Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Египет 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Египет 2016

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    Ми писах , амааа ...
    След 10000 години пак ше пробвам.
    Той Египет има повече история от 10 000 - така че може
    Тоя с пирамидите, нали. Макар че те са направили само няколко пирамиди, щото скъпо. Намерили са доста по-евтин начин да си връщат бога-фараон обратно.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Египет 2016

      Един бедуин...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05209 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5736861
      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

      Коментар


      • #18
        От: Египет 2016

        Да се включа и аз. Определено беше интересно преживяване. По отношение на езика - някои от местните наистина ни бъркаха с руснаци може би заради сходното за тях звучене на езиците, но само веднъж или два пъти някой се пробва да ни заговори на руски. По тежките им курорти като шарм ел шейх или хургада вероятно наистина доста хора знаят руски, но поне по местата, където бяхме ние не ми направи впечатление да е толкова разпространен. Така или иначе с моите познания по руски или по-скоро липсата им товя нямаше да ни помогне особено.

        Понеже със сигурност не съм обхванал всичко в пътеписа ако някой има нужда от допълнителна информация нека пита смело. Ще следя темата и ще отговарям.

        Коментар


        • #19
          От: Египет 2016

          Благодаря за споделеното !
          .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X