Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

    Благодаря за информацията, това е лесно, ще го оставим за накрая... тия дни като го вдигнат на подемника ще снимам разстоянието добре и ще пусна снимки да видим какво ще кажете, според майсторите нямало нужда от нищо и нямало вариант да удари, но мен си ме притеснява... по-добре да го направим и да не го мисля, отколкото да имам едно на ум винаги

    Коментар


    • #17
      От: Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

      При движението на моста във вертикална посока има и изместване напред.
      Предвид, че носачите са закрепени в една точка, моста описва сектор от окръжност.
      Вземи една летва, опри я където е хванат носача са шасито и бележи къде е моста. После мести края, който е от към моста нагоре към картера и гледай къде идва белега.
      И аз го гледах 100 пъти, че няма как да удари, картера вече е правен 4 пъти.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #18
        От: Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

        Махаш предните пружини и пускаш да легне на бъмп-стоп тампоните , прибавяш поне 20-30 мм да се свият ... и те така.
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #19
          От: Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
          При движението на моста във вертикална посока има и изместване напред.
          Предвид, че носачите са закрепени в една точка, моста описва сектор от окръжност.
          Вземи една летва, опри я където е хванат носача са шасито и бележи къде е моста. После мести края, който е от към моста нагоре към картера и гледай къде идва белега.
          И аз го гледах 100 пъти, че няма как да удари, картера вече е правен 4 пъти.
          Мерси бате, ще го направим това замерване с белега, както и преработката на картера, но за начало е зор да го запалим, ще го оставя за накрая. Днес направих още малко снимки...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16934077_1892806157643066_1806182970_n.jpg
Прегледи:1
Размер:42.4 КБ
ID:5744169

          А тук може да се види ясно и разминаването на издутата част на картера със самия мост, в смисъл той е малко по-назад, но както разбрахме вече, това не гарантира нищо... Аз съм почти сигурен, че не би трябвало да има проблем, освен ъгъла - в дифа... но за там с тая преработка ще се реши проблема

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16997364_1892806244309724_1811703195_n.jpg
Прегледи:1
Размер:34.6 КБ
ID:5744170
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16997592_1892806240976391_137437026_n.jpg
Прегледи:1
Размер:36.7 КБ
ID:5744171

          Коментар


          • #20
            От: Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

            Много трудно се вгражда видео от facebook във форума
            Последно редактирано от Bigger; 09-04-17, 15:04.

            Коментар


            • #21
              От: Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

              https://www.facebook.com/1614525233/...0907081665768/

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Bigger Преглед на мнение
                От: Лапи за двигател G320, както и малко въпроси за смяна на мотор

                Така, намерих оригинални лапи за 3.2 бензин за Г-класа, решихме и този проблем още преди да сме започнали да слагаме мотора, което улесни доста процедурата... благодаря на всички, които се отзоваха
                Стара тема, ама да я използвам ..извинете...
                Колега, би ли споделил номера на въпросните лапи, ако е не е проблем, разбира се?
                Поздрави!
                I want out !!!

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение

                  Стара тема, ама да я използвам ..извинете...
                  Колега, би ли споделил номера на въпросните лапи, ако е не е проблем, разбира се?
                  Поздрави!
                  Не знам дали се виждат, като е монтиран мотора. Ако е монтиран да ходя да ги търся... иначе това намирам. Едната се продава за 65 евро в момента + цена за доставка. Става за 5-6 цилиндрови дизелови мотори, съответно ще стане и за м104. Моите по спомен са същите, но бяха с номера от м103, ама... търся снимки не мога да намеря нищо, то е било преди 6-7 години.

                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    https://www.ebay.co.uk/itm/353832014...Bk9SR9aJ3KzUYQ

                    Коментар


                    • #25
                      Току що в групата Mercedes W460/W461 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230318_104542_Facebook.jpg
Прегледи:90
Размер:281.3 КБ
ID:6916429

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X