Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
    Сетих се още нещо - ако не си я виждал таз прословута мома, помоли я преди всичко да паркира паралелно - ако го направи от първия път без излишни движения - бегай, мъж е!
    Стига бе, добре че познавам жената от 21 години - инак щях сериозно да се стресна.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Ама твойта е от друг модел и от територия, в която не са толкоз разпространени кхъм, нежно изглеждащите мъже
      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Колега ама и за да станеш програмист трябва бая стаж с хора дето да те учат, а в джунглата не вярвам да ври от такива... а хамали във филипините гаранция че има много... Отидеш ли там не виждам как ще станеш програмист, или нещо подобно. Не вярвам дори читав интернет че ще намериш.
        0-

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
          ...Бях едновременно достатъчно мощен и издръжлив за да мога да товаря и разтоварвам на бегом по 100-200 тона на ден. Говорим за разфасовки до 80кг, като с 2х50кг едновременно също нямах проблеми....
          Навремето ( при ЗТВ ) като студент ходех от време на време да припечелвам като хамалин на Сточна гара .
          4 човека разтоварвахме за един ден ( но не всеки ден) по един вагон цимент - 800 торби . Демек : средно по 200 торби на човек .
          100 тона са 2 000 торби цимент по 50 кила.

          С`я , кат се замисля дали сам човек може да ги разтовари физически за един ден , че и всекидневно ( "на бегом" го оставям настрани ) у мен възниква въпроса: д`ъл съм бил много кекав тогава или пък некой ме кара да ям доматите с кОлците ?!

          Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
          ....Сетих се още нещо - ако не си я виждал таз прословута мома...
          Очевидно не четеш подробно ( то ти е простено де , с оглед дължината на постовете - и аз съм така) : човека я е виждАл момата у интернето . И не само я е виждАл , ми даже са правИли и интернет либоф .
          Последно редактирано от Vlado_Ts; 02-10-18, 12:54.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Това за тонажа го бях изпуснал... че то и електрокар би се озорил за 200 тона днес ако трябва и да ги носи на 50 метра да речем в посока явно колегата е по як и от слон.
            0-

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Ора!! Или тоя се ебава, или е по-зле от дон Кихот! Средно положение няма.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                Това за тонажа го бях изпуснал... че то и електрокар би се озорил за 200 тона днес ако трябва и да ги носи на 50 метра да речем в посока явно колегата е по як и от слон.
                На мотокариста ще му се разгони фамилията не на мотокара 200 тона са средно 9 - 10 ТИРа .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Пак заорахте в подробностите. Чуйте драмата на човека, почувствайте дилемите, разочарованията и стремежите му. 10- 20- 200 тона... чудо голямо. Може и от лежанка да ги е изхвърлил.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Пак заорахте в подробностите. Чуйте драмата на човека, почувствайте дилемите, разочарованията и стремежите му. 10- 20- 200 тона... чудо голямо. Може и от лежанка да ги е изхвърлил.
                    Аре ся , признай си че и ти не му четеш подробно постовете !
                    Човека си го е казАл изрично , че ги прави (100-200 тона на ден ) на бегом .

                    ...но не това е основното . Мен друго ми е интересно , запознавайки се със Съдбата на Човека , отразена в драматичната му автобиография :

                    Значи както станА ясно - Той още невръстен е изпитал върху гърба си нерадостния товар на капиталистическата експлоатация , в лицето на собствения му баща . На нивата , орейки (Бог знае как , щото трактора е дошъл впоследствие и с кърваво спечелените пари на петокласния малчуган , висок метър и осемдесе) той осъзнава , че требва да скъса с оковите на капитализъма и да се избави от пратриархалния гнет , поемайки по пътя на прогресивния пролетариат . И логично става хамалин до навършване на пълнолетие .
                    ..и тук възниква въпросът : ами кога аджеба му остава време за училище ?!
                    Ся , че природен талант прелива от нашето момче е ясно , ама без решаване на задачи по математика - как се "записва" Университета , специалност "Информатика" , в конкуренция с онЕя от природоматематическата гимназия ?
                    При това не иде реч за ВИММЕС - Русе , дето и Терзиев с вързани Очи може да го изкара , ами за СУ-то !

                    Е , верно че на времето това беше по силите на младите народни закрилници - комунисти антифашисти , ама не сме `42-ра все пак ....
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Личи си захранката в тебе,браво 5
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Ора!! Или тоя се ебава, или е по-зле от дон Кихот! Средно положение няма.
                        Да слагаме ли залозите?
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Години, тонове, кинти... подробности. Важна е фабулата. Развитието на лиричния герой. Личи си влиянието на Петър Бобев (за Киплинг и Пипи вече казах) на Тошко Африкански, ако щете. Човекът го влече джунглата, неизвестното, готов е да се изправи срещу цялата Реалност в името на споделената Любов. Животът го е очукал от детинство и се чувства готов за всички предизвикателства. Решил е да действа, сега му е времето, вместо да клечи на компа и да сплетничи, решава и го прави. Е, ся мадамата нещо го изненадва с готовността си да дойде тук... очаквам! Очаквам с злеприкрит трепет развитието на нещата. Дори ми хрумва заглавието- "Ай и Ти в Джунглата". Ся се замислих... Закс, то там като няма нет, реши към земеделието ли да се връщаш? Чай, че са притесних. По- добре да изчакам малко, да не задавам тъпи въпроси.
                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Аре ся , признай си че и ти не му четеш подробно постовете !
                          Човека си го е казАл изрично , че ги прави (100-200 тона на ден ) на бегом .

                          ...но не това е основното . Мен друго ми е интересно , запознавайки се със Съдбата на Човека , отразена в драматичната му автобиография :

                          Значи както станА ясно - Той още невръстен е изпитал върху гърба си нерадостния товар на капиталистическата експлоатация , в лицето на собствения му баща . На нивата , орейки (Бог знае как , щото трактора е дошъл впоследствие и с кърваво спечелените пари на петокласния малчуган , висок метър и осемдесе) той осъзнава , че требва да скъса с оковите на капитализъма и да се избави от пратриархалния гнет , поемайки по пътя на прогресивния пролетариат . И логично става хамалин до навършване на пълнолетие .
                          ..и тук възниква въпросът : ами кога аджеба му остава време за училище ?!
                          Ся , че природен талант прелива от нашето момче е ясно , ама без решаване на задачи по математика - как се "записва" Университета , специалност "Информатика" , в конкуренция с онЕя от природоматематическата гимназия ?
                          При това не иде реч за ВИММЕС - Русе , дето и Терзиев с вързани Очи може да го изкара , ами за СУ-то !

                          Е , верно че на времето това беше по силите на младите народни закрилници - комунисти антифашисти , ама не сме `42-ра все пак ....
                          Е, как не те домързя да изпишеш сичко това, бре?
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            И двамата не ви мързи явно.

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              И двамата не ви мързи явно.
                              Тука няма мързеливи.
                              Липсва ми шуменски Кольо!Жалко,че избяга от Форума.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Както казах, аз не случайно взимах 2 бона... Кекав преди на ЕС глупостите не можеше да ми вземе работата, че и нормален също, а и по-силничък дори... След ЕС всеки мангал вече можеше... 10 тона ги товарех/разтоварвах за по-малко от 30 минути... 10 тона са ти 200 торби по 50кг. Т.е. 100 тона са ми 1 работен ден, ако изкарам две поредни смени и първа и втора са 200. Разбира се цифрите са идеализирани, но не и преувеличени. Понякога просто решавах да работя по две смени, когато ме помолят поради липса на персонал. Често се случваше някой просто да не е в състояние да работи всеки ден, наистина... Но аз нямах такива моменти.

                                П.П. Ако ти подава електрокар, може и по-бързо, товарил съм вагон с 56 тона(електрокара не може да влезе, стоварва пред него палетите) за 2 часа... Взимам по 50 на ръка/рамо, тичам няколко метра и мятам и така 2 часа... И фитнесджийчетата ми обясняват че мускули се правят с по 10 серии по 5 повторения, гхахаха... Не знам, с химия може и така да се правят, аз ги правех с по 5 пилета на грил на ден и по няколко хиляди повторения

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X