Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

    Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
    А ето и как започна всичко преди много години http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=27790&page=7 Тази година мисля да се присъединя, че се забравихме с някой личности от този прекрасен град
    Кайо,събрахме се тогава като на шега,гледай в какъв Събор прерастна,ще бъде чест за нас да се съберем пак ветераните от преди 10 години..
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #17
      От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

      Ще направя всичко възможно да дойда, и ще се опитам да събера старите муцуни около мен
      ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

      Коментар


      • #18
        От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

        Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
        ..... ще видим кой ще участва и кой не. Каква е целта на поста?
        Цел?
        В последните години доста голяма част от участниците идват заради тях двамата(те никога не са пренебрегнали състезател),та да знаем дали да идваме?!

        Коментар


        • #19
          От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

          Не съм адвокат на Славин ,но необходимо ли е да изостряш отношенията още преди срещата ?
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #20
            От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

            Зимната среща е времето да се съберем , да покараме и да се видим , така че няма място за интриги или кой заради кого е дошъл ... Който му харесва нашето събиране е добре дошъл на Националната среща Стара Загора и приятели 2017г.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #21
              От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

              Бройте ни и нас.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #22
                От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                Първоначално публикуван от OFF ROAD HASKOVO Преглед на мнение
                Цел?
                В последните години доста голяма част от участниците идват заради тях двамата(те никога не са пренебрегнали състезател),та да знаем дали да идваме?!
                Събора никога не е разделял състезатели и аматьори,там всички са приятели и сродни души,ако някой не се чувства съпричастен,да бъде волята му,същото важи и за организацията,който иска помага,който иска не го прави,ние и без това правим вече толкова години невъзможното, за да го има това мероприятие,без комерсиалност и без задни мисли.Имайте на предвид че точно това мероприятие чрез което привличахме през годините все повече и повече аматьори,почитатели на 4x4 автомобилите,закърми по голямата част от настоящите състезатели,като Събора за повечето беше и бойното им кръщение.Не опорочавайте събитието,не е справедливо за хората които се стремят да ви доставят удоволствие безкористно.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #23
                  От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                  "Събора за повечето беше и бойното им кръщение"

                  Аха .
                  От мен имате оффф лимонада .
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #24
                    От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    "Събора за повечето беше и бойното им кръщение"

                    Аха .
                    От мен имате оффф лимонада .
                    А така ,че моята взе да свършва.
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                      К'ва лимонада бе, по това време се пие вино.
                      Червено.
                      По много.
                      И с мезета от многобройните скари на неизбежното място със скарите, на което свършва разходката.

                      Много ми се иска да дойда, ако имам възможност-там съм. Купона е страшен, приятелите още повече, съответно кефа е на невиждани нива...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        К'ва лимонада бе, по това време се пие вино.
                        Червено.
                        По много.
                        И с мезета от многобройните скари на неизбежното място със скарите, на което свършва разходката.

                        Много ми се иска да дойда, ако имам възможност-там съм. Купона е страшен, приятелите още повече, съответно кефа е на невиждани нива...
                        Коле, твоето присъствие е задължително!!
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • #27
                          От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                          Ще направя всичко възможно, но не гарантирам.
                          Само да не помислите, че не ми се идва... Идва ми се, и то много, но се опитвам(вече) да се държа като възрастен...

                          Знете ли разликата между децата и възрастните-децата казват "искам", а възрастните-"трябва".
                          Та...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                            Успех с подготовката!Задачата ви е максимално трудна и адмирации за ангажимента!
                            тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                            Коментар


                            • #29
                              От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                              Ще се съберем пак да си разпределим задачите и ще видим кой ще участва и кой не.
                              Кога сме се събирали,че да събираме ПАК??


                              Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                              А ето и как започна всичко преди много години http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=27790&page=7

                              Ако е така,то тази година не е юбилейната 10-та, а е 9-та?!

                              Първоначално публикуван от OFF ROAD HASKOVO Преглед на мнение
                              Това значи ли,че няма да участват всички Старозагорски организатори и всички клубове?
                              Чухме,че Любо Динев и Милен Дечев няма да участват в организацията?Вярно ли е?
                              Това е така!

                              Поради много запитвания от приятели искам да ви съобщя,че

                              "АСК Загора 4х4" НЕ участва в каквато и да била организация на следващото издание на срещата"Стара Загора и приятели"!!!

                              След всички опити за обединение и след всичкия ТРУД и СРЕДСТВА от страна на клуба ни в последните две години за това мероприятие, бяхме отлъчени като другите два клуба са се събрали тайно и са решили всичко сами!
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                                Неприятно ми е да го чуя. Не знам какво делите, на срещата ние ще дойдем да се видим с приятели. Жалко ако не всички са там....
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X