Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

    Сега да чуем как се кани филипинка в България, та да си поканим няколко
    И аз се нареждам - ако трябва само да ги приветствам на терминала.
    М/У. другото мой приятел женен за филипинка , пребиваващ от дъжд на ватър (с филипинката) в БГ , и купи кола , да си я кара като е в БГ (той не кара , не иска) .
    Да вози и него.
    Наложи се да я ползваме . Не останаха подходящи за целта (читави)
    ....Ми срам ме е да кажа , че наште три официални коли бяха по зле като поддръжка , хигиена и технически статус.

    И аз съм за филипинките . Бе и за пловдивчанките съм ----- ама това е съвсем друга бира
    За красивите жени

    Коментар


    • #32
      От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

      Специално за Kолето снимки на Филипинки:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3159.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5738239Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3165.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5738240
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #33
        От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

        Брей...
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #34
          От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

          Великия български борец Рахмат Сукра не беше ли филипинец оригинално?
          Я внимавай! Преди години на гости ми беше приятел от Германия та ми разказа ей тоя кодош - негов авер, също германец, стабилен, с фирма, с Мерцедес, млад, спортен мъжага, абе мъж-мечта! Та въпросния Сладур много, ама много си падал по азиатки. Няма проблем, намерил си едно ангелче по интернет чаааааак в Тайланд. Чатове, скайпове, щуротий ....... И после Луфтханза и пристига при ангелчето там на място. Яхти, хотели, скариди, секс до припадък, абе с две думи РАЙ! 2-3 седмици така и нашите решават да се оженят. Всички документи са ОК, мацето е вече в Германия, лайф ис лайф и алес гут.
          Добре, де, ама вече минава година и сладураната все не може да забременее. Отиват на лекар, всички процедури както си му е реда, после се прибират вкъщи и чакат резултатите от изследванията.
          След няколко дена доктора в клиниката му се обажда на нашия Ромео и го вика в кабинета си. И му казва - ''Ами вие, уважаеми, няма и как да имате деца, защото сте се оженил за мъж!

          Та така.
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #35
            От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

            Абе не ги знам икономически бежанци ли са... ама напоследък виждам доста филипинки, при това работещи по разни фирми със заплати в пъти над средната за София. Някои от тях са големи дзверове, та силно ме съмнява да са по секретарска линия... явно бачкат си момичетата.. па и хубав английски шпрехат.
            Говореше се, че поради липса на кадри щели да ги внасят и за персонал по морето.

            Коментар


            • #36
              От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
              Великия български борец Рахмат Сукра не беше ли филипинец оригинално?
              Я внимавай! Преди години на гости ми беше приятел от Германия та ми разказа ей тоя кодош - негов авер, също германец, стабилен, с фирма, с Мерцедес, млад, спортен мъжага, абе мъж-мечта! Та въпросния Сладур много, ама много си падал по азиатки. Няма проблем, намерил си едно ангелче по интернет чаааааак в Тайланд. Чатове, скайпове, щуротий ....... И после Луфтханза и пристига при ангелчето там на място. Яхти, хотели, скариди, секс до припадък, абе с две думи РАЙ! 2-3 седмици така и нашите решават да се оженят. Всички документи са ОК, мацето е вече в Германия, лайф ис лайф и алес гут.
              Добре, де, ама вече минава година и сладураната все не може да забременее. Отиват на лекар, всички процедури както си му е реда, после се прибират вкъщи и чакат резултатите от изследванията.
              След няколко дена доктора в клиниката му се обажда на нашия Ромео и го вика в кабинета си. И му казва - ''Ами вие, уважаеми, няма и как да имате деца, защото сте се оженил за мъж!

              Та така.

              Ще хване няма къде да иде,просто не е бил настоятелен
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #37
                От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                Специално за Kолето снимки на Филипинки
                Роска, снимки на манекенки не важат. То и германки може да се изнамерят няколко красиви...

                Ма аз още снощи питах гугъл за "филипинки", и долу-горе добре изглеждат.

                Айде да видим сега как се канят тук, и да си поканим няколко.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                  Както се канят рускини - за сураттефтера не сте ли чували
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                    Те рускините и без да ги каниш идват
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                      Да попитам, какво имат филипинките, което нямат българките, и обратното Един вид, възможна ли е някаква преработка - „окачване", „ходова част", „бордови компютър" За всички е ясно, че по отношение на „вътрешния салон" разлики между отделните „марки" НЯМА. Вероятно едни са подходящи за градски условия, други за село, а трети за магистрала (буквално)...
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • #41
                        От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                        Е те са нахални и си бият мъжете
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                          Да попитам, какво имат филипинките, което нямат българките, и обратното Един вид, възможна ли е някаква преработка - „окачване", „ходова част", „бордови компютър" За всички е ясно, че по отношение на „вътрешния салон" разлики между отделните „марки" НЯМА. Вероятно едни са подходящи за градски условия, други за село, а трети за магистрала (буквално)...
                          То в днешно време пластичната хирургия много напредна
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #43
                            От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                            Съответно, коя е идеалната „марка", т.е. може ли да се разчита, че една ще покрие всички нужди/изисквания

                            p.s. очаквам да кажете, че трябва да е нова. Имайте обаче предвид и вложения начален капитал, „автокаско" и пр. Вярно е, че при старите има повече разходи за ремонти, но съм виждал такива, които се ползват без проблем с години - само „масло и филтри"...

                            p.s. имам наблюдение, че разхода се определя от „бордовия компютър", който за съжаление е „програмиран" фабрично - от „завода"-майка...
                            Последно редактирано от emanuilis; 17-12-16, 09:49.
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #44
                              От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                              Съответно, коя е идеалната „марка", т.е. може ли да се разчита, че една ще покрие всички нужди/изисквания

                              p.s. очаквам да кажете, че трябва да е нова. Имайте обаче предвид и вложения начален капитал, „автокаско" и пр. Вярно е, че при старите има повече разходи за ремонти, но съм виждал такива, които се ползват без проблем с години - само „масло и филтри"...

                              p.s. имам наблюдение, че разхода се определя от „бордовия компютър", който за съжаление е „програмиран" фабрично - от „завода"-майка...
                              А сега специалисти по чип тунинга много
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #45
                                От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                                Невъзможен, мисля.

                                p.s. апропо, някой дали е склонен да ни даде само за „едно кръгче", да опитаме..
                                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                                LZ1EMS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X