Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бясна ли е лисицата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бясна ли е лисицата?

    Това се вижда при голямо увеличение, отлагане на вирусни частици в мозъчната тъкан:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:negri.jpg
Прегледи:1
Размер:411.8 КБ
ID:5737091

    Сигурно доказателство.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #17
      От: Бясна ли е лисицата?

      Телца на Негри. Виждат се на електронен микроскоп при увеличение 50000 пъти. Както ни учеше един стар професор: "като звезди в тъмно небе".
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #18
        От: Бясна ли е лисицата?

        Обработката на раните е малко по-особена!Оставят се отворени и се третират с йодна тинктура директно в раната.
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #19
          От: Бясна ли е лисицата?

          При последната фаза на беса, въобще не те забелязват.Минават покрай тебе и не ти обръщат внимание.Имал съм случай дори да кара по права линия, докато не се озове вътре в язовира ей така-безпричинно.

          Коментар


          • #20
            От: Бясна ли е лисицата?

            Последно редактирано от kartechar; 15-12-16, 18:23.

            Коментар


            • #21
              От: Бясна ли е лисицата?

              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
              Главата се отрязва и се носи за микроскопски анализ на мозъчните клетки, ако има основателно съмнение. Важи не само за лисици.
              Правил съм го с немска овчарка, ухапала дъщеря ми. Въпреки всичко я ваксинирахме преди да излязат пробите, които бяха отрицателни.

              Коментар


              • #22
                От: Бясна ли е лисицата?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01687.jpg
Прегледи:1
Размер:92.6 КБ
ID:5738150Ето една лисичка която яде кебапчета от ръка. Това е на яз.Доспат,
                Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

                Коментар


                • #23
                  От: Бясна ли е лисицата?







                  Е това е животинчето на вилата.
                  На снимките ( не с особено качество, че с телефон, и на няколко ракии толкова) хайвана дойде да яде от храната, която оставяме на котките вечерта.

                  Е, опита се да ухапе жената, докато я хранеше от ръка, ама нито лисичето, нито жената пострадаха..

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бясна ли е лисицата?

                    Абе друго си е да му резнеш главата и да я дадеш за проба
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бясна ли е лисицата?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Абе друго си е да му резнеш главата и да я дадеш за проба
                      Моли се на господа да не ти се налага да видиш болен от заразни и/или паразитни болести пренасяни от животни, понеже не си виждал, спри с остроумията си и остави хората да се поучават, щото с някой болести грешката е веднъж за цял живот, съкратен живот!
                      Последно редактирано от derhunter; 15-12-16, 23:28.
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бясна ли е лисицата?

                        Кой кого ухапе да му се реже главата веднага! Аллах у'акбар!
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бясна ли е лисицата?

                          Бате, сега сериозно
                          - не си слагай грях на душата, животинката е или гладна, или любопитна, не убивай просто така!!!!!!!
                          Доколкото помня, освен нервната система, бяса удря и гърлото, глътката, оттам трудно преглъщане, невъзможност да се храни. На снимките на Вени лисичето яде то-ест едва ли е бясно.
                          Скоро даваха по телевизията в краен квартал на голям град в Румъния цяла глутница вълци как спокойно си ровят по кофите и си хапват квото дал Господ. Глада е по-силен от тока!
                          Не убивай просто така!
                          Да го гръмнеш просто, защото ти е дошло на оградата, не е никаква превантивна мярка, това си е чисто убийство!
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бясна ли е лисицата?

                            Казвайте къде е че ми трябва за нова яка на жената . Тая година по нашия край са все едни проскубани Няма животно с повече бълхи и други паразити в тоя свят . Трудно се удържа човек да не повърне докато я дере . Да я видите колко е мила като влезе в кокошарник .
                            Последно редактирано от sek.1; 16-12-16, 05:14.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бясна ли е лисицата?

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Моли се на господа да не ти се налага да видиш болен от заразни и/или паразитни болести пренасяни от животни, понеже не си виждал, спри с остроумията си и остави хората да се поучават, щото с някой болести грешката е веднъж за цял живот, съкратен живот!
                              Питч, още прадядо ми има докторат по ветеринарна медицина. Дали съм виждал?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бясна ли е лисицата?

                                Миналата година, не знайно за мен как, джак ръсела ми беше сдавил една лисица на вилата. Имаше разбира се и някои щети по него, ама нищо особено. Закарах го на ветиранар, и него и лисицата, и за щастие всичко беше наред. Ама лекарите много ме наплашиха с тая бяс..

                                Поздрави
                                Николай Савов
                                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                                +359885 07 00 92

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X