Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати 21 до 24 от 24

Тема: Гуми за Жигула

Място
    Бяла Слатина
    Публикации
    6,694
    Точки (при гласуване)
    25

По подразбиране От: Гуми за Жигула

Красавица е! Сложи си оригинално огледало на вратата да е в оригинален вид.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

Имам, в кашона с частите. Сменено е по татово време защото оригиналните много ги крадели. Днес бях за гуми като накрая се спрях на Barum Polaris 3 175/70R13 82T. Всичко излезе 302 лв с монтаж демонтаж и т.н. При калибрацията сложиха по 5 гр. на две гуми а другите си излязоха идеални (иначе си платих за тежести на 4те гуми но хайде). Намясто получих оферта за 2000 за колата :-). Продаваха ми алуминиеви джанти за 80 лв 4 броя, но май ще се спра на 2 комплекта оригинални с тасове защото супер много ми харесват. Благодаря за получените съвети и като за последно снимка от спирачните апарати.

Име:  zd.jpg
Прегледи: 426
Размер:  114.0 Кб
    Име:  zl.jpg
Прегледи: 427
Размер:  110.5 Кб
    Име:  pl.jpg
Прегледи: 429
Размер:  43.2 Кб

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

Ами аз се спрях на оригиналните железни джанти.
    От време навреме претърсвам разните електронни магазини за комплект 4 джанти + тасове.
    Да не говорим че съм хвурлил очо и на тези рингове около тасовете, каквито е поставил коелгата.
    Като мине зимния период ще пусна нова тема с въпроси които съм събрал относно реставрирането и хромирането на някой загубили блясък детайли.

Име:  035051062-big.jpg
Прегледи: 288
Размер:  163.1 Кб

Място
    София
    Публикации
    461
    Точки (при гласуване)
    16

Май твоята кола загледах веднъж пред един денонощен магазин на бул. Черни връх.
    Джантите ти ако са за комби 2102 и за 2103, а те са такива като гледам, следва да са широки 5 цола точно.
    На 2101 са 4,5 цола. Съответно трябва да търсиш други рингове, тия моите горе не пасват.
    Като реставрирах колата беше именно с ладови джанти. Викам си - слагам ринговете и никой няма да ме хване. Е не стана, та в спешен порядък слагах жигулови заради ринговете.
    След това купих 4 нови жигулови джанти, нови гуми и вече съвсем я преобух. (резултатът по-горе)

Виж тука как на ладова джанта не пасват рингове за тясната жигулова джанта, иначе можеш да вземеш комплекта от колегата де:
    http://www.classiccar-bg.com/index.p...c,7506.20.html

Ще се радвам някой път да се засечем с колите. Може да дойдеш на среща на Лада клуба - правят се всяка неделя. Има стабилни фенове и си помагаме за дефицитни части.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Сходни теми

1. Питане за Жигула
    От Максим... във форум ВАЗ
    Отговори: 41
    Последно мнение: 26-11-08, 16:13
  2. Магаре в Жигула...
    От Валентин Стоилов във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 6
    Последно мнение: 21-08-08, 09:29
  3. Жигула...Ягуар...Жигуар
    От quadra във форум Разкази, случки, хумор, поздравления и игри
    Отговори: 3
    Последно мнение: 12-06-06, 21:53

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •