Един анонс към предстоящото догодина състезание:http://www.youtube.com/watch?v=Rnp2El6OqnI
Прегледайте клипчетата от Н.Черна 2013 и си мислете за нещо подобно,с тази разлика,че ще е с 20-30км по-дълго трасе и на места доста по-тежка.Не им завиждам на навигаторите
Бивака на същото място,правилника на веригата.Вода и кал в изобилие.Датите са от 09 до 11.юни 2017г.
Ще се опитам да ви държа в течение на развитието на трасетата.(и по течението и в р.Дунав)
Програма на състезанието:
08.06.2017г.-четвъртък
14.00ч-17.00ч админинстративен преглед.Място щаба на състезанието.(Щаба ще бъде в читалището на с.Нова Черна,център)
17.00-19.30ч-технически преглед Място-бивака на състезанието.(панаирската поляна над стадиона)
20.00- Брифинг за съдиите.
21.00ч-първи брифинг за състезателите.Място-читалище Нова Черна.
09.06.2017г. Петък. Официално откриване на състезанието.Старт на първи състезателен ден.
9.00-9.30ч откриване на състезанието.Място-пристанище на гр.Тутракан (15км. от бивака)
10.30ч -реален старт на първия екипаж.(6км. от пристанище Тутракан)
17.30ч-затваряне на етапа.
21.00ч-брифинг за следващият състезателен ден.Място-читалище Нова Черна.
10.06.2017г.Събота
8.00ч-изнасяне на класиране и стартови списъци за деня.
9.30ч-реален старт на първият екипаж
18.00ч-затваряне на етапа.
20.00ч.-брифинг за следващият етап.Място-читалище Нова Черна.
11.06.2017г. неделя
8.00ч-изнасяне на класиране и стартови списъци за деня.
9.30ч-реален старт на етапа за деня
13.30ч-затваряне на етапа.
15.30ч-награждаване-място бивака
Организатора си запазва правото да прави промени по програмата на състезанието.
Прегледайте клипчетата от Н.Черна 2013 и си мислете за нещо подобно,с тази разлика,че ще е с 20-30км по-дълго трасе и на места доста по-тежка.Не им завиждам на навигаторите
Бивака на същото място,правилника на веригата.Вода и кал в изобилие.Датите са от 09 до 11.юни 2017г.
Ще се опитам да ви държа в течение на развитието на трасетата.(и по течението и в р.Дунав)
Програма на състезанието:
08.06.2017г.-четвъртък
14.00ч-17.00ч админинстративен преглед.Място щаба на състезанието.(Щаба ще бъде в читалището на с.Нова Черна,център)
17.00-19.30ч-технически преглед Място-бивака на състезанието.(панаирската поляна над стадиона)
20.00- Брифинг за съдиите.
21.00ч-първи брифинг за състезателите.Място-читалище Нова Черна.
09.06.2017г. Петък. Официално откриване на състезанието.Старт на първи състезателен ден.
9.00-9.30ч откриване на състезанието.Място-пристанище на гр.Тутракан (15км. от бивака)
10.30ч -реален старт на първия екипаж.(6км. от пристанище Тутракан)
17.30ч-затваряне на етапа.
21.00ч-брифинг за следващият състезателен ден.Място-читалище Нова Черна.
10.06.2017г.Събота
8.00ч-изнасяне на класиране и стартови списъци за деня.
9.30ч-реален старт на първият екипаж
18.00ч-затваряне на етапа.
20.00ч.-брифинг за следващият етап.Място-читалище Нова Черна.
11.06.2017г. неделя
8.00ч-изнасяне на класиране и стартови списъци за деня.
9.30ч-реален старт на етапа за деня
13.30ч-затваряне на етапа.
15.30ч-награждаване-място бивака
Организатора си запазва правото да прави промени по програмата на състезанието.
Предварителен стартов списък
Стандарт:
1.Емил Методиев / Георги Кабранджиев / Thermoking Racing-Русе / Дайхатсу Роки / клас Стандарт-ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
2.Георги Донев/Младен Стоянов Нисан Патрол,Разград, клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
3.Николай Колев/Христомир Илиев ,Нисан Патрол,АСК Нова Черна 4х4, клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
4.Георги Мичев/ Минко Вачков / Нисан Патрол / 4х4 Адвенчър Троян / клас Стандартен
5.Боян Попов/Владимир Христов ,Опел Фронтера,Офроуд Клуб Средногорие,- клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
6.Денислав Чавдаров / Николай Петров . Гранд Чероки . Thermoking racing Русе,клас СтандартПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
7.Атанас Паслиев / Кирил Киров ; ЛАДА НИВА ; A.H.P - TUNING ; АСК ЗАГОРА 4X4 ; клас-СТАНДАРТ-ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
8.Първан Иванов/Добрин Йорданов-Нисан Патрол- В.Търново класСтандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
9.Денислав Георгиев/Волен Василев.Витара,Нова Черна,клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
10.Захари Зарков/ Петър Янков- Тойота Ланд Крузер,Русе, Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
11.Георги Георгиев/ Здравка Георгиева- Нисан Патрол, Русе,Стандрт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
12.Светлин Илиев/Николай Иванов-Сузуки Джимни,Силистра,клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
13.Мариан Манолов/....................Паджеро,Силистра,клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
14.Тодор Тодоров/ Димитър Димитров; Кия Спортидж; Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
15. Милен Минчев/ Николай Големанов; Нисан Патрол; Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
Модифициран:
1.Пламен Петков / Георги Баджалов - нисан патрол : Офроуд Клуб Средногорие : клас Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
2. Ваню Иванов / Любомир Димитров; Нисан Патрол; АСК Черно море-Варна; клас Модифициран- ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
3. Николай Колев-Вили Казаков Сузуки Самурай-Ямбол., клас Модифициран
4. Борис Борисов/Венимир Великов,Нисан Патрол, АСК Нова Черна 4х4, клас Модифициран
5. Валентин Великов /Ангел Клинков ;Нисан Патрол; Варна,клас МодифициранПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
6. Драго Янев Милен Бозуков мерцедес G 300 tdi.Варна,Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
7. Янко Тенчев/ Златин Латев- Нисан Терано- Офроуд Хасково; Клас: модифициран-ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
8. Владимир Попов/ Иван Жоров- Марцедес Пух,Русе,клас модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
9. Стоян Стоянов / Георги Тихов; Сузуки Самурай; PowerWinch Team Bulgaria- Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
10. Николай Ненов/ Христо Дряновски; Сузуки Витара; Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
Прототип:
1. Мерлин Мехмедова / Мехмед Мехмедов-Дайхатсу F20 АСК Нова Черна 4х4 клас Прототип
2. Никола Кузманов/Н.Божанов,Сузуки Джимни ,Офроуд клуб 4х4 Павликени,клас Прототип
3. Любен Динев/Милен Дечев ; Тойота Прото ; АСК ЗАГОРА 4х4 ; клас Прототип ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
АТВ:
1. 710 Иво Илиев , Бяла Рейсинг, Кавазаки КФХ 450/малък варел/ ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
2. 353 Емо Комаровски 4х4 Адвенчър Ямаха Раптор 660 гр.Разград
3. 696 Валентин Нейков 4х4 Адвенчър Велико Търново Ямаха Раптор 700
4. 811 Дани Трифонов Ямаха Раптор 700 4х4 Адвенчър Варна
5. 877 Валери Тодоров Ямаха Раптор 700 4х4 Адвенчър Варна
6. 90 Денис Йорданов Ямаха Раптор 700 4х4 Адвенчър Варна
7. 569 Рени Христова КТМ 525ХС
8. 105 Красимир Колев Honda TRX 450
9. 112 Младен Енев Can Am Оutlander 800- Силистра
10. 199 Жерар Енев Can Am Оutlander 800-Силиста
11. Ерхан Азис
Стандарт:
1.Емил Методиев / Георги Кабранджиев / Thermoking Racing-Русе / Дайхатсу Роки / клас Стандарт-ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
2.Георги Донев/Младен Стоянов Нисан Патрол,Разград, клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
3.Николай Колев/Христомир Илиев ,Нисан Патрол,АСК Нова Черна 4х4, клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
4.Георги Мичев/ Минко Вачков / Нисан Патрол / 4х4 Адвенчър Троян / клас Стандартен
5.Боян Попов/Владимир Христов ,Опел Фронтера,Офроуд Клуб Средногорие,- клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
6.Денислав Чавдаров / Николай Петров . Гранд Чероки . Thermoking racing Русе,клас СтандартПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
7.Атанас Паслиев / Кирил Киров ; ЛАДА НИВА ; A.H.P - TUNING ; АСК ЗАГОРА 4X4 ; клас-СТАНДАРТ-ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
8.Първан Иванов/Добрин Йорданов-Нисан Патрол- В.Търново класСтандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
9.Денислав Георгиев/Волен Василев.Витара,Нова Черна,клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
10.Захари Зарков/ Петър Янков- Тойота Ланд Крузер,Русе, Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
11.Георги Георгиев/ Здравка Георгиева- Нисан Патрол, Русе,Стандрт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
12.Светлин Илиев/Николай Иванов-Сузуки Джимни,Силистра,клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
13.Мариан Манолов/....................Паджеро,Силистра,клас Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
14.Тодор Тодоров/ Димитър Димитров; Кия Спортидж; Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
15. Милен Минчев/ Николай Големанов; Нисан Патрол; Стандарт ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
Модифициран:
1.Пламен Петков / Георги Баджалов - нисан патрол : Офроуд Клуб Средногорие : клас Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
2. Ваню Иванов / Любомир Димитров; Нисан Патрол; АСК Черно море-Варна; клас Модифициран- ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
3. Николай Колев-Вили Казаков Сузуки Самурай-Ямбол., клас Модифициран
4. Борис Борисов/Венимир Великов,Нисан Патрол, АСК Нова Черна 4х4, клас Модифициран
5. Валентин Великов /Ангел Клинков ;Нисан Патрол; Варна,клас МодифициранПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
6. Драго Янев Милен Бозуков мерцедес G 300 tdi.Варна,Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
7. Янко Тенчев/ Златин Латев- Нисан Терано- Офроуд Хасково; Клас: модифициран-ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
8. Владимир Попов/ Иван Жоров- Марцедес Пух,Русе,клас модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
9. Стоян Стоянов / Георги Тихов; Сузуки Самурай; PowerWinch Team Bulgaria- Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
10. Николай Ненов/ Христо Дряновски; Сузуки Витара; Модифициран ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ,,
Прототип:
1. Мерлин Мехмедова / Мехмед Мехмедов-Дайхатсу F20 АСК Нова Черна 4х4 клас Прототип
2. Никола Кузманов/Н.Божанов,Сузуки Джимни ,Офроуд клуб 4х4 Павликени,клас Прототип
3. Любен Динев/Милен Дечев ; Тойота Прото ; АСК ЗАГОРА 4х4 ; клас Прототип ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
АТВ:
1. 710 Иво Илиев , Бяла Рейсинг, Кавазаки КФХ 450/малък варел/ ПЛАТЕНА ТАКСА УЧАСТИЕ
2. 353 Емо Комаровски 4х4 Адвенчър Ямаха Раптор 660 гр.Разград
3. 696 Валентин Нейков 4х4 Адвенчър Велико Търново Ямаха Раптор 700
4. 811 Дани Трифонов Ямаха Раптор 700 4х4 Адвенчър Варна
5. 877 Валери Тодоров Ямаха Раптор 700 4х4 Адвенчър Варна
6. 90 Денис Йорданов Ямаха Раптор 700 4х4 Адвенчър Варна
7. 569 Рени Христова КТМ 525ХС
8. 105 Красимир Колев Honda TRX 450
9. 112 Младен Енев Can Am Оutlander 800- Силистра
10. 199 Жерар Енев Can Am Оutlander 800-Силиста
11. Ерхан Азис
Коментар