Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следи от мишки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Следи от мишки?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Тъкмо се сетих за породата "ленинградски плъхомор". Не ще да си е заслужила названието само с лежане на печката.
    Ясене да не е това Щото сега най вероятно ги изнасят към Сирия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2b915780888219ef3c40e14cf9becbb3.jpg
Прегледи:1
Размер:35.3 КБ
ID:5737026
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #62
      От: Следи от мишки?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Това е напълно възможно. Плъховете имат социална организация каквато котките нямат. Поради което няколко плъха заедно успешно изяждат котка.

      Затова има и квартали в които плъховете са неизтребими и това не предизвиква струпване на котки привлечени от лесен улов.
      От: Спомени на танкистите.

      Най-големите плъхове които съм виждал бяха в Сливница. По големи от котарак . Един такъв докато го убием полвин час играхме футбол с него. Кораво жувотно.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #63
        От: Следи от мишки?

        Тази ще свърши работа
        https://www.facebook.com/atanas.kiri...29191793797931
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • #64
          От: Следи от мишки?

          Нашите котараци да почват да взимат пример от руските!
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #65
            От: Следи от мишки?

            Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
            ...
            Не мога да си представя как котка ще хване зрав заек в естествената му среда, колкото и да сериозна.
            Прояви въображение. Ако не можеш, ще изровя мой клип как котаран лови зайци в лозето. И после ги яде.

            Коментар


            • #66
              От: Следи от мишки?

              Отначало плъховете ги ловях с капан. После на плаца отварях капана в присъствието на котката и след кратко спречкване плъха ставаше труп. Веднъж един плъх успя да ухапе котката. Оттогава край - тя не им посяга, отварям капана и плъха се изнася бегом пред очите и. Тогава почнах да ги давя в кофа с вода, заедно с капана. Накрая се предадох и приложих отровата. Вече 6 месеца никакви признаци на гризачи.
              На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
              "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

              Коментар


              • #67
                От: Следи от мишки?

                Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                Тази ще свърши работа
                https://www.facebook.com/atanas.kiri...29191793797931
                Лудо пиле само се сервира за обяд Тия дни нашия си беше хванал нещо като синигер или кос .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #68
                  От: Следи от мишки?

                  Тук нещата напредват. Храните вече се прибират заради котарака, че му е слаб ангелът. Но признаци на мишки няма.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Следи от мишки?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Храните вече се прибират заради котарака...
                    Ми ето че той вече е свършил работа - мишките и да не изчезнат, но храна няма да нагризват.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Следи от мишки?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Тук нещата напредват.
                      ...
                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Ми ето че той вече е свършил работа - мишките и да не изчезнат, но храна няма да нагризват.
                      Ама май е станало, "От мишки, та на котарак !".

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      ...
                      Храните вече се прибират заради котарака, че му е слаб ангелът. Но признаци на мишки няма.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #71
                        От: Следи от мишки?

                        На котарака може да му е слаб ангелът ама са му значително по-високи хигиенните стандарти, спрямо гризачите. Освен това има крайно ограничен клас храни от които той се интересува и те принципно трябва да се прибират. Определено не съм затворил в херметични съдове зарзавата, брашното или шоколад в заводска опаковка - все уязвими за мишки неща.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Следи от мишки?

                          Добре, че не е веган развяващ шареният флаг, че можеше да се бори за правата на мишките !
                          ...

                          Има ли котка, превенцията е сигурна, а и е по-различна играчка за децата.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #73
                            От: Следи от мишки?

                            Че е гей имам известни подозрения. Веган не е, даже докторът му е забранил растителни храни.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Следи от мишки?

                              Кокошка ти трябва Ясене, не котка п*драас, те такава кокошка ти трябва - http://fishki.net/2164349-tot-kto-za...zdorovyem.html
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Следи от мишки?

                                Малко животни са по-мърляви от домашната кокошка и не мисля че домашната мишка се класира. Иначе познаваме петли с които куче-пазач не ти трябва.

                                И котаракът ми не е педерас, а вероятно гей. Има разлика.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X