Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видео наблюдение на вилата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Видео наблюдение на вилата

    За Тея пари на флир 1080 резолюция е незадоволително
    Посещението ми в Ирак беше точно по един проект на флир
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Видео наблюдение на вилата

      Здравейте, и аз в тази тема да попитам, след като я изчетох, какво е вашето мнение. Искам да си сложа камера на вилата. Обаче нямам ток. Когато съм там ползвам генератор. Бях се спрял на ловна камера за да ми праща емайли, като захранване идеята ми беше да ползвам тягово акумулаторче 12V 12Ah. С което ще изкарам доста време до следващото му зареждане. Обаче къде отидох да се ровя дето не ми е работа и се загледах по едни други камерки в алито. Става въпрос за тази 4G SIM Card IP Camera има още няколко от този тип. Тъй като съм доста технически бос по това отношение. Единственото нещо на което искам да намеря отговор е: Дали със по горе цитирания тягов акумулатор ще мога да захранвам въпросната камера? Гледам че по описание харчи Power Consumption(W):6w. Или да се спирам на ловната както си бях решил преди? Какво е вашето мнение?

      Коментар


      • От: Видео наблюдение на вилата

        Първоначално публикуван от asti Преглед на мнение
        Здравейте, и аз в тази тема да попитам, след като я изчетох, какво е вашето мнение. Искам да си сложа камера на вилата. Обаче нямам ток. Когато съм там ползвам генератор. Бях се спрял на ловна камера за да ми праща емайли, като захранване идеята ми беше да ползвам тягово акумулаторче 12V 12Ah. С което ще изкарам доста време до следващото му зареждане. Обаче къде отидох да се ровя дето не ми е работа и се загледах по едни други камерки в алито. Става въпрос за тази 4G SIM Card IP Camera има още няколко от този тип. Тъй като съм доста технически бос по това отношение. Единственото нещо на което искам да намеря отговор е: Дали със по горе цитирания тягов акумулатор ще мога да захранвам въпросната камера? Гледам че по описание харчи Power Consumption(W):6w. Или да се спирам на ловната както си бях решил преди? Какво е вашето мнение?
        Около 20 часа ще ти държи батерията тези 6 вата.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Видео наблюдение на вилата

          това като запали диодите за нощна подсветка.... няма да е толкова. освен ако няма ПИР датчик за движение и само тогава...
          Чудя се като ти посетят вилата (недай си боже) дали няма да си тръгнат с камерата. ловната поне може да я скриеш

          Коментар


          • От: Видео наблюдение на вилата

            Бюджетно решение. WiFi камера аз 30тина долара от aliexpress. Разстоянието е около 5-6 метра. Работи от 3-4 години така, но трябва да забърша стъклото, че се е позамърсило. Кой беше този на снимката не разбрах, че късно я видях.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ff_2179587.jpg
Прегледи:1
Размер:369.2 КБ
ID:5787587

            Интернет е 4G през флашка. Компютър - Raspberry Pi. Самоделна система за видео наблюдение подсигурена през акумулатора на СОТ централата. За достъп от всякъде - SSH port forwarding за да извадя порта на HTTP сървъра на домашният рутер който си има статичен външен IP адрес. А ако засече движение директно праща снимка през gmail на телефона и в рамките на секунди получавам съобщението. По принцип идеята е да звъня на СОТ-а ако видя някой да прави золуми.

            Коментар


            • От: Видео наблюдение на вилата

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Около 20 часа ще ти държи батерията тези 6 вата.
              Благодаря за отговорите. Също и на "dexter_lab". Сега вече окончателно се спирам на ловна камера. Поне е изпитана и с това акумулаторче доста време ще кара. Хубав и спорен ден.

              Коментар


              • От: Видео наблюдение на вилата

                Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                А ако засече движение директно праща снимка през gmail на телефона и в рамките на секунди получавам съобщението...
                Това функция на камерата ли е?

                Коментар


                • От: Видео наблюдение на вилата

                  При мен е функация на 'самоделната' част. Но това поради факта, че и движението се засича от самоделна част. Правих такава и я обучих с machine learning за да сведе до минимум фалшивите аларми за движение на открито.

                  Иначе повечето камери които могат да засичат движение имат вградена функционалност за пращане на email. Пращайки го до gmail-а получаваш съобщението на телефона в рамките на секунди през google gmail приложението (май го има на почти всичкчи телефони с Андроид по подразбиране).

                  Коментар


                  • Да събудим темата

                    Препоръчайте читав комплект за две или три (вероятно две ще стигнат но ще го мисля) външни камери.
                    Трябва да има отдалечен достъп и да може да се гледа в реално време. Ако може да пише в облак също е плюс.
                    ​​​​​​
                    ​​​​желателно е да може да се гледа през телефон
                    Последно редактирано от turtey; 06-02-21, 09:34.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • https://online-mall.bg/product/kamer...ull-hd-1080p-1
                      ползвам тези, пишат и на облак но иска да се плаща.
                      Гледам през телефона, имат и карта памет но за да се прегледа трябва да се сваля.
                      Пращат снимки когато хванат нарушител.
                      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                      Коментар


                      • Колко искат за облака?
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • www.dvrbg.com - звънни им. Кажи, че си от Офроуд форума

                          Коментар


                          • Гледам има с вграден слънчев панел - някой опит с такива?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                              ...
                              Пращат снимки когато хванат нарушител.
                              Това с изпращането на снимки при "нарушител" е леко афиф работа. Досегашният ми малък опит показва, че записът при откриване на движение работи най-вече при набримчена чувствителност.
                              При което обаче камерите реагират на всякакви насекоми (привлечени от ИЧ диодите), прилепи, по-силен дъжд, снеговалеж.
                              Особено в последния случай камерите записват в несвяст. И ще има да пращат снимки ...


                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X