Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

    Наши приятели и колеги имат нужда от още малко "лайквания"... (фейсбук) за днешният решаващ ден... Ето линка: https://www.facebook.com/pg/minibulg...97188240426141

    Проект 3...

    Който може и му харесва проекта да удари едно рамо...
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 03-12-16, 14:48.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

    Аз вдигнах палец.
    А може ли от едно и също ай пи да се лайква два пъти-и от компютъра на лапето, от неговия профил?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

      Лайк и ъп)
      HONDA XL650

      Коментар


      • #4
        От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Аз вдигнах палец.
        А може ли от едно и също ай пи да се лайква два пъти-и от компютъра на лапето, от неговия профил?
        Не виждам защо да не може... или по-точно не виждам никакъв начин това да се контролира... освен от фесйбук, но пък не би било редно, защото наистина зад едно IP многат да бъдат много и различни хора...

        Благодаря на всички помогнали до момента, остават няколко часа, вече нашите хора са много напред, но не пречи да "бият с много"... :-) Така че давайте още малко...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

          Сега ще кажа и на лапето да лайкне.

          Баси модерните думи, ако кажех това на някого педи 20 години-ще ме гледа със съжаление, и ще извика линейката на психиатрията.

          То и сега съм си за там, ама е съвсем друга тема

          Два лайка още, от двете лапета.
          Печелившите да почерпят
          Последно редактирано от Кольо; 03-12-16, 19:29.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

            Ами идеята си заслужава "харесването"!
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #7
              От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

              Само за протокола, не беше ли по коректно да се призове, да се разгледат нещата и всеки да избере какво да хареса? По доброто щеше само да си изпъкне.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #8
                От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                Нямам Фейсбук. Тука колко народ се кълняха, че го мразят, пък почнаха и те да цъкат лайковете.
                Скоро не съм чел тема за наджипване, обаче.

                Коментар


                • #9
                  От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                  И аз искам да видя всички проекти , не бих гласувал за нещо , ако не ми харесва , без значение кой го е правил. Шуро-бадженащината е едно от най-омразните от мен неща
                  Успех на приятелите ти и дано да са кадърни и си спечелят заслуженото , ако имах факбук щях даразгледам и да дам галса си за някой
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                    Благодаря на всички за помощта, резултата е впечатляващ... :-)
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                      Аз не ползвам фейса но щом е за хелп, цъкнах.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        И аз искам да видя всички проекти , не бих гласувал за нещо , ако не ми харесва , без значение кой го е правил. Шуро-бадженащината е едно от най-омразните от мен неща .........
                        Разбирам мнението ти и не му се противопоставям, но "шуробаджанащината" е най-разпространения механизъм за работа в целия свят и това едва ли е случайно. В много добре развитите общества, като цяло шуробаджанашината има по голям дял отколкото в България. Например от приятел правещ 15 години кариера в Япония, знам, че те са горе долу на върха на използването на този похват във всички аспекти на професионалната реализация....
                        Това според мен изобщо не е случайно - просто субективното мнение на човек, на който имаш много голямо доверие, обективно може да ти помогне повече за взимане на решение от обективните критерии на човек на който няма как да имаш обективно доверие.... Т.е. в конкретната ситуация, мнение на Венци в стил "дай едно рамо, нищо, че не разбираш" за мен тежи много повече от това дали ще ми хареса на картинка или не, нещо което наистина не разбирам....
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #13
                          От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                          Нека да си преставим само, не че в случая е така, че единият от проектите е на много талантлив млад колектив който няма връзки в нито един форум за да му се даде рамо. Кофти късмет, нали?
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            ... Кофти късмет, нали?
                            Да.

                            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                            ....... субективното мнение на човек, на който имаш много голямо доверие, обективно може да ти помогне повече за взимане на решение ....
                            Горното работи, както голяма част от света около нас, с вероятности, а не дефинитивно. Ако вероятността на този принцип да вземеш правилно решение е по-голяма от вероятността да вземеш правилно решение на друг принцип, но с не по голям вложен ресурс, то значи работи.
                            Последно редактирано от icerunner; 04-12-16, 15:53.
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #15
                              От: Приятели с нужда от още 100-на "лайквания"...

                              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                              Разбирам мнението ти и не му се противопоставям, но "шуробаджанащината" е най-разпространения механизъм за работа в целия свят и това едва ли е случайно. В много добре развитите общества, като цяло шуробаджанашината има по голям дял отколкото в България. Например от приятел правещ 15 години кариера в Япония, знам, че те са горе долу на върха на използването на този похват във всички аспекти на професионалната реализация....
                              Това според мен изобщо не е случайно - просто субективното мнение на човек, на който имаш много голямо доверие, обективно може да ти помогне повече за взимане на решение от обективните критерии на човек на който няма как да имаш обективно доверие.... Т.е. в конкретната ситуация, мнение на Венци в стил "дай едно рамо, нищо, че не разбираш" за мен тежи много повече от това дали ще ми хареса на картинка или не, нещо което наистина не разбирам....
                              Ако роднините, познатите ти , са квалифицирани , няма лошо да си правиш бизнеса с тях. Аз говоря за съвсем друго нещо.

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Нека да си преставим само, не че в случая е така, че единият от проектите е на много талантлив млад колектив който няма връзки в нито един форум за да му се даде рамо. Кофти късмет, нали?
                              Нали става въпрос за конкурс между проектанти , защо определящото е галсуване във интернет пространството ?
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X