Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следи от мишки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Следи от мишки?

    Имам проблем с плъхове. От миналата година са ми изкопали тунели под плочките, където гледам няколко кокошки. Не знам как да се справя с тях. Има дупки и извън дворчето на кокошките. Слагах в тях отрова, но не умират. Майка ми е купила някакъв уред за мишки, който се слага в контакт. Никаква полза и от него.

    Коментар


    • #92
      От: Следи от мишки?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Котарака не го давам. Нищо че мишката си я хванах сам.
      ...
      Ми като гледа му гледам апатията в погледа !

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]905273[/ATTACH]
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #93
        От: Следи от мишки?

        Аз изтрепах плъховете с това: http://www.diakor-bg.com/products/brodirat-paste-blocks Дано не се сметне за реклама.
        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

        Коментар


        • #94
          От: Следи от мишки?

          Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
          Имам проблем с плъхове. От миналата година са ми изкопали тунели под плочките, където гледам няколко кокошки. Не знам как да се справя с тях. Има дупки и извън дворчето на кокошките. Слагах в тях отрова, но не умират. Майка ми е купила някакъв уред за мишки, който се слага в контакт. Никаква полза и от него.
          Това което ти е показал колегата горе,и направи всичко възможно храната на кокошките да е добре затворена.Имат ли достъп до фураж или каквото и да било,забрави да се отървеш от тази гад! За уреди-не си давай парите.Нищо не става,а съм пробвал какво ли не.Даже май ги събрах повече!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #95
            От: Следи от мишки?

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            аз имах плъхове в мазето, "отрови.ком" предлагат и доставят доста неща, в моя случай отровата свърши работа за около 3 седмици............сега профилактично имам постоянно включена бръмчалка - колко е ефективна не знам, но плъховете не се върнаха...........засега
            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            както написах по- горе, аз ползвах отрова + уред, а после остана само уреда......... виж сайта отрови.ком /не е реклама/ поразгледай и звънни, опиши им проблема - на мен много любезно ми обясниха и препоръчаха отрова и уред, доставят ги с куриер. Аз ползвах от бавнодействащата, от която бягат и мрат навън, не за смърдят после с дни наоколо.
            Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
            Имам проблем с плъхове. От миналата година са ми изкопали тунели под плочките, където гледам няколко кокошки. Не знам как да се справя с тях. Има дупки и извън дворчето на кокошките. Слагах в тях отрова, но не умират. Майка ми е купила някакъв уред за мишки, който се слага в контакт. Никаква полза и от него.
            горе съм писал, един телефон няма да те затрудни да им звъннеш
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #96
              От: Следи от мишки?

              При мен явно почна серия. Вчера котаракът започна да наобикаля пролуките зад хладилника, тази сутрин ми представи мишката за одобрение.

              Коментар


              • #97
                От: Следи от мишки?

                А одобри ли я ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #98
                  От: Следи от мишки?

                  Веднага му разписах отпуската.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Следи от мишки?

                    Ето го . С поне десетина дворни котки пак опрях до добрия стар капан . Мислех да го пусна жив в колата на една противна на мен личност ама го съжалих Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1456 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:709.7 КБ
ID:5814100
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X