Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Неприятно ми е да го чуя. Не знам какво делите, на срещата ние ще дойдем да се видим с приятели. Жалко ако не всички са там....
    Приканвам всички приятели да посетят ако искат срещата и да се абстрахират от това,че ние няма да участваме ......то е само информативно!
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • #32
      От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

      Честно казано, не ми се искаше да разваляме темата, както и настроенията на хората с някакви стремежи за нещо и изтъквания като ние и останалите и т.н., ама явно се налага...
      Първо Миленски не мОйш да смяташ, та да го направим като в първи клас...
      2008г. - 1
      2009г. - 2
      2010г. - 3
      2011г. - 4
      2012г .- 5
      2013г. - 6
      2014г. - 7
      2015г. - 8
      2016г. - 9
      иии....
      2017г. - 10...
      Елементарна аритметика за предучилищна възраст, когато се смята с пръстчета...

      Второ...събирали сме се ...в годините назад и тази година пак ще се съберем.Даже по спомени и ти си идвал...на въпросните събирания, или бъркам нещо...
      Трето...не знам точно за какви опити за обединение става въпрос/явно е имало разединение..., и то пък по какви причини е било.../...,но едно трябва да се знае.Това мероприятие се организира от Офроуд клуб Ст. Загора и Офроуд клуб Кални ангели...Това са хората, които инициираха това мероприятие преди 10 години, и които го организираха с години наред, влагайки мнооого повече средства и емоции от това което ти твърдиш, че сте вложили през ...последните 2 години, за да е това мероприятие такова...каквото е днес.
      Това мероприятие се организира и ще се организира по начина по който решаваме именно ние...тези два клуба, а не по начина по който на някой му се иска.Ние си имаме едни виждания и една идеология и правим нещата такива, каквито ние искаме.
      Или искате ви с Любо Динев и клуб "АСК Загора 4х4", който вече трябва да направи 4-5 месеца от както го има...да организирате мероприятието...???
      А защо толкова искате...да правите нещо вече създадено и утвърдено в годините...Правете нещо от вас си...направете друго мероприятие или измислете нещо вие...да изхожда от вас!!! То на готово всеки знае...
      Ти дали ще си съгласен догодина Офроуд клуб Ст. Загора да организира примерно ...Загора Трофи, като основен и главен организатор?Надали...

      Та не знам какви толкова официални вече изявления..."ние няма да участваме" и едва ли не тук някаква световна конспирация има.Може и да има такава...ама е само в главите ви.
      Също така не разбрах последното...отлъчени сте от какво...??? Никой не игнорира когото и да било ако иска да участва с помощ в организацията.Има да се прокарват трасета/лично ти не знам с какво ще го правиш, защото така и не си купи джип, а все се возиш на чужди такива/, да се режат клони, да се набиват колчета на затвореното трасе, а накрая да се прибере всичко и да се направи уборка след гостите...Та нужда от участващи в организацията има и ако имате мерак никой няма да ви върне...
      Лошото е , че това са ...вакантните места в организацията.Нямаме нужда от...главен организатор, както нямаме нужда и от ...медийна звезда.Имаме нужда от помощ в по-горе изброените неща, като за това най-вероятно никой от гостите няма и да разбере кой точно ги е изпълнявал...Нещо подобно на Загора Трофи например...Ако вземем да питаме кои са хората в организацията...всички ще кажат едно или две имена, а останалите, които изнасят по-голямата част от организацията...никой дори и не ги разбира...Та така...
      Сега, надявам се след това ми мнение, до което не исках да се стига да го има тука, да се спре със спекулациите и с ...мераците!
      Дори бих помолил ако се задълбава повече в темата по този въпрос, модератора да трие всичко безапелационно, за да се запази добрия тон и да се спре вече с тия интриги, че от тях...направо си намразвам хобито офроуд!
      П.П.Извинявам се на всички приятели за думите ми от този пост, но явно някои хора търсят постоянно дивиденти...което за мен е меко казано дразнещо...
      Поздрави!
      Последно редактирано от lubashki777; 29-11-16, 19:49.
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #33
        От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        Първо Миленски не мОйш да смяташ!
        Може....все пак съм тъп бакшиш!

        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение

        Второ...събирали сме се ...в годините назад и тази година пак ще се съберем.Даже по спомени и ти си идвал...на въпросните събирания, или бъркам нещо...
        Трето...не знам точно за какви опити за обединение става въпрос/явно е имало разединение..., и то пък по какви причини е било.../...,но едно трябва да се знае.Това мероприятие се организира от Офроуд клуб Ст. Загора и Офроуд клуб Кални ангели...Това са хората, които инициираха това мероприятие преди 10 години, и които го организираха с години наред, влагайки мнооого повече средства и емоции от това което ти твърдиш, че сте вложили през ...последните 2 години, за да е това мероприятие такова...каквото е днес.
        Това мероприятие се организира и ще се организира по начина по който решаваме именно ние...тези два клуба, а не по начина по който на някой му се иска.Ние си имаме едни виждания и една идеология и правим нещата такива, каквито ние искаме.
        Това никой не го отрича или да възразява,но не се ли тръбеше,че няма главен организатор и всички били организатори и мероприятието се прави за всички от всички старозагорци?Какво стана с думата ВСИЧКИ??
        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        Или искате ви с Любо Динев и клуб "АСК Загора 4х4", който вече трябва да направи 4-5 месеца от както го има...да организирате мероприятието...???
        А защо толкова искате...да правите нещо вече създадено и утвърдено в годините...Правете нещо от вас си...направете друго мероприятие или измислете нещо вие...да изхожда от вас!!! То на готово всеки знае...
        Ти дали ще си съгласен догодина Офроуд клуб Ст. Загора да организира примерно ...Загора Трофи, като основен и главен организатор?Надали...

        Кой е казал такова нещо бе??? И какво е значението клуба на колко месеца,а??? Какво значи правете си нещо от вас си??
        А относно Загора Трофи.......ОФК Ст.Загора имаше възможност да го организира,но.......да не разпъваме и тази болна тема!
        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        Също така не разбрах последното...отлъчени сте от какво...??? Никой не игнорира когото и да било ако иска да участва с помощ в организацията.Има да се прокарват трасета/лично ти не знам с какво ще го правиш, защото така и не си купи джип, а все се возиш на чужди такива/, да се режат клони, да се набиват колчета на затвореното трасе, а накрая да се прибере всичко и да се направи уборка след гостите...Та нужда от участващи в организацията има и ако имате мерак никой няма да ви върне...
        Лошото е , че това са ...вакантните места в организацията.Нямаме нужда от...главен организатор, както нямаме нужда и от ...медийна звезда.Имаме нужда от помощ в по-горе изброените неща, като за това най-вероятно никой от гостите няма и да разбере кой точно ги е изпълнявал...Нещо подобно на Загора Трофи например...Ако вземем да питаме кои са хората в организацията...всички ще кажат едно или две имена, а останалите, които изнасят по-голямата част от организацията...никой дори и не ги разбира...Та така...
        Сега, надявам се след това ми мнение, до което не исках да се стига да го има тука, да се спре със спекулациите и с ...мераците!
        Аз с какво ще прокарвам трасета,не се притеснявайте!
        Виждам че много ви бърка отзад,че нямам джип
        Ами ей така да ви е "хубаво" няма да си купя!Имам възможности,но няма да си купя че да имате тема на разговор!
        А относно помоща и "вакантните" места да знаеш че презгодините съм забивал и колчета и ленти съм разпъвал в снега са ми мръзнали ръцете докато други си пиеха виното и хапваха мръвки и съм присъствал на срещите които се обявяваха на всички старозагорци а не тайно както сега и съм търчал по много други задачи свързани с организацията докато други си почиват и съм давал много от джоба си докато други се стискат и най-вече съм давал сърцето си за да се развива и популяризира събитието!
        А относно кой какво е изнесъл на гърба си с организацията на Загора Трофи не можеш да кажеш!!!
        Поздрави и на теб Любчо!
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • #34
          От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

          Баси веселбата,а аз си мислех че ще е скучно Мероприятие,още не сме се събрали и шоуто започна........
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #35
            От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

            Моля Ви, спрете!
            Всяко мнение извън темата ще се трие!
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #36
              От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

              Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
              Моля Ви, спрете!
              Всяко мнение извън темата ще се трие!
              Не бързайте да триете, нека да се порадваме малко на писания, пък и хората да видят.
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #37
                От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                Не смятам повече да пиша по тези въпроси, защото темата е безкрайна и може да я дъвчем с месеци наред!!!
                Каквото съм написал...който може и иска ще го разбере по правилния начин, който не...толкова по-зле за него!

                Приканвам модератора всичко от този момент нататък което е свързано с тия писанки и човъркания, да бъда изтривано на момента, за да се запази добрия тон и доброто настроение!


                Поздрави!
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                  Приканвам модератора всичко от този момент нататък което е свързано с тия писанки и човъркания, да бъда изтривано на момента, за да се запази добрия тон и доброто настроение!

                  Не бе пичове тия постове не трябва да се търкат те просто НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПИШАТ!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Кайо,събрахме се тогава като на шега,гледай в какъв Събор прерастна,ще бъде чест за нас да се съберем пак ветераните от преди 10 години..
                    Аз тази, моята грамота за ветеран да я заверявам ли нотариално или ще ми я признаете и без бой .
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • #40
                      От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Аз тази, моята грамота за ветеран да я заверявам ли нотариално или ще ми я признаете и без бой .
                      Ванка за теб е перманентна,повишаваме те в почитен Ветеран,откак на първата среща те избрахме за претседател на Сузуки братството,ти нямаш пропуснат Събор бре,без тебе никога няма да е същото,затова и присъствието ти е задължително .
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                        И сега моля по темата!


                        Да се върнем в самото начало: Лето Господне 2008г:


                        Всичко започна така:


                        Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                        Приятели от цяла България, дайте да се саберем, да се запознаем , да обсъдим проблеми по нашите прекрасни машини SUZUKI.

                        Последваха моментални реакции в сузуки форума, мненията валяха едно след друго поддържащи идеята!


                        И едно мнение което изпъкна на преден план:


                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        Лятото също може да спретнем една "Морска Сузуки среща"
                        Иначе да си направим една през Март ако искате ? Към средата на месеца 15-16 март в Ст.Загора или околностите за да е по-центално място.Има ли други предложения ?

                        Следваха одобрителни коментари за избора на Ванката, Белата веднага отправи предложение и за мястото на събитието както и с нагърбването на организацията (това е първото мнение в което се приканват и други марки 4х4, от които в следващите години ще прерасне в национална среща):


                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        Мисля че наи удачно място е на Старозагорските Бани,за да се избяга от хауса на града,пьк и е мноо готино с много почивни станции и хотели,освен ако не искате да сме на палатки като на сьбор,кажете кво ви се нрави нии ще го организираме,ама нека да не изолираме и другите марки,които иска да доиде да си хортуваме,току виж минали на печелившата страна

                        От тук започван началото на този събор скъпи приятели!


                        Но да се върнем още по напред в годините:


                        Беше лето Господне 2007-ма, месеца ноември!!!


                        Първоначално публикуван от Любомир Бояджиев
                        Нямаше отбор Заралий, нямаше общи мероприятия.Всеки един от нас беше самостоятелен електрон ,който си кръжеше в някаква негова си орбита,но всеки вътре в себе си макар и подсъзнателно носеше легендата,че един ден ще се появи мъж на средна възраст който ще обедини всички офроудъри в Зараата и те ще се превърнат от свободни електрони в една здрава и сплотена молекула.
                        И ето че деня дойде. Мъжът се казваше Румен............и смело постави въпроса в Национален ефир....
                        "Заралий....нека да се преброим".....
                        Настана голямо оживление 1 .2.3.4......хората се тълпяха да покажат че са от новосформиращия се отбор!!!
                        И скоро последва стъпка номер две......Да се видим и запознаем!!!
                        Така приятели се стигна до началото на нещо наистина голямо!
                        Последваха съвместни разходки ,събирания по кръчми.Мечтаехме да направим връзката която се създаде помежду ни здрава и непробиваема за злите погледи,а те не бяха никак малко.Смея да твърдя че всички станахме истински приятели.Приятели на които винаги можеш да разчиташ във всяка една ситуация!!!

                        Следва 2008г:

                        Белата, предложи на групата да се заемем с организирането на срещата. Беше ни за пръв път, не знаехме от къде да започнем, но това още повече ни нахъсваше да се заемем с предизвикателството!
                        Разпределихме си задачите, кой с трасетата за разходка, кой с трасетата за вторият ден............


                        И нещата се получиха, 2008г срещата в Стара Загора на сузуки маниаците беше факт:








                        Джиповете бяха 21











                        Децата на Любака, да погледне колко бързо минава времето:





                        Разходката:








                        Затвореното трасе:








                        Вечерта:




                        За нас това първо събиране беше нещо необикновенно, това не беше съревнование или състезание между някого!!! Това беше среща със скъпи приятели които изповядваха същата религия като нашата, носеха същият дух като нашия - а именно офроуда, който за нас той се превърна в синоним на мъжество и взаимопомощ!

                        Следва......
                        Последно редактирано от Marin Stoyanov; 01-12-16, 08:48.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • #42
                          От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                          И аз и моето семейство не помня да сме пропускали Старозагорската среща.
                          Надявам се и 2017-та да не пропуснем.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                            Тази година Варненската група бяхме 17 джипа,а за другата се очертава да сме поне 20

                            Гледам на снимките,че Любашки е бил първия който е водил колоната,така че ще му предоставя безвъзмездно Патрола / тогава негов и зелен на цвят / 10 години по-късно отново да поведе участниците.Това разбира се ако той има желание,надявам се че няма да е на работа тогава.
                            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                            Коментар


                            • #44
                              От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                              Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                              Тази година Варненската група бяхме 17 джипа,а за другата се очертава да сме поне 20

                              Гледам на снимките,че Любашки е бил първия който е водил колоната,така че ще му предоставя безвъзмездно Патрола / тогава негов и зелен на цвят / 10 години по-късно отново да поведе участниците.Това разбира се ако той има желание,надявам се че няма да е на работа тогава.
                              Искрено се надявам да не съм служебно ангажиран.Дори добре, че датите за 2017г. са първата събота и неделя от февруари, а не последните от януари, че тогава не мога да мръдна от работа...
                              Гоше, ще е много емоционално да карам Патрола на тази 10-тна юбилейна среща...Всичко ще е както едно време...поне се надявам най-вече духа и емоциите да са такива!
                              П.П.Брей...Марине, кога минаха тези години.Дъщеря ми е вече почти на 18...дет се вика мома за женене, а синковеца е вече направо младеж..., а сякаш беше вчера...
                              Благодаря за тези снимки и спомените, които ми донесоха от ония времена...
                              Поздрави!
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                                Разгледах с носталгия предните срещи и най-вече снимките с усмихнатите хора. Има някои теми за срещите, които са извън подфорума, ако може модераторите да ги подредят където им е мястото?
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X