Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Месни продукти братя Къртеви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Месни продукти братя Къртеви

    Е т'ва са плодове и зеленчуци! Полезни, здравословни, диетични - а защо не и еко/био
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #17
      От: Месни продукти братя Къртеви

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Може да е просто предприятие от онзи регион, с неголям капацитет, или още не развило дистрибуторска мрежа.
      На сайта им пише че са основани 1997 година . 20 години в този банш са много време . Дано успеят да задържат това качество .
      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Е т'ва са плодове и зеленчуци! Полезни, здравословни, диетични - а защо не и еко/био
      Цял живот на тия зеленчуци карам
      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение

      Конски салам, и суджук, са им отличното попадение. Не знам, дали е свързано с интересите им към конните надбягвания, и достата състезателни коне..
      Едва ли колят за суджуци състезателни коне
      Последно редактирано от sek.1; 10-12-16, 18:20.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Месни продукти братя Къртеви

        Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
        Не знам дали е в тема, ама се сетих, че

        в Бяла Слатина, един местен ЗП продава, суров, биволски суджук собствено производство. Не е реклама и антиреклама, но в сравнение с доста известните производители от Български Извор, този е с прекрасен вкус, и не става на подметка метнат на скарата. При цена от 9.00лв килото.
        Къде по точно? Може и на лични.
        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

        Коментар


        • #19
          От: Месни продукти братя Къртеви

          И в "Дружба 2" втора част в млекарницата до денонощния магазин има техни продукти. Наистина съм им фен и аз. Конския им суджук е много вкусен според всички, които са го опитали.
          Peugeot 4007
          ex Nissan X-Trail 2.2 Di

          Коментар


          • #20
            От: Месни продукти братя Къртеви

            Продуктите им наистина са добри. Аз от едно 10 години ги консумирам с удоволствие и качеството си е все такова.
            Subaru Legacy 2.5
            Suzuki GS500 E

            Коментар


            • #21
              От: Месни продукти братя Къртеви

              Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
              От известно време ползвам с удоволствие техните продукти. Магазина в който ги продават е на ул. " Георги Минчев " след кръстовището с " Иларион Драгостинов" , кв. " Редута ", бих препоръчал и конските продукти, пастърма и суджук, доставят ако не се лъжа и други неща. Наистина е добро.
              Колега ако може малко по точно че днес пратих един колега а той не го е намерил .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Месни продукти братя Къртеви

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Колега ако може малко по точно че днес пратих един колега а той не го е намерил .
                От лявата страна на вече затворения магазин на Анимат. Не е специализиран магазин за месни продукти, а нещо тип бакалия. На витрината пише "Плодове и зеленчуци"
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Месни продукти братя Къртеви

                  И още един глас за тези месца, снощи бяха измаани няколко Смядовски, съвсем сериозно- спомних си вкуса от "едно време" на качествена луканка, няма нищо общо с яркочервено-сланинестите гадости от хипермаркетите, а и цената е доста прилична. Изразен вкус на естествено- ферментирало месо, добър баланс на сол и подправки и липса на дъх на консерванти !
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #24
                    От: Месни продукти братя Къртеви

                    Първото от тях дето опитах беше бабек, с праз и много ми хареса..., а аз не ям праз!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • #25
                      От: Месни продукти братя Къртеви

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Колега ако може малко по точно че днес пратих един колега а той не го е намерил .
                      Ето тук.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Месни продукти братя Къртеви

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Ето тук.
                        Намерих го сега се връщам от там
                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        И още един глас за тези месца, снощи бяха измаани няколко Смядовски, съвсем сериозно- спомних си вкуса от "едно време" на качествена луканка, няма нищо общо с яркочервено-сланинестите гадости от хипермаркетите, а и цената е доста прилична. Изразен вкус на естествено- ферментирало месо, добър баланс на сол и подправки и липса на дъх на консерванти !
                        Маркетинга им куца здраво . Писах им и в гейбука и на имейла да кажат аджеба къде в София се продават техните продукти ама отговор няма . С това качество ще имат голям пазар .
                        Последно редактирано от sek.1; 24-12-16, 15:23.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Месни продукти братя Къртеви

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Маркетинга им куца здраво . Писах им и в гейбука и на имейла да кажат аджеба къде в София се продават техните продукти ама отговор няма . С това качество ще имат голям пазар .
                          Ми сигурно си им стигат и сегашните пазари, за толкова имат мощности и не си дават много зор за маркетинг..
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #28
                            От: Месни продукти братя Къртеви

                            Ей сега обиколих цяло Камено за тяхна луканка,ама няма.В други ден в Бургас все ще намеря.
                            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Месни продукти братя Къртеви

                              И при нас горе на Колелото на Пушкин пуснаха продукти на Братята- Смядовска и Панагюрска луканка, бабек, конски суджук. Опитахме вече Смядовската и бабека. Мммм, кеф! Прав е Дани. Наистина е като едно време

                              Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                              Коментар


                              • #30
                                От: Месни продукти братя Къртеви

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Ми сигурно си им стигат и сегашните пазари, за толкова имат мощности и не си дават много зор за маркетинг..
                                Ако можеш да поддържаш това качество си заслужава да инвестираш в мощности . Иначе имат сайт и страница във Фейсбук та не е съвсем да са отсвирили маркетинга и рекламата .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X