Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бясна ли е лисицата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бясна ли е лисицата?

    Да им направят приюти, кастрират, опощят и пуснат при защитените улични превъзходни. Те вече са минали общинските процедури, не са агресивни и няма да има конфликт, само шоу за децата по площадките. Е, и по някой виновен смъртник. Мани вече това рязане, но си е абсолютна гад във всяко отношение.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #32
      От: Бясна ли е лисицата?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Казвайте къде е че ми трябва за нова яка на жената . Тая година по нашия край са все едни проскубани Няма животно с повече бълхи и други паразити в тоя свят . Трудно се удържа човек да не повърне докато я дере . Да я видите колко е мила като влезе в кокошарник .
      Има, има - таралежа е най-големия бълхарник.
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #33
        От: Бясна ли е лисицата?

        Те понамаляха, пък и бодат
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #34
          От: Бясна ли е лисицата?

          Е намалели, колко да са намалели

          Тва е пред блока

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ccc.jpg
Прегледи:1
Размер:75.8 КБ
ID:5738182
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Бясна ли е лисицата?

            Ми браво, но по балкана все по- рядко ги виждам, а и костенурки и др. твари. Дано не съм прав, то имаше друга тема.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #36
              От: Бясна ли е лисицата?

              Може да има много желаещи да ги проверяват за бяс
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: Бясна ли е лисицата?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е намалели, колко да са намалели

                Тва е пред блока

                [ATTACH=CONFIG]894910[/ATTACH]
                Да знаеш или около блока или вътре в блока ще да има много змии
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #38
                  От: Бясна ли е лисицата?

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  Има, има - таралежа е най-големия бълхарник.
                  Той поне е полезно животно унищожава змиите .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бясна ли е лисицата?

                    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                    Да знаеш или около блока или вътре в блока ще да има много змии
                    Е как, поне по една на партамент
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бясна ли е лисицата?

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Той поне е полезно животно унищожава змиите .
                      Станьо, умен човек си, не знам защо се вързваш на глупостите на простолюдието...
                      Какво лошо има в змиите, та заради унищожаването им таралежите вършели добра работа???

                      Не, че съм някакъв милозлив човечец който изпитва угризения да убие муха(взел съм живота на над 100 прасета, над 20- агнета и ярета, може би и над 100 заека, за кокошки и петли да не говорим...)
                      Но никак не ми харесва идеята да се убиват животни които няма нужда да бъдат убивани.

                      А змиите определено няма нужда. Те даже вършат по-добра работа от таралежите-ядат мишки.
                      Които са с доказан вреден ефект...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бясна ли е лисицата?

                        В природата всеки е част от нечия хранителна верига . Ние слагаме на кантар нещата които са ни от по голяма полза на нас .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бясна ли е лисицата?

                          Да де, напълно съм съгласен.

                          Но я сега ми кажи-кое животно(от змията и таралежа) е по-полезно на нас?

                          Всеобщо известно е, че има отровни змии, и, че умират хора от отровата им. Затова и масово простия народ трепе змията, дето я види. Ама, че било смок, или напълно безобидна водна змия-не му пука. Нали е змия... А повечето змии ловят мишки, ама това вече го казах.

                          А таралежите колкото и миловидно да ни изглеждат-са приносител на бълхи. Които пък не са най-безобидните твари, които така и така не приемаме да са покрай нас.

                          Та кое е по-полезното животно?
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Бясна ли е лисицата?

                            Преди години на младини стрелях по всичко което се движи. Грях ми на душата, стрелял съм и по лястовици. Преди десетина години ме хвана нещо, депресия ли беше, криза на средната възраст ли, все едно, отказах се от лова и от тогава убивам само несекоми и то ако ми пречат. Остави животинчето и то душа носи. Дири ядене, ако не прави пакост /няма възможност/ оставяй му по нещо да се прехранва.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • #44
                              От: Бясна ли е лисицата?

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Да де, напълно съм съгласен.

                              Но я сега ми кажи-кое животно(от змията и таралежа) е по-полезно на нас?

                              Всеобщо известно е, че има отровни змии, и, че умират хора от отровата им. Затова и масово простия народ трепе змията, дето я види. Ама, че било смок, или напълно безобидна водна змия-не му пука. Нали е змия... А повечето змии ловят мишки, ама това вече го казах.

                              А таралежите колкото и миловидно да ни изглеждат-са приносител на бълхи. Които пък не са най-безобидните твари, които така и така не приемаме да са покрай нас.

                              Та кое е по-полезното животно?
                              Кольо проблем с бълхите имам най вече от котките . Щъкат поне десетина из двора и понеже всеки ги храни нямат никакъв интерес към естествения си враг който трябва да изтребват мишките и плъховете . Голям зор видяхме с ортака да си завъдим котка мишкарка дето лови всичко ама е една на 20 в двора на завода. Другите само бълхи пренасят . Популацията на мишки и плъхове е огромна и змиите нямат никакъв шанс да се справят с тях ако не са съвременните отрови сме го закъсали с плъховете . Аз змия не закачам ходя си в гората с високи обувки и плътен панталон та да не може да ме ухапе ако я настъпя случайно .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #45
                                От: Бясна ли е лисицата?

                                Общинската фирма не ги ли пощи?
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X