Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Палатка с дзвЕра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Палатка с дзвЕра

    Тьпи закони не спазвам,но ще си взема дьрва за буен огьн,за кафето сьм си взел Соло печка от големия модел.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Палатка с дзвЕра

      За спален чувал всеки има мнение, но аз след дълги години експеримент открих моят - трисезонен и да не е тип мумия. Винаги могат да се съберат два заедно и да се топлите при голям студ . А трисезонен е един вид задължително, щото една нощ ще си с неподходящият чувал и дълги години ще има кофти спомени.

      Коментар


      • #18
        От: Палатка с дзвЕра

        Спреи за мецани.Шегувам се.Абе може би е по добре да го има кат се замисля.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • #19
          От: Палатка с дзвЕра

          Там май нямат мечки.

          Коментар


          • #20
            От: Палатка с дзвЕра

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Там май нямат мечки.
            Ти виждал ли си знамето на Калифорния
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Палатка с дзвЕра

              То на българското лъв има...

              Коментар


              • #22
                От: Палатка с дзвЕра

                Освен тва не го знам босето кво ментосва за палатки, ама току що го засекоф да житка из софето

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:boss.jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:5735931
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Палатка с дзвЕра

                  Взимай, каквото си се сетил за сега, плюс тефтер и молив да си пишеш какво ти е потрябвало или непотрябвало.
                  За следващия път - пак така.

                  п.с. аз моя тефтер вече над 40 г. го актуализирам!!

                  Поздрави и приятно изкарване.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Палатка с дзвЕра

                    Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                    Спреи за мецани.Шегувам се.Абе може би е по добре да го има кат се замисля.
                    И аз като се замисля си много прав.Имам няколко от кекавия размер за хора,но флакон за мечки нямам в кьмпинговото и оп,айде на списька.Благодаря



                    Тоя на снимката не сьм аз,моите са другия модел па и багажник имам на тавана,туристическа Ска един вид.Мечки има,на Голямата Мечка ходим на ски пьк си е езерце в планината и много става за пролетна палатка, а ако ги закарам кьм Мендосино или кьде да е над СФ си има мечки та и калибьра в колата ще се смени,че с тоя 9мм много трябва да я целя.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Палатка с дзвЕра

                      вземи да научиш хлапетата как да палят огин - с лупа или пък с ония металните пръчки (за целта или тънка салфетка или от сушилнята малко от филтъра мъхОвина) - малко да видат и те че тате и кат Беър Грилз. Сървайвъл 101 един вид.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Палатка с дзвЕра

                        Шефе така и така съм те хванал тука припомни ми какви сигнални шашки ползваше че оная вечер във Филаделфия след бурята един час им пазих на местните колите паркиран насред големия булевард пред една канализационна шахта с изхвръкнал капак, с 911 приятели станахме накрая но така и не пратиха никой и накрая като си тръгнах оставих едни мигалки които хич не ми вдъхваха доверие.

                        По възможност - химически, но да не ми подпалят колата

                        Не е спам, вземи шашки/димки
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #27
                          От: Палатка с дзвЕра

                          А майтап,няма майтап тука,че и в самолета си ги качвам ма да не ме издадеш,че магнезий и се води хазмат,а през скенера минава вече около 30 полета.Аз не се бьзикам като казвам,че по гащи кафе на сигнална ракета правя измькната от торбата за напускане на кораба.

                          Орион от евтините,има тройки,но има и единички както и комплекти,сависи какво ти трябва.
                          СОЛАС ако си сериозен - кеф ти парашутни,кеф ти огИн,а димките им много димкат,от 3-5 мили се вижда как пушиш.

                          Има и електрически на Рескю ме,стотина кинта май бяха и последния пьт преди около месец сьвсем нормално се виждаше на миля поне в тьмницатам в океана,на осветен пьт не го знам колко ще свьрши работа,там бих заложил на огьн поне до момента в който намалеят,а електрическата мигалка по за планина или хеликоптер.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Палатка с дзвЕра

                            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                            вземи да научиш хлапетата как да палят огин - с лупа или пък с ония металните пръчки (за целта или тънка салфетка или от сушилнята малко от филтъра мъхОвина) - малко да видат и те че тате и кат Беър Грилз. Сървайвъл 101 един вид.
                            Гледах една оранжева лупа комплект с нещо друго на Беар Грил и е сега пак ще я погледна на Амазон,че двайсетина долара за стькьлце не ми се даваха.Нося си запалки,ветроустойчив кибрит,Есбит кубчета...........и децата не знам дали ще научат нещо ма аз ако не отнеса един тиган по главата ще е чудо и за целта взимам 15 инчовия чугунен,че не може да го размахва като борче крак от маса.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: Палатка с дзвЕра

                              Тури в багажа една резервна солница, дъска за рязане, някакъв метален пепелник и нещо за бърсане ( ролка кухненска хартия - и като допълнение на тоалетната хартия, и по предназначение).
                              Резервната солница я тури в жабката - така ще имаш сол за нормална употреба, като забравите основната на масата, и на другия ден е станала на шишенце, пълно със солена вода.
                              Дъската за рязане се оценява в момента, в който констатираш липсата и.
                              Металния пепелник е полезно нещо, в ролята на някакъв материал - тенекийка, планка да си огънеш, абе - материалче за всякаква нужда. Дори за пепелник може да се ползва.
                              За папируса - ми дръж го и него в колата на сухо - хляб и вода не ще.
                              И някое резервно шише с вода - то и за него има много приложения..

                              Айде, хаирлия да е, пък да пратиш снимки после.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Палатка с дзвЕра



                                Стодоларовки за сега - не, трябва ми ярка гад дето да я метна и да си замина с чиста съвест.

                                Не че ще се случи пак де. Ама пусто не мога в тъмна доба в пороен дъжд да видя в последия момент насред пътя шахта с капак изхвърлен от водата на пет метра, и да подмина.

                                Но и не мога с жената и децата в колата да чакам на аварийки повече от час някой да реагира, докато зад мен всеки не втори, но да речем всеки десети не ми вижда яркото мигащо туловище и ми кове в истерия на педя от бронята, щото е цъкал смс на Бети и Кети или просто щото е гъз. И пак пусто ми е ясно ако не е видял мен мигащ - как ще види дупката...

                                Вече - като патрулчовците. Има проблем - маркирам с шашка да свети, пък който иска да се бута в шахтата - да се бута. Ориончета ще са май. Мерси
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X