Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авторски снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Авторски снимки

    Здравейте, колеги!

    Тъй като напоследък по-често започнах да посещавам форума и да взимам участие, започва да ми става все по-интересно. Във форума човек разменя коментари с различни хора от различни точки на света. Може би повечето от вас се познават, но лично аз познавам една малка част. А и когато ходя да гледам някое състезание, винаги виждам разни лица и се питам: "Ами сега този човек как ли се пише във форума?", хаха.

    Разтърсих се из форума за подобна тема, в която да разгледам авторски снимки, т.е. снимки на потребителите на този форум, но не успях да намеря такава тема.

    Ако има такава тема, ще помоля някой да даде линк към нея и тази тема да се заключи/изтрие. Ако няма такава тема, тук всеки потребител може да пусне негова снимка. Няма строги ограничения за снимките, просто снимка, в която да се вижда и лицето на потребителя. Също така, един потребител може да пуска колкото си иска свои снимки.

    Ще започна аз с една снимка отпреди три години, когато мазах рамата и купето с BODY:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04112013246.jpg
Прегледи:1
Размер:120.0 КБ
ID:6124121

    П.П. Ако темата не е на правилното място, моля да бъде преместена. Благодаря!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X