Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОДЕРАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: МОДЕРАЦИЯ

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    За собствено улеснение номерирах препоръките.
    1. Мииии, пишат предупреждения. Понякога хващат декиш, друг път- не.
    2. Имам подобни наказания, предполагам не съм единствен. По време на наказанието не съм бан, просто ми седяха едни червени точки... продължават да си седят. Въпросът е кой- как ги възприема. Аз пробвах доколко е интерактивна системата, разбрах принципа ѝ на действие и се успокоих. Особен кеф ми направи наказанието от Ясен. Обяснява изключително цветно за какво те е наказал. В момента се чудя как да накарам Гоблин да ме накаже, предполагам ще е незабравимо преживяване.
    3. Тук не съм съгласен. Трябва да оставят глупостите. Масова практика е да ги трият и/или модерират и човек не може да разбере защо се е стигнало до т.4.
    4. Затворена тема, без простотиите от т.3 е абсолютно объркваща за хората, които не са я следили и участвали "онлайн", дет' са вика.
    5. От тъй наречените "спамери", някои ми липсват тук. Няма да ги изреждам. Мисля че повечето от тях минаха през "срочна отпуска", след което бяха "съкратени" от активна служба. Смея да предположа, че решението е било двустранно, да са живи и здрави останалите средства за комуникация.
    Само да ми дадат малко власт и на мен, ще видите вие... много са ви разглезили тук.
    Незнам колко бе часовата разлика ама мисля че сега става по точка 2 си готов
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #32
      От: МОДЕРАЦИЯ

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Незнам колко бе часовата разлика ама мисля че сега става по точка 2 си готов
      Готов за кое? Ясен да ми изтрие червената точка или Гоблин да ми сложи нова?
      Неусетно минахме към длъжностната характеристика на нашия съвременен модератор. Какъв трябва да бъде той? Как да отговори на съвременните изисквания?... всички ги знаем Петте "К" или "W"- все тая
      Дъщеря ми днес имала изпит по "Морал и Право". За пръв път чувам, че има такава книжка, дето двете неща са събрани на едно място. Навремето имахме "Морал и Етика" и съвсеееееем отделна книжка "Общество и Право".
      Нещо ги объркахме понятията.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #33
        От: МОДЕРАЦИЯ

        Ей така за добро утро да вметна....

        Познавам няколко форума, където за обсъждане на действията на модераторите, следваше бан... Или предупреждение... Май и тук беше така по едно време
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #34
          От: МОДЕРАЦИЯ

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Познавам няколко форума, където за обсъждане на действията на модераторите, следваше бан... Или предупреждение... Май и тук беше така по едно време
          Размекнали сме се. И тука е така, ама трябва да прекалиш.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X