Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В царството на Порше

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: В царството на Порше

    Веднъж се возих- отвътре си е много добре. Вървеше доста - никога не съм карал аз сам. Не бих се намръщил и аз на някое от горните, но ако случайно дойде такъв ден,че да си купувам спортна кола- няма да е Порше. Дизайна подобен на Ламборгини по ми е на сърце. Естествено не с такъв крещящо - червен салон.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #17
      От: В царството на Порше

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      За протокола - в пристъп на безработица и аз бях щатен шофьор в пет звезден хотел....Та на въпроса - да карах "коли мечти" на гостите на хотела и съм съгласен (моя лична формулировка)-тесни, шумни, твърди, неудобни... - `бах ги у курниците..........
      ..то пък вашето(наше) в другата крайност: дълго, широко, високо, меко, клати...Бати катърите, дупките ги усещам след няколко секунди, колата зад- с теглича. При скорост 140км. излитам, вдигам адреналина, кръвното, настръхва косъм, кожа, ставам по-съсредоточен, върховна наслада.

      Коментар


      • #18
        От: В царството на Порше

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Да ме извиняват феновете, но специално външния дизайн на Порше ми е най- грозния от всички спортни коли. Даже и на най- новите модели.
        Всичко е въпрос на вкус.За мен пък е най-красивата кола за всички времена.За 911 става на въпрос.914,924 не ги броя въобще за Поршета.968 ми харесва повече от 928.
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #19
          От: В царството на Порше

          Според вижданията , грозни или красиви е според човека . Имал съм удоволствието да карам такива кошници . Личното ми мнение е - тесни , шумни , леки са и друсат . Но удоволствието в такава кола е в карането . Не съм карал кола която да стои по стабилно , нито да ускорява по добре . Километража е по бърз от обортомера , и удоволствието което доставя не може да се сравни с друго .

          Коментар


          • #20
            От: В царството на Порше

            Е то зa меко возене си имa лимузини и други подобни.При тия екзотики и въобще бегaчките тръпкaтa е единствено в звукa и рaзмaзвaщото ускорение,кой ти гледa возия.Божич обaче мaй не е в цaрството нa Порше ,a в цaрството нa екзотични бегaчки!Голямa тръпкa имa нa сърце ,може сaмо дa му се зaвиди блaгородно зa тоя нaбег!Aко кaчи още някое фото нямa дa е зле.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: В царството на Порше

              Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
              ...и удоволствието което доставя не може да се сравни с друго .
              Другото което не може да се сравни с нищо друго е бързината с която се извърта на 180 градуса когато я кара ядосан бързащ пенсионер на мокро, и прилежащото към процедурата надлъжно салто след засилка по крайпътния сипей. Да не дава Оня Горе да го виждам пак. В интерес на истината - беше от последния модел с въздушно охлаждане, не от "мокрите", те май били по-коварни...
              Последно редактирано от Goblin; 23-11-16, 18:24.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #22
                От: В царството на Порше

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                не е в цaрството нa Порше
                Човекът има повече от 30 поршета без да се повтарят. Не можах да ги видя, защото били в музея на Порше в Дубай. Имаше работа и ме покани да отидем следващия ден, ама това беше трудно, защото съм в Абу Даби. Изпуснах много, защото два модела от 911 ги нямало даже в музея в Баден-Вюртенберг - произведени по поръчка в по четири бройки за любители от САЩ. Купил ги е на баснословни цени и дал още толкова за доставката. Та исках да кажа, това си е Царство!
                Единствената екзотика беше Ламбо. По начало си е фен на Порше. Другите му коли са луксозни лимузини, но отново със специално поръчково оборудване - Ролс Ройс, Майбах, Пулман, Бугати...Не сме ги гледали, защото бързаше, пък и не проявих интерес. И няма Макларън F1, но работел по въпроса.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #23
                  От: В царството на Порше

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  . И няма Макларън F1, но работел по въпроса.
                  Снимка с телефон, това ли е машината?
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:collage_photocat.jpg
Прегледи:1
Размер:82.5 КБ
ID:5735326

                  Коментар


                  • #24
                    От: В царството на Порше

                    Не, този е новият, презрян и общодостъпен.

                    За този иде реч.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #25
                      От: В царството на Порше

                      Божич,ще включиш ли в програмата и Формулата на живо?
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • #26
                        От: В царството на Порше

                        Това е основната причина да се окажа по тези ширини. Ако не беше формулата никога не бих дошъл тук. Абу Даби не може да стъпи на малкия пръст на Дубай. Бях там (в Дубай) преди десетина години. Сега не можах да го позная. И в Абу Даби строят непрекъснато, но са много далече.
                        Ще има тема, но без филмчета, щото неам нерви!
                        То и със снимките си е голема мъка, ама ще се пробвам.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #27
                          От: В царството на Порше

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Това е основната причина да се окажа по тези ширини. Ако не беше формулата никога не бих дошъл тук. Абу Даби не може да стъпи на малкия пръст на Дубай. Бях там (в Дубай) преди десетина години. Сега не можах да го позная. И в Абу Даби строят непрекъснато, но са много далече.
                          Ще има тема, но без филмчета, щото неам нерви!
                          То и със снимките си е голема мъка, ама ще се пробвам.
                          Якоо,както казва младежта,ще чакаме темата,ама да знаеш че с филмчетата е много по-лесно,защото само даваш връзка към ютуб.
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X