Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Злой - ново амплоа и полза за всички от форума ;)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
    Шо се , обясняваш апк , Ясен кАлве като никулденска каракуда хаха .
    Той колегта от Габрово бре какво толкоз го бистрите хаха
    Тази сьбота и неделя се каниме да наминем ще се обадя предварително да му мисли патрола .
    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
    И между другото много добре обясняваш , ако е удобно да попитам.
    Тази събота и неделя която идва с каква ? програма си? , че одавна ми се покриваш с едни многггггоооо вкусни чевермета , та се видим най накрая и да обменим опит.
    Събота и неделя ще го играя надзирател - двама местни полумангали трЕба да направят една замазка..... 40 квадрата, дебела 5 санта в бъдещата механа.... Ама ти заповядай - все ще си намерим време един за друг
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #62
      От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ъъъ, ако ще има патрол за проба-да се включвам.
      Досега все съм чувал, че патролите били неубиваеми. Е, няма как да са като Франко, ама все пак...

      Да взема да го пробвам въпросния патроль, дали са толкова корави колкото ги говорят?

      Майтапа си е майтап, ама ако ми се наложи да избирам място за релакс-ще имам предвид и местенцето на Золи
      Ти ми ела, па ще видим кое е по-здраво - ориджиналды твърди мостове от производитела или присадени ))))))
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #63
        От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

        Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
        С една дума ще ми ставаш колега.
        Аз съм завършил във Варна Институт Международен Туризъм. "Хотелиерство и ресторантьорство".
        Работил съм по специалноста повече от 20 години в "Балкантурист - Интерхотели".
        Пожелавам ти успех - няма да е лесно. ама то кое ли е!
        Благодаря за пожеланията! Ще се справим, цял живот, като се замисля, работя с хора. Бил съм повече от другата страна , така че имам на представа какво търсят клиентите, а това е май е по-важно в случая.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #64
          От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

          Аз ще си нося и форумните стикери за отстъпка. Инак, явно, ще ме таксуваш по редовната тарифа.
          Има една тема, би могъл да се обозначиш и в нея, а ако не те е много гнус и във ФБ...
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #65
            От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Аз ще си нося и форумните стикери за отстъпка. Инак, явно, ще ме таксуваш по редовната тарифа.
            Има една тема, би могъл да се обозначиш и в нея, а ако не те е много гнус и във ФБ...

            АйдИ, не съм чак толкова лош човек...

            Не ми е гнус от мордор книгата, комплекса си има профил там дори...... Лека полека го активизирам, профила де, защото преди да започна последна публикация беше от 20 февруари 2014 година.... Представи си.....
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #66
              От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Заяц!!!
              Пиша ти ЛС.
              Мерси Вени живи и здрави да сме всички .
              Живот и здраве когато му доиде времето ще го направим.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #67
                От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ъъъ, ако ще има патрол за проба-да се включвам.
                Досега все съм чувал, че патролите били неубиваеми. Е, няма как да са като Франко, ама все пак...

                Да взема да го пробвам въпросния патроль, дали са толкова корави колкото ги говорят?

                Майтапа си е майтап, ама ако ми се наложи да избирам място за релакс-ще имам предвид и местенцето на Золи
                Коле че са неубиваеми та ка си е , със сигорнос качиш ли се на патрула със сигорнос ще дадеш развот на витарката
                Единствения му недостатък е че много тежак укопа ли се Маико сака яко копане ама яко.
                Ама и друго се замислям че , ако му се изредим ти и аз из деретиите Злои като види че идва някой друг от форома да не го гони с правата лопата
                П.п думата ( сака ) в превот от шопския диалек е ( иска )
                Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 07-12-16, 08:13.
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #68
                  От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                  Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                  Ама и друго се замислям че , ако му се изредим ти и аз из деретиите Злои като види че идва някой друг от форома да не го гони с правата лопата
                  Па нЕма такава опасност
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #69
                    От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                    Имам една свободна къща изведнъж
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #70
                      От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                      Дали се допускат семейства с кучета при Вас?
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                        Да, допускат се. Ама спрямо размера на "добитъка" си обговаряме условията. Ако съвсем сериозно - декоративните кучета не е никакъв проблем.

                        Обаче нещо голямо, от сорта на догове, овчарки и да не изброяваме, аз лично бих се притеснил това добиче да влиза в самата къща, да се катери по дивани..... В двора ако няма други гости не е проблем, при наличии на други почиващи трябва да се подхожда отговорно.
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #72
                          От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                          Ми тоооо и вкъщи не ѝ е позволено да влиза с мръсни лапи, а катеренето по легла и дивани е строго забранено. Аз не бих си позволил различно поведение, нищо че ще съм на "чуждо" място. Инак, по- скоро сме към малките- двайсетина кила. Мисля че веранда или балкон ще свършат чудесна работа. Намясто ще се уточним. Благодаря.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                            Звънкай 0894 681 032
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #74
                              От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Дизайнера на сайта ще го ритам по кокалчета от утре, че досега нямаше време ....
                              И-и-и-и, не искам да се заяждам, ама нарита ли го по кокалчетата? Искам да покажа малко снимки на домочадието, ама- нъц!
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Злой - ново амплоа и полза за всички от форума

                                Не съм..... Ако трябва - правя нови и ги качвам тук.

                                едит: да нямаш проблеми с флаш плейера?
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X