Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

    Не знам какви са актуалните глоби, ама се чудя, с тия съвременните им таблети, дали няма да отнесеш и двете глоби, и за забравена и за изтекла...
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

      Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
      каква е глобата за забравена книжка?
      10лв е за забравени всякакви документи (ама ако съществуват и са само забравени).

      Коментар


      • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        10лв е за забравени всякакви документи (ама ако съществуват и са само забравени).
        Е да де... забравени на тездяха в районното докато лелките решат, че е минало достатъчно време...

        Коментар


        • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

          https://www.mvr.bg/%D0%B5%D0%BB%D0%B...BD%D1%82%D0%B8

          Виж тук дали ти е издадена книжката и тогава карай. Иначе можа да е далеч повече от 10 лева щетата.

          Коментар


          • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            https://www.mvr.bg/%D0%B5%D0%BB%D0%B...BD%D1%82%D0%B8

            Виж тук дали ти е издадена книжката и тогава карай. Иначе можа да е далеч повече от 10 лева щетата.

            Точно това ми трябваше . Благодарско.

            Коментар


            • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

              Да обобщя - сайтът работи поне до някаква степен... за съжаление не можах да засека дали се актуализира в реално време.
              Документи за новата книжка подадох в общината/районното на 13.06, книжката е издадена на 03.07, на 08.07 видях на сайта да показва, че имам издаден документ.

              Коментар


              • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                Не бързай. Това, че е издаден, не означава, че е получен там, където си подал заявление. Просто е отбелязан в системата като изработен и сега го чакаш да дойде физически до там, където ще си го получиш. Моята ЛК навремето излезе готова на третия ден в тая същата система. Физически дойде три седмици по-късно в паспортното.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • От: Необходими документи за преиздаване на изтекла шофьорска книжка!?

                  Моят мач вече е свирен... кетапът е при мен. Мисълта ми е, че излезе ли документа като издаден в системата им, спокойно може да се кара и минава по схемата - ми забравих я. При проверка по радиото ще излезе, че има валидна книжка и ще се мине само с 10-20 лева за забравен документ. Само не забравяйте да си "забравите" и синият талон, че без него след това не дават новата книжка.

                  Бърза питанка - как се вади златен талон в КАТ СФ?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X