Обява

Свий
Няма добавени обяви.

E46, какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: E46, какво?

    Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
    .....и след 160км/ч. има повече еластичност.
    Изключително важен критерий при избор на автомобил.....
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

    Коментар


    • От: E46, какво?

      Има един познат, който си продава 320д, автоматик, 150к.с. Колата си заслужава и ако се интересуваш мога да ти пратя линк на ЛС.

      Коментар


      • От: E46, какво?

        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
        Изключително важен критерий при избор на автомобил.....
        И с осем разход.По завоите.И около детските градини.Джими , нали не се бъзикаш... (Имах предвид със стоишейсеттина..)
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: E46, какво?

          Първоначално публикуван от Luftwaffe93 Преглед на мнение
          Има един познат, който си продава 320д, автоматик, 150к.с. Колата си заслужава и ако се интересуваш мога да ти пратя линк на ЛС.
          Ще се радвам.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • От: E46, какво?

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            И с осем разход.По завоите.И около детските градини.Джими , нали не се бъзикаш... (Имах предвид със стоишейсеттина..)
            Никъде не съм написал,че със 160 гори 8.Този разход е за извън градско с натискане до към 120 ,а и стилът ми на каране е леко агресивен с разко ускорение и ми го показва на компютъра,нямам идея до колко е истина за колко му сипа не е ми го върнала.Най-ниският ми разход е бил 5.7 а най-високия 25+ (по борд. компютър).
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • От: E46, какво?

              Здравейте,

              Харесъл съм си
              Е46 е преди фейслифта. На външен вид и вътре е от най-запазените, които съм гледал.

              Другото, което съм харесал е Е39

              Бих предпочел Е46, защото е по-компактно и сякаш по-малко претенциозно. Като подръжка двигател / скорости ми е ясно че са равностойни. Като пари Е39 е около 3К лв отгоре. Плюса на Е46 е, че е х драйв, което би било полезно в някой случаи.

              Е39 е разбира се по-просторна, по-висок клас, с по-добра возия.

              И двете са изключително добре видимо подържани екземпляри, двигателите им работят тихо и спокойно (като 6 цилиров редови) без колебания, дори и в най-мразовитите дни, когато ги тествах.

              Само да кажа, че колата си я взимам за кеф, не за гъзареене, на 45 години съм и не смятам да избивам някакви комплекси.
              Последно редактирано от Паджеровод; 12-02-17, 19:52.

              Коментар


              • От: E46, какво?

                Ако вземаш,гледай да са със комънрейл мотори за дизел,инак ще береш ядове.За бензин нямам впечатления.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: E46, какво?

                  Според мен за 45 годишен повече подхожда 5-та серия. Лично от Е39 впечатления нямам, имам Е61, но съм чувал че Е39 било по-добро като изпълнение и влагани материали.
                  “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                  Walter Rohrl
                  GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                  Коментар


                  • От: E46, какво?

                    Имам лични впечатления от Е39 М52В20 и М52В28 - и двете автоматици.
                    На едната започнаха да се губят поксели от дисплея на километржа (лекува се с нов лентов кабел - около 150 лв).
                    На другата се скапа усилвателя (DSP - Digital Sound Processor) и там са ололо 150 лв. за ремонт ако е възможен.
                    Тези които са със вграден усилвател в CD-то нямат този проблем.
                    Друго по-сериозно да ми е е оставило лоши спомени (на джоба) не се сещам.

                    Успех

                    Коментар


                    • От: E46, какво?

                      BMW E39 е последната истинака 5-та серия на BMW.Карал съм 523I и правеше проблеми с електрониката.И както е написал колегата горе ми изгоряха пикселите на екрана на километража.Аз бих избрал дизелов двигател,примерно 530D,но в никакъв случай tds.
                      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                      Коментар


                      • От: E46, какво?

                        Темата е малко стара,но като човек имал и Е46 и Е39 нека споделя опита си.Е46 имах купе-330Ci 150 000км-автоматик.Колата ми беше много тясна.Спортните седалки допълваха усещането.Задните седалки са евентуално за малки деца или в краен случай.Качеството на материалите тогава си мислех,че е добро.Това се промени когато си взех e39 540i с ръчни скорости.Там материалите са много по-качествени.Мястото отпред е повече от достатъчно.Задните седалки не предлагат много място,но е значително повече от Е46.Усещането при управление на колите е много различно.При Е46 доста по-спортно,а при Е39 много по-комфортно,а в моя случай и доста по-бързо.При е46 смених 3 стъклоповдигача,имобилайзер+препрограмиране(2 пъти).Никога не я усетих тази кола като надеждна и накрая я разкарах.Е39 от друга страна не ми създаде никакви грижи.Но и беше на 90000км.Е46 се слави като еталон при седаните и това не е случайно,но Е39 според много е ненадмината в много отношения.Истината е,че тези коли са били много добри,но годинките им тежат.Колкото и да са запазени си остават стари и по съвременните стандарти дори не са и бързи.Удоволствието от шофирането oбаче си остава.Моя съвет е за Е46 от 325i нагоре и за Е39 минимум 530i.За дизелите незная.Успех!

                        Коментар


                        • От: E46, какво?

                          Ааа, как съм изпуснал тази тема?!?!? Радо, взе ли си някакво БМВ или се спря на друга марка? Ако все още не си, обаждай се и да пиша каквото знам... Четвърта година ги карам и ги правя, все нещо назнайвам
                          С "Фармахим" - непобедим
                          Дизел - само дънки!

                          Коментар


                          • От: E46, какво?

                            Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                            Ааа, как съм изпуснал тази тема?!?!? Радо, взе ли си някакво БМВ или се спря на друга марка? Ако все още не си, обаждай се и да пиша каквото знам... Четвърта година ги карам и ги правя, все нещо назнайвам
                            Така се случиха нещата, че все още нямам кола, но не е за обясняване във форума. Надявам се в близкото бъдеще да си купя. Като тръгна да избирам, ще ти пиша.
                            Благодаря.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • От: E46, какво?

                              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                              Така се случиха нещата, че все още нямам кола, но не е за обясняване във форума. Надявам се в близкото бъдеще да си купя. Като тръгна да избирам, ще ти пиша.
                              Благодаря.
                              Скоро карах 330I E46,2002година,ръчка няма да сбъркаш с тази кола.Върви адски много.Имам Mercedes S500 5.0 V8 306 коня и 330-ката му дърпа на старта.Но разходите и поддръжката не сапо джоба на всеки.За градско каране си имам в момента и 318TDS E36 compact 98 година и ми гори 6-7/100,не е спортна кола,но си вдига 180 без проблем силата и е след 100 преди това е тромава.Имал съм 320D E46 facelift 150коня и доста добре си върви,вдига 220 без проблем,разхода по борд.комп. ми е падал с него под 6.330D върви доста повече,но и разхода е сигурно малко повече.Освен 320D e46,318TDS e36 което имам сега съм имал 525i e34,320iM52 e36,325TDS e36,316iM40 e36,523iM52 e39,318tiM44 e36 ако имате въпроси по тез модели питайте.Живот и здраве като ми писни от S500-ката ще взема 745i e65=
                              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X