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #33
        От: Настройка на изпарител

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        При някои клапани самото налягане на газта натиска гумичката към щуцера, и така се получава по-сигурно затваряне.
        При всичките. Поради това в летните жеги поради високото налягане в бутилката клапаните понякога не успяват да отворят


        И при бензиновите клапани също е така.

        Коментар


        • #34
          От: Настройка на изпарител

          Тка в момента пътувам към София. И разхода ми е 18 -20.
          Пазарджик -Ихтиман с 100 км на 5 и 3000 оборота.
          Можете ли да пропоръчате някои газаджия в София да я погледне. Макар, че с настроика само маи няма да стане. Сигурно ще идка изпарител.
          Сега съм на ихтимн. След към половин час съм в Сф и като цяло имам работа в раиона на обеля...

          Коментар


          • #35
            От: Настройка на изпарител

            Някой може ли да ми обясни каква роля играе тази месингова дюза ?
            http://prikachi.com/images/174/9296174B.jpg
            Изпарителя е BRC AT90E електрически.

            От страни на дюзата има малка дупчица през която да излиза газта. Вътре е пружина с бутало и гумичка в края на буталото.
            Първия път май е сглобих на обратно с гумичката на горе и постоянно изпускаше газ. Сега го обърнах на долу обаче каквото и да правя не иска да пусне газ от там

            Та каква му е ролята и кога трябва да отваря и затваря този клапан ?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X