Обява

Свий
Няма добавени обяви.

отзиви за гуми Belshina

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • отзиви за гуми Belshina

    Здравейте, имам задачка от вуйчо ми да намеря читави гуми за Витарата (най-старата), 1.6 двигател и предвид цената на машината, определено се търси нещо в ниския ценови диапазон. Разглеждах варианти и изключая китайците, в този клас изникват само Belshina модел: Bel-121, размер 205 70 15. Принципно вуйчото иска 195 80 15, но е зор с добри оферти в този размер. Витарата се кара целогодишно, предимно за риба по черни пътища, в района на Сакар планина, нищо хард оффроуд...

    Имате ли отзиви от Belshina? Другият вариант е Lassa Competus, но цената е почти с 80% отгоре...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:135691.jpg
Прегледи:1
Размер:61.2 КБ
ID:6124004

  • #2
    От: отзиви за гуми Belshina

    изглежда много добра за всесезонна

    Коментар


    • #3
      От: отзиви за гуми Belshina

      За гуми за кола не знам отзиви, но от доста време караме ЮМЗ-тата и Болгарите с техни гуми, и нямам забележки.
      Ама си е трактор де, друго е гума за кола.

      Но какво пък-щом са евтини-вземай, все някой друг километър ще изкарат, колкото и да са гадни.
      Ама май напоследък руснаците са се понаучили да правят гуми, излизат доста добри шарки.
      Е, руските гуми са си по-тежки(ама то е заради повечето каучук, което за джип си е важно), може да искат повече баланс от някое Пирели например, но определено ще вършат работа.
      Ако не си тръгнал с големи очаквания за представянето им-вземай.

      И като имаш впечатления-пиши тук, нека да има информация.

      П.П. Каква е цената на тази гума?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: отзиви за гуми Belshina

        Аз гуми по шарки не купувам-но всеки си решава.Не ми се вярва руснаците да са се научили да правят гуми,нооо-по Коледа стават чудеса.Аз бих купил Ласса-карал съм и са много добри,други-Барум около 135 лв,Ханкок-около 133-138 лв

        Коментар


        • #5
          От: отзиви за гуми Belshina

          И кое точно им е доброто на ласата? Сцеплението на сух асфалт лятото Поне са тихи и прави.

          Коментар


          • #6
            От: отзиви за гуми Belshina

            За бюджетни,Ласата са добри,с прилични качества,и много голям пробег,здрав страничен борд.Но не могат да имат качествата на Гудиър и Мишелин.Предполагам,че руските трудно,даже и невъзможно да се балансират,тежки,и ще спънат Витарката...

            Коментар


            • #7
              От: отзиви за гуми Belshina

              Взера звънях, няма налични от Belshina в размера, който търсим, иначе цената е била 84лв с ДДС, внесени са 100на бройки и за нула време са разпродадени (това е по информация от вносителя). Май само Lassa Competus остава или да чакаме евентуално за следваща партида от Belshina да внесат, но вносителят не се ангажира кога ще е това...

              Коментар


              • #8
                От: отзиви за гуми Belshina

                Wrangler at/sa± в момента се намират също на прилична цена около 130лв в размер 205 70 15. Аз имах и карах ласа точно в този размер, доволен съм, но опредлено не е върха. Лично основния проблем, който виждам с нея е на мокър асфалт. В ценовия диапазон на ласа са и йокохама геоландър и тойо оупън кънтри, имай предвид. Нямам преки впечатления от другите, само подмятам като опции.
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • #9
                  От: отзиви за гуми Belshina

                  Дънлоп Грандтрек АТ2 в размер 195/80/15 може да се намери за малко над 130 лева.
                  "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                  Искам България чиста!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: отзиви за гуми Belshina

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    И кое точно им е доброто на ласата?
                    Доста неща. На асфалт са добре (сух или мокър), на сняг са добре, на плитка кал поне стават за нещо, за разлика от други дето са тотално нещастие. Съвсем спокойно си минават за асфалтово насочени АТ-та, които все пак стават и за извън пътя, без да се прекалява с оптимизма. Първите ми гуми на Ферозата бяха такива, и на няколкото ентусиазирани разходки из Люлин тогава на места се справяха по-добре от доста уж по-мъдести. Ако трабва например да избирам между тях и BFG A/T съвсем не съм сигурен кое от двете ще избера.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: отзиви за гуми Belshina

                      Няма нужда да ми ги хвалиш, взех витарата с такива, пресни, на малко км, дори с гаранционна карта. Едвам се отървах после от тях, като ги продадох 4-те на цената на 1 нова. Качествените държат цена дори употребявани.
                      На мокро, на сняг са трагедия, за кал не си спомням дали имах смелостта да пробвам. Но тогава витарата беше и ниска.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X