Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Stihl MS 211 или Stihl MS 231

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Stihl MS 211 или Stihl MS 231

    Здравейте, бих искал мнение за въпросните машини като здравина - коя е по надеждна. За Stihl MS 231 не намерих никъде мнения, за Stihl ms 211 има писано из форумите и я хвалят, но ми се иска една идея по-мощна. Ориентирах се към Stihl MS 231, но искам да разбера има ли някакви проблеми и дефекти за модела конкретно. Благодаря на всички отзовали се !

  • #2
    От: Stihl MS 211 или Stihl MS 231

    Няма никакви проблеми и дефекти. Взимай.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Stihl MS 211 или Stihl MS 231

      Ако 231 ти влиза в бюджета ,скачай смело. Разликата в теглото е около 0.5кг. и ако не възнамеряваш да я въртиш цял ден няма да е проблем. Не се увличай по екстрите ( бързо опъване на веригата и егростарта ) второто вкарва още 0.3кг в теглото.

      Коментар


      • #4
        От: Stihl MS 211 или Stihl MS 231

        Аз съм с 211 и съм доволен

        Коментар


        • #5
          От: Stihl MS 211 или Stihl MS 231

          Първо начално се насочих към Stihl MS 181. Но предпочитам още някой лев отгоре но да не се мъчим и двамата (машината и аз). за това се насочих към тези два модела. А относно екстрите не съм голям фен на тях поне за мен са без-мислени. Надявам се някой който има Stihl MS 231 да сподели лични впечатления.

          Коментар


          • #6
            От: Stihl MS 211 или Stihl MS 231

            Поддържам една 231 на приятел и освен основните почиствания и заточване на вериги друго не се е налагало ,а той юнака ходи да си сече контрабандно дърва в гората и напъна е на макс, ,че докато дойдат органите да е офейкал. Като цяло е здрава машинка картера и вала са същите като на 251 ,ама цилиндъра и буталото са по малки.

            Коментар


            • #7
              От: Stihl MS 211 или Stihl MS 231

              Първоначално публикуван от keymaker Преглед на мнение
              Поддържам една 231 на приятел и освен основните почиствания и заточване на вериги друго не се е налагало ,а той юнака ходи да си сече контрабандно дърва в гората и напъна е на макс, ,че докато дойдат органите да е офейкал. Като цяло е здрава машинка картера и вала са същите като на 251 ,ама цилиндъра и буталото са по малки.

              A е те това е ТЕСТ,а не 4 кубика на почивки на вилата

              ши умрЪ,нимоа
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X