Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Seattle to Alaska с Africa Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Seattle to Alaska с Africa Twin

    На какво попаднах тази сутрин.
    17 минутно видео, което ме накара да се замечтая в този студен ден.
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

  • #2
    От: Seattle to Alaska с Africa Twin

    Голям кеф! Много мръвка изяде и много бензин изгори тоя пич... Как да не му завиди човек.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      От: Seattle to Alaska с Africa Twin

      Да бе!
      Толко много реклама на едно място, скоро не бях виждал!
      То, не беше продуктово позициониране .. то не беше чудо.
      Само не стана ясно банана .. дето го дъвче пред езерото .. местен ли е .. или е някаква "марка".
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        От: Seattle to Alaska с Africa Twin

        Има реклама доста, но става за сутрешно гледане с кафето. Малко анти ми дойде това често зареждане. Колко литра му е резервуара на този мотор, 19л ?
        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • #5
          От: Seattle to Alaska с Africa Twin

          В това клипче няма продуктово позициониране .... само по отношение на мечката и рибата, която хвана.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Seattle to Alaska с Africa Twin

            Не е лошо, няма натоварващи моменти (прекалено много приказки).
            Ето и Шотландия:



            Изобщо целият канал е хубав, има и други пътешествия: https://www.youtube.com/channel/UCdl...tqAqed7CRNcD5Q

            Без продуктово позициониране, няма как да отиде и да снима, за да гледаме ние и евентуално да се надъхаме за някое пътешествие, така че, аз поне не виждам проблем.

            ПС: Това е подканала с пътешествията: https://www.youtube.com/playlist?lis...gOuXjY_Ehq923N

            Коментар


            • #7
              От: Seattle to Alaska с Africa Twin

              Не са хубави тези неща... особено за хора с болни сърца Жестоко!!
              HONDA AFRICA TWIN XRV 750 RD 04

              Коментар


              • #8
                От: Seattle to Alaska с Africa Twin

                Не само ще направя продуктово позициониране, но дори и лек спам, но все пак темата е в раздел за експедиционни мотори и се надявам мнението ми да е от помощ за някой който се чуди на какъв държач за телефони да се спре при големият избор който има на пазара. Преди десетина дни се запознах с едно семейство мъж и жена от Франция което обикаля по Европа около 9000 километра на година с колела. Разменихме мнения относно оборудването им и ми направи впечатление държача за телефони (който в случая държеше един GPS). На 00:40 и на 03:13 мин. от първият клип се вижда абсолютно същият. Преди време имах проблем с намирането на правилният държач за телефони, тъй като всички които бях оглеждал или пробвал имаха по някакъв недостатък. Според французина неговият е лесен за нагласяване на посоката на която да сочи без да е нужно да се развърта или стяга нещо по стойката, както и твърдеше, че почти не трепти при каране по лоша настилка. Монтажа и демантажа на GPS-а ставаше за секунда. Точно заради треперенето разглобих няколко държача и в крайна сметка по метода "направи си сам" си направих от тях това от което имах нужда. На французина тази стойка му е била препоръчана от мотористи в някакъв форум и тя напълно отговаряла на това от което имал нужда. Показа ми колко е трудно да се размести дори с ръка и даже ми даде да опитам и да се уверя сам. На клипа се вижда и един ластик който служи за допълнително захващане по ъглите на телефона. Мен лично този вариант на захващане с ластик минаващ през част от екрана ме дразни. Французина обаче използваше само силата на четирите конуса и каза, че това е напълно достатъчно. Изработката ми се видя качествена и за това мога да препоръчам този държач на хората които се двоумят какъв да си вземат.
                Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                Коментар


                • #9
                  От: Seattle to Alaska с Africa Twin

                  Ако може маркат и модела на тоя държач, че и на мен ми е проблемно място по мотора.
                  "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                  Коментар


                  • #10
                    От: Seattle to Alaska с Africa Twin

                    ram mount x grip

                    Но май не е много сигурен държач https://youtu.be/UvdVw9GfKrc

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X