Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    ето какво пише на страницата на КАТ, условията ги пишеше на входа на 6-то РПУ, но не ги снимах - дали важи за Русе, не знам.

    [ATTACH=CONFIG]985671[/ATTACH]
    Благодая!
    Обаче с последното подчертано , са си вързали гащите
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #92
      От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

      Някой пробвал ли е скоро номера с преиздаване на книжката само с категория B , при наличие и на C ?
      Че не ми се ходи след 5 години пак при тези “компетентни служители“ , отделно губенето на време с медицинско от много доФтори и пари разбира се !
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #93
        От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
        Някой пробвал ли е скоро номера с преиздаване на книжката само с категория B , при наличие и на C ?
        Че не ми се ходи след 5 години пак при тези “компетентни служители“ , отделно губенето на време с медицинско от много доФтори и пари разбира се !
        За ставане -става.Стария ми ортак така се отказа от категориите.Ако ме послушаш не го прави,че не се знае знае ли се.Последно карах "Д" ,ами само градското беше 50мин.Добре ли ти звучи ,това в София с 13 метра рейс.

        Коментар


        • #94
          От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
          За ставане -става.Стария ми ортак така се отказа от категориите.Ако ме послушаш не го прави,че не се знае знае ли се.Последно карах "Д" ,ами само градското беше 50мин.Добре ли ти звучи ,това в София с 13 метра рейс.
          Разбирам за какво говориш.
          Идеята ми е ( според събраната информация до момента), че С - то няма да го загубя и в момент на нужда от него, изкарвам си необходимото медицинско за категорията и след това в КАТ, плащам отново и така.
          Обаче дали е такава реалността?
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #95
            От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Обаче дали е такава реалността?
            Моята информация "моята все пак" е ,че после всичко на ново.

            Коментар


            • #96
              От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

              Мдаа , аз съм сигурен , че и да отида да питам в КАТ ,
              каквото и да ми отговори лелката от бай Тошово време още , няма как да знам със сигурност така ли е или не .
              Защото те самите не знаят кое , как и защо...
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #97
                От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                Мдаа , аз съм сигурен ..
                Че за прибрана книжка за точки се кара всяка категория наново.Но ти си знаеш ,от гяволък понякога се гризва дървото.

                Коментар


                • #98
                  От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                  Медицинско - 15 минути, 3-то районно - 20 минути. Общо всичкото с пътуване, паркиране и т.н - 45-50 минути. Проблем - нула. И районното и медицинския център, от който взех медицинското, са ми на по 5 минути от работата. 18лв медицинско, 25лв книжка, 3лв талон, 1лв зелена зона = 47лв общо.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #99
                    Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                    Леле в Софиянживот си живеете
                    Жената днес подава документи .
                    В районното отказаха, в КАТ за 30-40 минути се е спраивила. Районното е на 300 метра от нас, а КАТ в другия край на града.
                    За медицинско 30 пари при нас, за книжка и талон 52 с карта ма гишето , че сме изпуснали малко срока и бърза поръчка .
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      За медицинско 30 пари при нас...
                      То медицински и тука има за по 35-40лв. Ама 5 минути търсене из интернет, и намерих в радиус 10 минути около офиса 5-6 медицински центъра, като въпросния с 18-те лева беше втория на който звъннах. Критерия ми беше положителен отговор на въпроса "мога ли да дойда веднага?", а не толкова цената. Тя беше късметлийски съвпадЪк.

                      Случая с KAT при мен е същия - районно на 5 минути и KAT на минимум половин час с кола, ама там минимум 10 минути паркиране и стигане до гишето, и в общи линии поне половин час висене по опашки, тоест отивах на час и половина загубено време само в КАТ, и то оптимистичен вариант. Реалистичния е 2 - 2.5 часа, а ако си карък ти заминава половин ден. И после второ разкарване и висене по опашки за да си вземеш книжката.

                      В районното за книжка приемат само обикновени поръчки (30 дни). За лична карта приемат и експресни за 3 дни (май), или поне нещо такова подочух докато чаках да ми вземат "биометричните данни", състоящи се от снимка и подпис.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        То медицински и тука има за по 35-40лв. Ама 5 минути търсене из интернет, и намерих в радиус 10 минути около офиса 5-6 медицински центъра, като въпросния с 18-те лева беше втория на който звъннах. Критерия ми беше положителен отговор на въпроса "мога ли да дойда веднага?", а не толкова цената. Тя беше късметлийски съвпадЪк.
                        Тъй де имате конкуренция
                        При нас е монопол .
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                          Е та в Русе само на едно място ли издават медицински? Малко ме съмнява тая работа.

                          Иначе факт - тук медицински центрове никнат като гъби. Ама пък проблема е да попаднеш на читав лекар, когато реално ти трябва за нещо.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                            Русе да не се оплакват.... Имам категория С и не става с медицинско от личния лекар, ако го изкарам медицинското в Силистра трябва да платя на всеки кабинет=>100 лв. през 2015-та в транспортна болница Русе платих 26 лв. за медициснко /Догодина пак трябева да сменям ;(/
                            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                            Калоян Кирилов
                            LZ2ZGT

                            Коментар


                            • Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Е та в Русе само на едно място ли издават медицински? Малко ме съмнява тая работа.

                              Иначе факт - тук медицински центрове никнат като гъби. Ама пък проблема е да попаднеш на читав лекар, когато реално ти трябва за нещо.
                              Не е едно мястото , ама цената е една.

                              А обаче в Русе знаеш ли коло ортопедични кабинета има и защо ходих на преглед в София ?
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                                Някой има ли актуална информация каква е глобата за изтекла любителска книжка и има ли значение, че новата книжка се прави?
                                И въпрос без връзка с предишния ( ) - каква е глобата за забравена книжка?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X