Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отоплители на 12V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Отоплители на 12V

    Работеща водна печка може да се намери за 300-400 лева на старо. Човекът обаче разглежда устройства за 30-40 лева за които вече стана ясно какво могат.

    Коментар


    • #32
      От: Отоплители на 12V

      Аз такива от 20-40 лева съм пробвал преди години и ги знам че освен да размразяват стъкла и да топят запалки друго не умеят.Водните печки ги намирам за ненужно разточителни откъм ток, а и не виждам смисъл да грея 250 кила желязо в коша след като то си се сгрява само след малко работа. Та за мен остава решението да си намеря суха печка на смислена цена.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • #33
        От: Отоплители на 12V

        Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
        Печката от първия пост, категорично нестава за нищо. Купихя преди два дена (за 17.00лв.) а днес сутринта я счупих от нерви.
        Мерси,мерси,за такива мнения ми е въпроса!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #34
          От: Отоплители на 12V

          Аз водни печки Вебасто имам 5-6, но са дизелови, а на жената колата с която кара децата и себе си е бензинова. И идеята ми е дали няма някакъв по-простичък вариянт за краткото 15 минутно зимно сутришно пътешествие. Май ще пробвам с тия седалки!
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • #35
            От: Отоплители на 12V

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            На работа имам малко на 220V или 110V, 2000W. Като ми остане време и се сетя трябва да ги видя как се държат на 12V и евентуално да ги намаля с един. Иначе във вентилаторна печка се държат уникално, с ограничаване или увеличаване на въздушния поток си менят мощността в доста широки граници.
            На 12V няма да стане. Имам едни такива кабели за размразяване на тръби. Едните са на 12V, едните на 220V. Различни са и са с различни характеристики. Нищо, че и двата са по 30W на метър.

            Коментар


            • #36
              От: Отоплители на 12V

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение

              П.С. все съм се чудил дали да не си сложа в багажника един генератор от тези с дистанционно палене, и да вържа 2кВт духалка - би трябвало да стопли добре купето докато изляза Аупуха - през изходящата вентилация на купето
              Преди 15 години работех през ноща , зимата към 12 часа през ноща пусках 2 кв.духалка в опел кадет седан и сутринта към 7 часа е леко топло ,колкото да не са замръзнали прозорците,резултата е далече от очакваното,ако стоиш в колата с 2 кв.духалка и зимно яке ще ти е студено.М ногократно проверено
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #37
                От: Отоплители на 12V

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                То на някои коли просто се обръща климатикът.
                Да ти кажа не съм виждал такива.
                А ти коя имаш предвид?
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #38
                  От: Отоплители на 12V

                  Вече почти няма нова кола произведена за студен рагион без поне 900W електрически нагревател за купето.
                  Което всъщност е един наистина хиитър производствен ход.
                  Няма нужда от допълнителен дизелов или бензинов до отоплител(печка)която да компенсира недостига на топлина от двигателя.
                  Махнаха на повечето и уреда за температурата на двигателя повечето имат лампа за като прегрее.
                  Сега на пътниците и на алтернатора им е топло а двигателя да се оправя.
                  Фолксвагените,шкодите итн.Имат стандартно повечето такъв 1000W нагревател от 2005г.
                  Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                  Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                  Sofrace Offroad Team

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X