Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0377.jpg
Прегледи:2
Размер:85.0 КБ
ID:5735725Ето го целия набор:
    Първи и втори ред са за долните носачи, трети ред е за горни предни носачи а четвъртия ред двата тампона са за ''А'' рамото ( демек заден горен носач.

    Коментар


    • #17
      От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

      Тъй де - съгласих се, че има . Просто ми е за сефте вземане-даване с резервни части и намирайки само разни супер неизвестни марки малко се попритесних. В Скорпион-а също имат се оказа. И все пак - moog-а от щатско излиза по-евтино от почти всичко тук. А все пак е moog. Другият път като пътувам на там ще гледам да събера 19кг части - толкова излиза комплекта с всичко необходимо на moog - долно носачи, предни горни носачи и тампони за А рамото.

      Коментар


      • #18
        От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

        А защо бързаш да смениш всичко и да го накичиш с китайски боклуци? По-добре прецизно прегледай къде е скъсано, и къде очертано че тампона е просто работил! Така на едно мое бившо Ауди на всеки оглед ми бракуваха целия заден мост. В последствие изминах 200 000км без каквито и да било проблеми и шумове. Каквото и да купиш, каквото и да сложиш по-добро от здравото по колата няма. Джипа ти не изглеждаше на снимка като кола дето е леш. Моя е на 325 000км и все още има куп оригинални части. а е 9 години в БГ.

        Коментар


        • #19
          От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

          Ще сменям цели носачи от долу. Ако не са скъсани то ще си личи. Ама при подаване на газ се усеща как задницата леко хлопва. Тампоните на задният мост доста лесно поддават при вдигната кола и целият мост мърда.

          И единият амортисьор 'хлопа'. При разклащане на колата се усеща как прескача в началото на хода си. От там ми идва едно дрънчене, заради него почнах да гледам отдолу какво се случва и всичко изглежда прекалено омекнало за да е фабрично такова.
          Последно редактирано от brum; 30-11-16, 19:35.

          Коментар


          • #20
            От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

            Колеги, макар и темата да е стара, случайно попаднах на нея тук и добре,че сте писали по въпроса,че аха да се бях "нагрухал" и аз на тия карета на NTY. В интернет има една малайзийска фирма NYT, явно китайците са я "преименували". Има и една фирма TIMKEN, някой знае ли нещо за нея и какво качество предлагат?
            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
            Тел: +359 887 847261

            Коментар


            • #21
              От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

              TIMKEN - да.

              Коментар


              • #22
                От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                Лагери на тази марка TIMKEN съм ползвал и са сравнително качествени.
                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                Коментар


                • #23
                  От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                  Ползвам семеринги TIMKEN за задния мост на KJ - перфектни са.
                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • #24
                    От: Части за JEEP с марка NTY - информация/отзиви

                    Благодаря,колеги. Явно ще са на ТИМКЕН предните лагери, които ще търся в autodoc, че тия NTY са копирали на NYT марката,която прави части за чпонските автомобили в Малайзия.
                    JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                    Тел: +359 887 847261

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X