Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

    Наложи се да си търся носачи и тампони, че нещо в България нямало. Или поне такава информация стигна до мен. Търся тампони/носачи за преден и заден мост. В Англия предлагат някакви на марката NTY и твърдят, че били много качествени и такава марка били за оригинално вграждане. Обаче нещо ме съмнява тази работа.

    Та някой да е чувал за тази марка? Отзиви някакви дали са здрави?

  • #2
    От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

    Колега, отностно конкретната марка ще споделя моя личен опит - NTY=no thank you Частите са си откровени китайчета с доволно ниско качество според мен и единствения им плюс е че са евтини, което в моя случай за външните карета на полуоските на WK ми излезе доволно по-скъпо след демонтаж/монтаж х2 и след покупката на нови от друга марка, които карат вече 8-9000км. за справка NTY - караха по 100-200км и буквално се пръсваха. Повече от тази марка части за мой автомобил няма да си купя.

    Коментар


    • #3
      От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

      Е колко е странен твоя JEEP , че нема тука носачи и тампони. Къв е този странен модел.
      Ей да не би да е некой експерементален модел.

      Коментар


      • #4
        От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

        Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
        Наложи се да си търся носачи и тампони, че нещо в България нямало. Или поне такава информация стигна до мен. Търся тампони/носачи за преден и заден мост. В Англия предлагат някакви на марката NTY и твърдят, че били много качествени и такава марка били за оригинално вграждане. Обаче нещо ме съмнява тази работа.

        Та някой да е чувал за тази марка? Отзиви някакви дали са здрави?
        Ако щеш ми дзвънни!Аз скоро сменях предни долни носачи.Взех си ги от квартален магазин.Марка-Фебест.И за ся съм доволен.И тампони разни от там си взех и амове за задния капак.Коректни са.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • #5
          От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

          Колко да е странен - най-нормален Grand Cherokee WJ. Febest имат само предни долни носачи и няколко тампона в каталога. Но нямат всичхо необходимо за предни горни и задни долни носачи.

          Та щом не е екзотика - каква марка да търся която е налична на нашият пазар, да читава е и да има предните и задните носачи.

          До тук:
          Moog - няма го в България
          Febest - нямат пълен набор части
          NTY - уж не са читави

          Коментар


          • #6
            От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

            Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
            Колко да е странен - най-нормален Grand Cherokee WJ. Febest имат само предни долни носачи и няколко тампона в каталога. Но нямат всичхо необходимо за предни горни и задни долни носачи.

            Та щом не е екзотика - каква марка да търся която е налична на нашият пазар, да читава е и да има предните и задните носачи.

            До тук:
            Moog - няма го в България
            Febest - нямат пълен набор части
            NTY - уж не са читави
            Е в Вестауто има носачи и тампони колкото искаш. Примерно на марката BAW аз съм ги ползвал и са читави вече много хиляди километри. Има и други марки NTY , TRC, FEBEST, PARTS MASTER . Кефти марки да искаш.

            Коментар


            • #7
              От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

              Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
              Е в Вестауто има носачи и тампони колкото искаш. Примерно на марката BAW аз съм ги ползвал и са читави вече много хиляди километри. Има и други марки NTY , TRC, FEBEST, PARTS MASTER . Кефти марки да искаш.
              И аз от там си взех цялото окачване,всичко си пасна и за сега нямам ядове.
              Лесно беше само вчера
              Jeep Cherokee - Liberty 3.7
              Fab Fours Legend
              Nissan Terrano II 2,4

              Коментар


              • #8
                От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                И Japan Parts съм чувАл че са прилични!
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                  Две карета NTY - едното го пръснах за 10км, другото около 50км.

                  На MOOG трябва да ама и трябва да потърсиш повече ..
                  "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                  Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                    Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                    Е в Вестауто има носачи и тампони колкото искаш. Примерно на марката BAW аз съм ги ползвал и са читави вече много хиляди километри. Има и други марки NTY , TRC, FEBEST, PARTS MASTER . Кефти марки да искаш.
                    Тъй де, марки има, ама кои от тия са читави.

                    Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                    На MOOG трябва да ама и трябва да потърсиш повече ..
                    Търсих колкото можах, нищо не открих. В САЩ ги има, ама ми е неудобно да помоля колега да натовари 6 носача и 4 тампона в куфара като се прибира. Иначе комплекта носачи и тампони е под 300 долара ако не се смята ДДС и транспорта. С ДДС и транспорт цената става неприятна.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                      Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                      Тъй де, марки има, ама кои от тия са читави.
                      Е казах ти BAW са със прилично качество за тампони.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                        Гледам сайта на Вестауто и за елипсовеидните тампони на предният и задният мост дават една и съща част. Те не са ли различни?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                          Еднакви са и елепсовидните и кръглите но само на долните носачи.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                            При това положение Febest имат всичко за носачите - предни долни са целите носачи, останалите са на тампони. Заръчвам ги .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                              Има и в България,как да няма.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X