Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Миленчо, не виждаш ли нещо нередно в тези неща:




    Да се уточня-не съм се заглеждал с какво окачване е вашата машина, но ако е с еършокове-Иван Попов ще е прав.
    Той Евгени и койловъри прави, но и те не са по правилник.

    Но в едно си прав-Евгени е голям.
    Николчо,той Евгени и хляб прави......
    Като не ти е ясно и не си се вглеждал,не се обаждай!
    Чакаме комисията!
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • #77
      От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

      Кога ще се обаждам изобщо не е от твоята компетенция. Сдържай си малко езика.
      И на умалително може да ми казваш когато ми дойдеш на чекиите.

      П.П. Много е паднало нивото на Мюнхенския технически, щом на такива като теб са започнали да дават дипломи.

      Много, много съжалявам, че се наложи да ползвам такъв тон, но не съм виновен...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #78
        От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Кога ще се обаждам изобщо не е от твоята компетенция. Сдържай си малко езика.
        И на умалително може да ми казваш когато ми дойдеш на чекиите.

        П.П. Много е паднало нивото на Мюнхенския технически, щом на такива като теб са започнали да дават дипломи.

        Много, много съжалявам, че се наложи да ползвам такъв тон, но не съм виновен...
        Николчо,голЕм си,излизам от форума и отивам до видеотеката и за лубрикант,че да те стигна

        П.П. Завистта ще те погуби някой ден!
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • #79
          От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017



          Малък си мой...
          Не знаеш, че трябва не лубрикант, а крем за ръце...

          А относно завистта-много, ама много си далеч от истината. Разбира се-завиждам си, то е неизменна част от характера, но не на теб, или някой от форума или изобщо от офроуда.
          Но нямаш интелектуалния капацитет да го разбереш, ако се наема да ти обяснявам на кого и за какво завиждам.

          Айде, лека и спорна, да ти оставят много бакшиши утре, и поне три дълги кирии. Нищо, че късите са по-печеливши...

          Местя си го в другия, и се надявам утре сутринта да ги няма последните постове.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #80
            От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

            Да се включа и аз последно,витарата ще се яви на русе в това си състояние както е била досега,надявамсе да се огледа обстойно от главни съдии и който ще прави прегледа най вече и да се реши спора един път изавинаги. И нече нещо ама може да се допитате най вече до филчев къв модел се водят амортисиорите на витарата и тогава да приказвате

            Коментар


            • #81
              От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

              Като гледам казуса,Евгени Филчев произвежда койолвари,аер шокове,и амортисиори,обикновени.Кой ще е тоя философ сега да определи въпросната витара с какви по вид амортисиори е при полужение,всичко и е сток.Тези амове са на оригиналното си място с оригиналното си захващане а дали са пълни с азот,някакъв газ или лайна няма никакво значенее и мисля че тук трябва всичко да приключи...иначе казуса отива към лични нападки изаяжданки,че Някой би си помислил че витарата е с 14 инча аершокове в стандарт.Хора осъзнайте се малко.
              ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
              0879 86 85 87
              ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

              Коментар


              • #82
                От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                Мирко....нападките са лични и не са от скоро... но поне за това време да беше проверил с какво се занимава Евгени (сигурно си мисли че като пише "FS" и сме ги свалили от на Любо Тoyata-та!? ) а в Самоков в моргата като ги няма значи работата не е както трябвааа!!!? Излагацията ще е голяма на Русе но ще видим за кого!!!

                Коментар


                • #83
                  От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                  Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                  Като гледам казуса,Евгени Филчев произвежда койолвари,аер шокове,и амортисиори,обикновени.Кой ще е тоя философ сега да определи въпросната витара с какви по вид амортисиори е при полужение,всичко и е сток.Тези амове са на оригиналното си място с оригиналното си захващане а дали са пълни с азот,някакъв газ или лайна няма никакво значенее и мисля че тук трябва всичко да приключи...иначе казуса отива към лични нападки изаяжданки,че Някой би си помислил че витарата е с 14 инча аершокове в стандарт.Хора осъзнайте се малко.
                  Най-после някой който е достатъчно умен да обясни нещата на онези с "голЯмия интелектуален капацитет" и "дипломните инженери" които много правилно казано: "се заяждат и нападат лично" и пак да подчертая.....ЗАВИЖДАТ!
                  Браво Миро
                  "АСК ЗАГОРА 4х4"
                  0897937797....по всяко време!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                    Относно казуса - отправих запитване до производителя какво точно са амортисьорите на бакшишите.

                    Отговорът е: тунингови амортисьори за Витара - газ и масло, с компесаторен разширителен съд. Производителят подчерта, че не са airshock.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Относно казуса - отправих запитване до производителя какво точно са амортисьорите на бакшишите.

                      Отговорът е: тунингови амортисьори за Витара - газ и масло, с компесаторен разширителен съд. Производителят подчерта, че не са airshock.
                      Стояне ако са монтирани на оригиналните места не би трябвало да има проблем....Същия казус може да се получи ако състезателя няма въобще амортисьори.....
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                        Ако си има пружини и амортисьори на местата предназначени за това,то проблем няма.Но аз не мога да разбера защо тези неща трябва да се дискутират с писане във форума,а не на място.Другия проблем идва,ако човека правил тех.прегледи е допуснал това да се случи и защо той не взема мнение по въпроса.На състезанието в с.Бабово този проблем ще бъде разрешен и тогава ,който е допуснал невярно твърдение,ще бъде наказан да плати сметката за банкета.Приятели недейте да търсите кусурите на другите,гледайте с каране да се доказвате и нека най възрастния състезател да ви е пример за това Бай Коста!!!!Желая Ви успешни финали и безаварийно каране и удоволствие да сме заедно.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                          Не вземам отношения защото всичко с колата на Жорко и Милен си е по правилата.Сложени са амове с изравнителен резервоар но това би им помогнало в трофи или рали. Захванати са на оргиналните за Витара места и не виждам драма. Има си правила, подава се контестация на самото състезание и комися решава проблема. Безмислено е състезателите да спорите за неща които ако е имало проблем ние да сме го решили, щом не сме взели отношение всичко е ОК.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Относно казуса - отправих запитване до производителя какво точно са амортисьорите на бакшишите.

                            Отговорът е: тунингови амортисьори за Витара - газ и масло, с компесаторен разширителен съд. Производителят подчерта, че не са airshock.
                            Лошо Стояне,лошоооо!
                            Ще развалиш настроението на двама които пишат и на още доста които само четат и ни чакат да стъпим на криво

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            Стояне ако са монтирани на оригиналните места не би трябвало да има проблем....
                            И да не са на оригиналните захвати пак според правилника не е проблем,но няма кой да го чете!

                            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                            На състезанието в с.Бабово този проблем ще бъде разрешен и тогава ,който е допуснал невярно твърдение,ще бъде наказан да плати сметката за банкета.
                            Мислих да не идвам,но щом Иван Попов ще черпи.......

                            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                            Захванати са на оргиналните за Витара места и не виждам драма. Има си правила, подава се контестация на самото състезание и комися решава проблема. Безмислено е състезателите да спорите за неща които ако е имало проблем ние да сме го решили, щом не сме взели отношение всичко е ОК.
                            Валери,веднъж да си обективен в мнението си!


                            И сега какво стана г-Попов?Обвинихте ни ,че лъжем,шикалкавим и няма да можем да се скрием?!Няма какво да крием Иване!Написали сме го с големи букви от двете страни на джипа: "FILCHEV SHOCKS"
                            Всичко изписано само затвърждава мнението ми,че правилника не се познава!Дори когато се цитира пак се чете "между редовете"!

                            Сега да обясня на всички,че Витарата е с тези амортисьори от месец март на 2015г. Изтормозих Евгени Филчев да ги направи на оригиналните захвати и в оригинален вид точно поради тази причина за да отговаря на клас стандарт в траялния шампионат въпреки,че тогава я подготвяхме за трофи!Та от тогава до сега Витарата е имала 14 траялни състезания и няколко трофи.За толкова време никой нищо не каза относно окачването,но в края на миналата година променихме стратегията и начина по който се състезавахме и лека полека започнахме да вървим нагоре и постепенно стълбата стана често превземаема за нашия екипаж.Това естествено подразни доста хора и някои започнаха да търсят евтини начини да ни саботират,но уви неуспешно!Но както и да е.Това ни прави по силни и целеустремени.
                            А сега мисля,че е време Иван Попов и Николай Колев да се извинят!Би било достойна постъпка след всичко написано!
                            Поздрави
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                              Не виждам за какво именно аз трябва да се извинявам, ма щом го искаш:

                              ​Извинявам се.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2017

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Не виждам за какво именно аз трябва да се извинявам, ма щом го искаш:

                                ​Извинявам се.
                                Аз предлагам и да почерпиш .....ся да не получиш удар ....сърцебиене...инсулт... и краста едновременно....
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X