Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    ...
    Обаче за обрязването не съм съгласен, та няма да стана филипински зет.
    Това с хигиенните причини е глупост. Всичко е до хигиенни навици...
    Допреди да навлезе исляма, и да наложи обрязването-да не би да са им окапали ъъъ...пенисите от лоша хигиена, баси...
    Коле,
    Я ми намери някой народ да живе на +/- 15 градуса от екватора и да не се обрязва.
    И да, повечето са католици и по малко мюсулмани от Южната част.
    То темата не е за това, но гарантирам от лично притежателство че обрязан член не се цапа лесно
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #17
      От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      ...
      Допреди да навлезе исляма, и да наложи обрязването-да не би да са им окапали ъъъ...пенисите от лоша хигиена, баси...
      Не са окапали, Коле, понеже преди въобще да се чуе за ислям са се обрязвали евреите няколко хиляди години, а преди тях - шумери и египтяни документирано някъде преди около 4500 години, предполагаемо още няколко хиляди години преди това
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

        Разкатахте го набора с това обрязване, ей.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #19
          От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

          А, може още - страничен е ефект е по-дълго клатене
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

            Баси мамата, а аз си мислех, че имам що-годе добра обща култура...
            Още на едно място издишам...

            Но добре де-нали човечеството е произлязло от там някъде-от местата с топъл, та горещ климат. Защо еволюцията не е довела до липсата на родопския калмар, изобщо, а тази кожичка която толкова много вреди си е останала да пречи на глава му?
            Или не пречи толкова(пак празнота в знанията), или древните са полагали доста по-добри грижи за хигиената на "малкия си"...

            Просто размисли на глас...

            Ама залитнахме за калмарите.
            А е много по-интересно дали филипинките наистина са такива съкровища-предано, любвеобилни, и на всичко отгоре мълчат. Че ги бият в родината им е почти ясно, и че тук почти никой няма да ги бие-също. При това положение трябва да цъфтят и да са супер, ама супер партньорки в живота...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Защо еволюцията не е довела до
              Щото например еволюция няма
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Че ги бият в родината им е почти ясно, и че тук почти никой няма да ги бие-също. При това положение трябва да цъфтят и да са супер, ама супер партньорки в живота...
                Абе Коле ти откъде го измисли това за биенето.
                Със сигурност тъмните балкански субекти (т.е. ние) бием жените в пъти повече.
                Филипинските мъже са големи кавалери и ужасно си почитат жените
                Просто са много бедни и се раждат по много та затова искат да се пласират някъде навънка.
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #23
                  От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                  Ех Коле , той и Вапцаров сигурно не е припарвал към Филипините.Но , ....
                  Апропо , там не свалят на младоженеца слипа за одобрение!
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    ...Но добре де-нали човечеството е произлязло от там някъде-от местата с топъл, та горещ климат. Защо еволюцията не е довела до липсата на родопския калмар...
                    Общественото развитие е много по-интензивно от натуралната еволюция. През последните около 100 000 години, първото е основният фактор във формирането на човеците, докато второто практически не е мръднало.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      Абе Коле ти откъде го измисли това за биенето.
                      Не съм го измислил, имаше го някъде в темата.

                      А търтьо го знаем, че винаги е опак(няма лошо, и аз съм така), но вместо да е толкова лаконичен-да бъде така добър да обосновава твърденията си.
                      Това за еволюцията. Има и други де, ама сега това дойде по лентата...
                      Щото единствено теорията за еволюцията дава въпрос на почти всички въпроси за произхода на видовете, и защо всички многоклетъчни имаме почти еднаква ДНК.

                      Ама се отплесваме, това е за отделна тема.
                      На мен ще ми е интересно да чета какво пишат начетените хора за теорията на Дарвин.

                      Сега да чуем как се кани филипинка в България, та да си поканим няколко
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                        Точно това си твърдение ще е трудно да обоснова и да се лиша от ебаниране
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Не съм го измислил, имаше го някъде в темата.

                          А търтьо го знаем, че винаги е опак(няма лошо, и аз съм така), но вместо да е толкова лаконичен-да бъде така добър да обосновава твърденията си.
                          Това за еволюцията. Има и други де, ама сега това дойде по лентата...
                          Щото единствено теорията за еволюцията дава въпрос на почти всички въпроси за произхода на видовете, и защо всички многоклетъчни имаме почти еднаква ДНК.

                          Ама се отплесваме, това е за отделна тема.
                          На мен ще ми е интересно да чета какво пишат начетените хора за теорията на Дарвин.
                          Търтея в други теми е намеквал на кои течения в креационизма е фен. Иначе за начетен е начетен, просто е вярващ.
                          И не просто е за други теми ами за други форуми.

                          Филипинки - още ли икономически бежанци искате? Аз искам де ама точно па расист като тебе?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                            Абе ко праят сфирки-неи сам ного ръсист

                            Майтапа настрана.
                            Аз не харесвам мангалите, поради ясно видими причини.

                            Но ако филипинките наистина са такива каквито ги описаха тук(аз не съм виждал наживо такава жена)-няма никакво място за расизъм. И не е до мълчание или безпрекословна подчиненост. Достатъчно е жената да е разбрана, да се уважават със съпруга си, и да не иска все да е в мола...

                            Ама-жени, като усетят свободата и ще си покажат женското. А такива тук-с лопата...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              ...Филипинки - още ли икономически бежанци искате?...
                              Бежанци - ама какви! Гледат те в очите, траят си и какви ли още не ...проекции (това по слухове де).
                              Отделно - по линията, дето Търтей я зачекна (там с клатенето) - педя луфт, цицки като лисичи муцунки и не се скубят навсякъде.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                                Ух.... бях позадрямал. Отивам да плисна две шепи.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X