Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери от автокъщи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бисери от автокъщи

    Здравейте, колеги!

    В понеделник ходих на оглед на един джип и бих желал да споделя с вас неговот отношение към мен.

    При огледа на джип на стойност 6500 лв, продавачът го определя като перфектен. При искане от моя страна да го запалим, той заявява, че акумулаторът няма ток. При искане от моя страна да сложим друг акумулатор, той ми казва, че джипът трябвало да се разкодира от някой майстор, защото имало код. Казах добре. (Да отворя една скоба, че въпросният джип го гледам за мой приятел, но той не знае това.) След това исках да разгледам за себе си за всекидневна кола някоя до 1000 лв. Попитах го какви има, той ми показа и каза да я разгледам, защото му било студено. Попитах го, дали колата има акумулатор и той каза, че няма. Усмихнах се. И точно преди да си тръгна, той ми каза: "Колата е перфектна! Няма какво да я палиш! Давам гаранция! Идваш с парите и си тръгваш с колата!". След като чух тези думи, отново се усмихнах, казах учтиво "Довиждане!" и си тръгнах... И не мисля, че при такова отношение, някога отново ще отида там...

    П.П. Извинявам се, ако има подобна тема, но не успях да я намеря.

  • #2
    От: Бисери от автокъщи

    Вадиш парите, връзвате един кон отпред и си тръгваш, к'во ша я палите таа кола
    Зимата ше ти пази завет, летоска я паркирваш и яхаш само катъра и става кабрио вятър в косите
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Бисери от автокъщи

      На тръгване е трябвало да му кажеш " Сбогом " , а не " Довиждане " !

      Коментар


      • #4
        От: Бисери от автокъщи

        Пиши кой е търговеца, че да не си губят и други времето с тая фирма.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          От: Бисери от автокъщи

          Аз към фирмата нямам нищо против. Нямам представа, дали човекът е собственик, работник или е на друга позиция. Оплакванията ми са към въпросния човек, а не към фирмата като цяло или към тяхната дейност. А и самата тема не е с цел да уронвам репутацията на автокъщата, а да изкажа мнение за отношението на въпросния човек към мен, в лицето на потенциален клиент.

          Коментар


          • #6
            От: Бисери от автокъщи

            Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
            Аз към фирмата нямам нищо против. Нямам представа, дали човекът е собственик, работник или е на друга позиция. Оплакванията ми са към въпросния човек, а не към фирмата като цяло или към тяхната дейност. А и самата тема не е с цел да уронвам репутацията на автокъщата, а да изкажа мнение за отношението на въпросния човек към мен, в лицето на потенциален клиент.
            Ако фирмата е назначила такъв човек, прави сметка каква е фирмата.

            Коментар


            • #7
              От: Бисери от автокъщи

              Фирмата може и да не знае какъв е човека Не винаги един работодател може да следи на 100% как си изпълняват задълженията служителите
              Който оцелее ще закусва!

              Коментар


              • #8
                От: Бисери от автокъщи

                Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                Фирмата може и да не знае какъв е човека Не винаги един работодател може да следи на 100% как си изпълняват задълженията служителите
                Точно!
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • #9
                  От: Бисери от автокъщи

                  Дай сега щото шефа е калпав да покриваме и некадърниците му.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бисери от автокъщи

                    Шефа много лесно може да види как стоят нещата! Некадърността на работниците не оправдава шефовете им!
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бисери от автокъщи

                      Дали може или не може не е интересно. Важното е да не се губи време с разходки до калпави места.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бисери от автокъщи

                        Никъде по света не съществува честен автотърговец, просто трябва да се гледа с четири очи и слуша пак с толкова уши, а и най-вече -да се кара колата...
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бисери от автокъщи

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Никъде по света не съществува честен автотърговец, просто трябва да се гледа с четири очи и слуша пак с толкова уши, а и най-вече -да се кара колата...
                          Да, но в моя случай такава възможност не получих!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бисери от автокъщи

                            Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                            Фирмата може и да не знае какъв е човека Не винаги един работодател може да следи на 100% как си изпълняват задълженията служителите
                            Ами като не знае "фирмата" какви са и служителите, да и дадем възможност да научи.
                            ОФБ ДБ X22SE
                            Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бисери от автокъщи

                              Често ми се е случвало да ми се карат, че не купувам от тях, много разглеждам и т.н. Особено като почна да приписвам VIN-а. Направо им е майтап и забава. Почтеният клиент се омайва от приказките им, и нищо не тества, защото няма смисъл. Предполагам за тях сме някакви нарисувани балъци, но с безкрайни портфейли.
                              По-долу от тия са само брокерите на имоти.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X