Страница 1 от 8 1 2 3 4 5 ... ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 143

Тема: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума ;)

Злой е офлайн Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

По подразбиране Злой - ново амплоа и полза за всички от форума ;)

Приятели, живота ми направи пореден доста рязък завой...

От две седмици съм управител и менеджер на Комплекс Дюлгерите-Копривщица.

Сайт: http://www.dyulgerite.com/bg/index.php?m1=1

Фейсбук: https://www.facebook.com/dyulgerite

Отговарям на телефон 0894 681 032.

На разположение вече имам и Ниссан Патрол от испанците на рессьори, с 32-ки КМ2 БФГ, шнорхел и от другата седмица с лебедка и други салтанати.

Всички вие сте добри дошли. Разбира се ще има и форумни отстъпки - на първо четене 5% от редовните цени. За по-дълги престои ще преговаряме В ход постояна акция - намаление на цени за периоди от понеделник до четвъртък.

За Нова Година всичко е продадено вече, но за сметка на това сме свободни все още за 7-8 декембри и Коледа.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    48,552
    Точки (при гласуване)
    60

По подразбиране От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума ;)

Що в Спама бе Злой?
    Irrigation of the land with sewater desalinated by fusion power is ancient. It's called 'rain'.

Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Публикации
    11,869
    Точки (при гласуване)
    37

Що'го страх да не го биете
    Има ли желание-има и начин!

BENZBOSS е офлайн Старши участник | ОС || +ПЛ || ТП |
    | Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    13,326
    Точки (при гласуване)
    36

......и за това само 5% отбива
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите
    Що в Спама бе Злой?
    Къде трябва да бъде? Ако смяташ, че има по-подходящо място, моля премести темата.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!

Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

Цитат Мнение на BENZBOSS Преглед на публикациите
    ......и за това само 5% отбива
    Е през седмица има и по-голяма промоция, до -20%, ама няма как да наслагвам едното върхо другото Па и ние си хора, говорим си, винаги може да измислим нещо, я някое бонусче, я някой комплимент..... Па и да не забравяме - язе управител, не собственик....

| Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    13,326
    Точки (при гласуване)
    36

Аз тая тема ще си я запазя,не заради отстьпката ми е така,за идеята.Крьчма няма ли?Ако ми е на пьт и се изсипем 3 коли има ли кьде да се седне в механичка на по винце и суджук?

Галерията снимки не ми я отваря мойто телевизор,кажи на дизайнера,че не сьм доволен.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

Аз тая тема ще си я запазя,не заради отстьпката ми е така,за идеята.Крьчма няма ли?Ако ми е на пьт и се изсипем 3 коли има ли кьде да се седне в механичка на по винце и суджук?

Галерията снимки не ми я отваря мойто телевизор,кажи на дизайнера,че не сьм доволен.
    Дизайнера на сайта ще го ритам по кокалчета от утре, че досега нямаше време - създадохме сливова градина с 1000 дръвчета.... Днес на практика беше последния ден, дето имах сериозна работа там....

До май месец ще направим собствена механа, така че ще има място със суджуци, вина и други благини

За три кули народ - в момента разполагаме с три къщи, всяка една от тях има: три спални с двойни легла и самостоятелен WC, на първия етаж огромен хол с камина и трапезария с кухненския бокс, напълно оборудван. Има паркинг, има детския кът, има барбекю и други пинизи.... Съответно в момента капацитет на всяка къща - 6 възрастни и до 3 допълнителни легла.

Когато механата бъде готова ще направим и преустройство на първите етажи - вместо хола и трапезария ще направим апартамент, кухните ще паднат в "канала"...

Иначе ако дойдеш ей ся, кръчми има на две-три минути пеш.....

За снимки пробвай фейсбук: https://www.facebook.com/dyulgerite , тъпърва започвам да се грижа и за тази работа..... Че последна публикация, преди да дойда аз, беше от 20 февруари 2014.......

| Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    13,326
    Точки (при гласуване)
    36

А така,без механа за кьде сте.

Сега не мога,жьна ли жьна,но сьм им намислил на синовете ми обиколка из Родината на баща им та интересни места с историческо значение ще се посетят ЗАДЬЛЖИТЕЛНО.Децкия кьт,паркинга,механата.........са само плюс ма не ме карай 3 минутки пеш до крьчма да ходя,друго си е по пижама пред камината с влажен поглед суджук да смуче човек.

Ако идвам и с гости от чужбина е много по-лесно да им покажа по интернет кьде се отсяда,какво има там,как е крьчмата,какво предлагат там като традиционно ястие и какво се яде и пие по нашенско .......вместо да ровя за крьчми на сьседната пряка.Затваряш крьга един вид.На вьпроса им Кое е традиционно ястие в България няма да мьцам ми на,да кликат там и да се радват.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

ДоОобре де, прАиме меАната, барем да спестим на теб и други мързеливци един променад на чист въздух за апетит

Първоначално комплекса имаше изградено спа и фитнес, по това време имаше и ресторант навън със безплатен транспорт..... Само че практиката показа, че това е грешна концепция.... Първо беше затворен ресторанта, сега в канала падна и фитнеса със спа-то....

Правиме механата, няма да работи на ресторантьорския бизнес и за външни хора. Само за гостите на комплекса. Като казваш и ти - да дойдеш по халата и чехли, да хапнеш и пийнеш доволно....

| Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    13,326
    Точки (при гласуване)
    36

Остави си вьншните да влизат,аз по халат мога да се разма'вам пред доста народ,не ми пречат.

Нещо просто - 5 черги,3 дьрвени маси,5-6 дьнера да има кьде да седне човек,една камина сьс скара та да има кьде да си опече нещо човек пьк нещото дали ще е в хладилника или може да си го порьчам заклано е отделно.Никакви бесни кухни,е така да има кьде една салата да си нареже човек и да метне нещо на огьня.
    Фитнес не знам,мен ме влече червено вино,пушеща скара,а над камината стара кремьклийка.....все едно механа за гостите си правиш,твоите гости.Кеф ти празници кеф ти сбирки,последния мие чиниите
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

Точно такава и нашата идея.....

Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Публикации
    11,869
    Точки (при гласуване)
    37

Остави си вьншните да влизат,аз по халат мога да се разма'вам пред доста народ,не ми пречат.

Нещо просто - 5 черги,3 дьрвени маси,5-6 дьнера да има кьде да седне човек,една камина сьс скара та да има кьде да си опече нещо човек пьк нещото дали ще е в хладилника или може да си го порьчам заклано е отделно.Никакви бесни кухни,е така да има кьде една салата да си нареже човек и да метне нещо на огьня.
    Фитнес не знам,мен ме влече червено вино,пушеща скара,а над камината стара кремьклийка.....все едно механа за гостите си правиш,твоите гости.Кеф ти празници кеф ти сбирки,последния мие чиниите
    Босе, точно на този принцип е къщата за гости в която си правихме сбирките на "бар наздраве", в село Пейна, в дряновския балкан. Не много голяма гостна, но достатъчна за 20+ човека, с нещо като бар в помещението, с камина на която може да се пекат разни меса(правили сме го много пъти), и кухничка в която се влиза през две стъпала, и скована от дъски врата.
    Къщата със спалните е стара, ремонтирана, за да отговаря на съвременните глезотии, но със гредите по тавана, носи атмосферата на старите къщи, с обща тоалетна за етажа.
    Което не е никакъв проблем-ляга се по различно време, и се става по различно, та пикане, сране и други такива(повръщане) се правят по различно време.
    Има ли желание-има и начин!

| Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    13,326
    Точки (при гласуване)
    36

Ми баш де - клиентелата на такова нещо за чужденци или гражданЕ,тоя който си има вила или си пие пиенето на село си го е спретнал крьчмето.Е аз си имам едно подобно в близост до София ма няма как да си го мькна с мен пьк и като трьгна из България искам да ми е по Българско,домашно му някак си без глезотии.Ресторанти с келнерче и бели покривки пьлно,бий 5 лакирани талпи за маса,един каменен под,една камина и 20 дьнера да падат от дьнерите и глей ко стаа.
    Е боб няма как да си забьркам в едно такова ма като ми се яде боб ще си го викна в тенджера от сьседната крьчма ако толкова много няма кой да спретне един боб да кькри там.Сложи им и десетина рецепти кое как се готви като им е мерак,аз примерно боб с прьжки най'ш как набивам,изненадах майка си последния пьт та готви после още една тенджера на децата.

3 дни яли,пили и се веселили,изривам после с лопатата ако трябва,бия му един маркуч и next.Не им режи и луканките даже,подковата 15 кинта да речем и да си я режат те на масата,каната с вино Х пари па да си я разливат.........механа ПРИ НАС
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94

Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

Много внимателно чета препоръките

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    48,552
    Точки (при гласуване)
    60

Засега си представям че мястото на темата е тук.
    Irrigation of the land with sewater desalinated by fusion power is ancient. It's called 'rain'.

Място
    софия
    Публикации
    25
    Точки (при гласуване)
    0

Любимо място в Копривщица с много приятни спомени за мен. Сега като знам, че и наш човек е от управата ще бъде още по-приятно за посещение от мен и приятелката ми. Успех!

Място
    Варна
    Публикации
    145
    Точки (при гласуване)
    4

Успех в новото начинание, Золтан !!!!!!!!!! Копривщица е много хубаво място за отдих и почивка, преди години много ходихме с жената и дъщерята там да си почиваме, но в последно време нямам време за почивка......Лошо, но факт......Обещавам ако имам път към теб да мина да се видим на по едно вино.........И още веднъж ти желая УСПЕХ !!!!!!!!!!!!! Ти ще се справиш, сигурен съм.......Това ми е новия профил, че стария нещо се бъгна.....

Място
    София
    Публикации
    6,771
    Точки (при гласуване)
    29

Цитат Мнение на Anton-Varna Преглед на публикациите
    Успех в новото начинание, Золтан !!!!!!!!!! Копривщица е много хубаво място за отдих и почивка, преди години много ходихме с жената и дъщерята там да си почиваме, но в последно време нямам време за почивка......Лошо, но факт......Обещавам ако имам път към теб да мина да се видим на по едно вино.........И още веднъж ти желая УСПЕХ !!!!!!!!!!!!! Ти ще се справиш, сигурен съм.......Това ми е новия профил, че стария нещо се бъгна.....
    Благодаря Тони!!!! Прати на лични някакъв телефон...... И заповядай

Място
    с.Нови хан
    Публикации
    1,213
    Точки (при гласуване)
    14

Успех в новото ти начинание , ще наминем .
    Само да попитам ? В първия пост пишеш за Нисан патрол влиза ли в промоцията ? да го покарам
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира:roll: 0884480846:!:

Страница 1 от 8 1 2 3 4 5 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Още 1-но ново атв във форума...
    От ALC2OH5OL във форум Избор на ATV
    Отговори: 8
    Последно мнение: 21-08-12, 15:35
  2. Ново атв във форума
    От nescafe във форум Избор на ATV
    Отговори: 46
    Последно мнение: 09-02-12, 00:12
  3. Ново паджеро във форума!