Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ligier Ambra ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ligier Ambra ?

    Ееeeeeeeee пак се уредихте в софето на евтини ремонти.
    Завиждам благородно
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #32
      От: Ligier Ambra ?

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      Ееeeeeeeee пак се уредихте в софето на евтини ремонти.
      Завиждам благородно
      То па ебати далаверата !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Ligier Ambra ?

        Не са евтини за съжаление.
        Прозвъних ги.
        Цена от 250 лева си е партенка отвсякъде.....
        Поздрави!
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #34
          От: Ligier Ambra ?

          Honda Jazz, първа генерация. Вярно - само бензини са, но са много икономични. Колата е компактна и същевременно има доста място за багаж и пътници. Аз съм 186cm и мога да седна на задната седалка, след като съм нагласил предната да ми е по-мярка. Най-големият малък автомобил. Дизайнът и добър и още хваща окото.
          Основен недостатък им е ръждата, та да не се гледат автстийки и германки.

          Едит: Извинявам се, не видях, че бюджета е 1500лв.. Това е таман три пъти отгоре.
          За 1500 лв. по-добре търсете нещо запазено, без значение от марката и модела, че опциите не са много да се купи кола, дето да става и да струва 1500 лв.

          Коментар


          • #35
            От: Ligier Ambra ?

            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
            Пежо 106,
            Към момента харесани Ситроен Саксо
            Същото е. 1,5 дизел мирише нафтата градско и като цяло си е приличен автомобил
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #36
              От: Ligier Ambra ?

              По Божия воля и желание на жената се сдобихме с Ланчия Ипсилон Елефантино ! Дет се вика слончетата се намериха подобно на крастави магарета ! До момента италянски автомобил не съм имал , но това носи приятни усещания при шофиране !

              Коментар


              • #37
                От: Ligier Ambra ?

                Айде честито,и много безаварийни километри.Първата ми кола беше ипсилонка,издържа 540 000км по километраж,само консумативи сменях.Вървеше много,ех спомени и гореше малко.Отиде за скрап поради много ръжда.Тръгвам да сменям гума и хоп,крика влезнал в калника....Двигатела си работеше до последно,преди да отиде за капачки за буркани.

                Коментар


                • #38
                  От: Ligier Ambra ?

                  Тъй като ще се явява учебна за жената , пък ако оцелее 4 години евентуално и за щерката ще съм много доволен !

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X