Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

    Разглеждайки какво се продава в нета, попаднах на една китайска марка, която до момента не бях срещал. Hifly Направиха ми впечатление с ниските си цени (вероятно отговарящи на качеството им де), но пък от друга страна име е не толкова боклучави китайски работи вече. Та питането ми е, някой купувал ли си е модела Hifly VIGOROUS AT601? И има ли някакви впечатления?

    Макар да ги продават за летни, шарката ми се струва интересна и стил АТ. Позната ми е от някъде, но поне в момента не мога да се сетя на какво ми прилича.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HiFly_Vigorous_AT601.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:6123810
    Иначе цена от 130лв за 265/70/16 е идеална за бюджетна евридейка, ако не са родени криви ли пластмасови
    ....!

  • #2
    От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

    Пролетта като си търсих МТ гуми по сайтовете излизаше тази марка с малко по шосеен модел за търсения от мен размер и цената въобще не ми хареса ! Някъде около 260 лв/бр. за 31/10.5/15. По същото време от Примекс ми оферираха Дуратраци на 230 лв. за същия размер.

    Коментар


    • #3
      От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

      Тва добре...мо проблема е, че никъде не мога да намеря магазин който да ги има реално да ги видя поне от какво качество е гумата. А нлайн да ги поръчам и да се окажат пластмасови...
      Та, някой ползвал такива?
      ....!

      Коментар


      • #4
        От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

        На отправено запитване към вносителя (не знам дали е единствен)
        Здравейте, имате ли магазин или с клад в София в който могат да се видят на живо какво представляват като качество на материала гумите HIFLY AT601 ?
        Получих следният отговор, който не ме удовлетворява особено много за момента. Та продължавам да търся коментар от някой докосвал се до такава гума.

        Здравейте, не, ние сме онлайн магазин, не държим гуми на склад. Тези гуми са от склад в Германия и няма как да бъдат доставени само за да ги огледате. Hifly е най-евтината възможна гума на почти всички размери, не очаквайте някаква невероятно качество.
        ....!

        Коментар


        • #5
          От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

          Смехът продължава Последствие попитах търговеца следното:

          Така е, но 500лв са си 500лв - няма как да поръчам нещо което може да се окаже пластмасово. Иначе ми е ясно, че са нисък клас. в такъв случай, ако има клиент който поръчва в близко време за него, ще помоля да ми кажете дали е възможно да мина да ги видя какво представляват, преди да му ги изпратите.
          Ииии получих следния отговор

          Здравейте, на тези пари няма как да не е пластмасово �� Всяка гума си отговаря на цената. Когато гумата струва на 30% от цената на маркова гума разбира се че има компромиси с качеството и вложените материали.
          ииии случайно или не....час по-късно вече накличностите им от 200...станаха 0 и вече не ги предлагат
          ....!

          Коментар


          • #6
            От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

            Като е онлайн има лесно, но трябва човек да прежали парите за транспорта. А такъв тип поведение на търговец е повече от смешно... Иначе и нa мен ми беше интересно да видя на какво приличат продуктите на hifly... Между другото, напоследък е модерно да се държат по сайтовете артикули и то на промоция, които не са налични, но това е друга тема.

            П. С. Шарката ми напомня на Hankook ATM, поне на пръв поглед.
            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

            Коментар


            • #7
              От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

              Работя в автосервиз и днес дойде клиент с такива гуми и съответно веднага го попитах за тях,че и на мен ми беше интересно какви са.Размера е 245/70/16 и клиента ми отговори,че е доволен от тях.Карал ги от януари и добре се справяли.Пипнах ги не са като пластмаса,мекички са.Така че,за цената си мисля че ще е доволно.

              Коментар


              • #8
                От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                Някой с наблюдения за гумата?
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • #9
                  От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                  Я и аз пак да попитам за отзиви, че си ги мисля за Кията.
                  Или други предложения за АТ-та в бюджет до 120 пари на гума.
                  Малко по-големи от настоящите 195 R15.
                  Последно редактирано от TigerHunter; 20-03-19, 19:09.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                    Тая фирма прави и М Т гуми ама тука май не се внасят...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HiFly-MT-602.600x600.jpg
Прегледи:1
Размер:39.4 КБ
ID:5810798
                    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                    Коментар


                    • #11
                      От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                      На Hifly е 10 дена доставката, което е нормално за със без представителство в БеГе, сигурно китаецО-мениджър не ни е намерил на картата, или над нас си е поставил чашата за чай. Цените са средни за чайна-гуми, но отзивите са за над средното.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                        МТ-та не ме интересуват. Имам си Фероза с рошави гуми. Кията го играе резервна жипка и заместник дори на леката кола, като спре. Я прави 3000 км на година, я не.
                        И при нужда, трябва да може да се придвижи и по асфалт едни 100-200 км, или до работата ми.
                        Иначе до вилата и със сегашните не ме е излагала. Само дето остаряха и са напукани зверски.
                        Идеята е, да са сантиметър-два по-високи от тия, без да ми бърка в джоба или да страда динамиката на и без това умрелия РФ.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                          Колеги и аз мога да споделя от личен опит, за цената си гумите са повече от добри, за 100 х км. се представят много добре, не са пластмасови , имат добро сцепление с две думи стават
                          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                          Коментар


                          • #14
                            От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                            Издържат 100 000?
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

                              Още не съм ги монтирал та няма какво да споделя за момента ! Цел на експлоатацията : Лято,шосе при сухо и мокро време ! За извън пътя си имам кални, а за зимата зимни ! На пипане са сравнително меки и не много тежки ! Повече впечатления в края на лятото.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X