Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ligier Ambra ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ligier Ambra ?

    Колеги , чудех се къде да си пусна питането и реших , че това е най-подходящия раздел !
    Видях въпросното чудо на техниката в един от нашенските сайтове и го харесах за булката за Коледен подарък ! Тя и млад шофьор , но иначе не е млада ! Идеята ми е да ходи на работа с него и при нужда да вози и детето до училище ! Маршрута грубо е от НБУ до Красно село през Лагера /там е училището/. Двуместно , дизел с автоматична скоростна кутия ! Дават го 6 к.с., което би трябвало да значи нищожен данък и ГО !
    Моля за всякаква информация и отзиви ? За пръв път го виждам и всичко за него ще е полезно !
    Благодаря предварително !

  • #2
    От: Ligier Ambra ?

    Прави ли така?

    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Ligier Ambra ?

      Няма описана такава екстра ! Не съм го виждал на живо и нямам идея какво чудо е .

      Коментар


      • #4
        От: Ligier Ambra ?

        Да качиш детето в този кашон при тази талибанска култура на карането в България не ми се струва добра идея. Отделно при какъвто и да е проблем всички майстори ще го гледат с голям интерес.

        Коментар


        • #5
          От: Ligier Ambra ?

          Един познат имаше подобно тук в Лондон. Общо взето бая трошлив закрит скутер даже на неговата двигатела и скоростите ( подобие на вариатор) бяха свързани с ремак...
          Беше го купил за маитапа и бая бързо го разкара.. гореше според негови изчисления около 4 нафта.
          0-

          Коментар


          • #6
            От: Ligier Ambra ?

            Благодаря на отзовалите се ! Явно ще трябва да търся нещо друго !

            Коментар


            • #7
              От: Ligier Ambra ?

              Търси някоя дизелова малолитражка от класа на 3 цилиндровото Фолксваген Поло . Един колега имаше такова и доста зор виждаше да подмине 4.5 литра нафта градско . А на него десния крак му е бая тежък
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Ligier Ambra ?

                Колегата ме е изпреварил
                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Да качиш детето в този кашон при тази талибанска култура на карането в България не ми се струва добра идея.
                ...
                та +1

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Търси някоя дизелова малолитражка от класа на 3 цилиндровото Фолксваген Поло . Един колега имаше такова и доста зор виждаше да подмине 4.5 литра нафта градско . А на него десния крак му е бая тежък
                Полото е същата глупост като тази в първият пост, особено за детевоз.

                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                Благодаря на отзовалите се ! Явно ще трябва да търся нещо друго !
                Най-добре.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Ligier Ambra ?

                  Понеже темата така и така е отворена ! Какво ще кажете за Сеат 1,9 SDI ? Има ли някаква драма с двигатели и окачване ! Идеята е колата да не е много скъпа та жената на спокойствие да се учи ! Да я жулне и да я одраска да не се впряга много ! Като цяло за изкара колкото изкара и пътя към Надин !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ligier Ambra ?

                    SDI-то е с демпферен маховик, ТД-о е с обикновен. Това за Сеат около 2000-та.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ligier Ambra ?

                      Колега виж пежо 206 1.9дизел. Неприлично здрава със най добрата возия и парно в тоя клас.
                      0-

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ligier Ambra ?

                        Дефинирай "колата да не е много скъпа".
                        Хонда Сивик 7-ма генерация - 1.7 Исузу дизел.
                        Ровър 200/25 - много добър 2-литров ровърски дизел.
                        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ligier Ambra ?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Полото е същата глупост като тази в първият пост, особено за детевоз.
                          Поне от поста на човека разбирам че колата трябва да е с малки разходи . Иначе мене няма сила в тоя свят която да ме вкара в малка кола независимо от разходите . На времето ей така от любопитство се качих на едно чисто ново Марути Сузуки на един приятел обиколих с него квартала и се зарекох в тоя живот втори път такова нещо да не правя Карам си ван който харчи 9-10 на 100 нафта градско и ми е приятно и комфортно да шофирам .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ligier Ambra ?

                            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                            Колега виж пежо 206 1.9дизел. Неприлично здрава със най добрата возия и парно в тоя клас.
                            Да, и има най прекрасния разкрачен заден мост
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ligier Ambra ?

                              Който се ремонтира срещу 250 лева.
                              емил златков
                              паджеро 2.5тд
                              ве стром 650

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X