Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Еми, аз си взех за 270 лв четири нови и с още 20 ми ги монтираха и балансираха. 600 , нямам.
    Ееее, тия ваште гумаджии са си живи главорези! Моите ми правят демонтаж, монтаж и баланс + пълнене с азот за 16 лв общо! Ама така е, като сте по близо до големото село!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • От: Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

      Изкарват нещо от старите?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Ееее, тия ваште гумаджии са си живи главорези! Моите ми правят демонтаж, монтаж и баланс + пълнене с азот за 16 лв общо! Ама така е, като сте по близо до големото село!
        Слави , на мен смяната на четирите гуми на джипа / без баланс/ ми струваше 40 лева .
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

          При нас около голямото село е 26лв. в него на места стигат до 40лв.,но и там много центрове дават цени са от 5.50 до 6.60 на гума .демонтаж,монтаж,баланс.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

            Гуми не продавам...
            Моето лично вЧепатление като потребител е, че......различни качества на една марка няма.
            Гудрич, Самсунг, Милде и Тойота са еднакви и в Германия, и в Италия, и в България.
            Сега - търговци, търговски практики, нелоялно отношение, некомпетентни сервизи, измамна гаранция, и т.н. не ги коментираме - продукта не ни е виновен.
            От Вторник съм с новозакупени BF Goodrich.Замених един Vredestein, защото спрях да му имам доверие.Със страх казвам, че беше от 2009 - само аз съм го карал.Последната зима брах ядове, и приключих с него.За Гудрича нямам впечатление, но Вредщайна за до 3 години на сняг се държеше велико.Обаче - разхода скача (и сегашните летни са Вредщайн) адски шумен, и неприятното - тръгва лесно, спира трудно.Както и да е.
            Ако знеах предварително дали и тази зима ще е като предната - почти без сняг - нямаше да го сменям...
            Но не знам и го смених.Лошото е, че тръгвам да си изхвърлям гумите, и момчето, което ги сменяше ги поиска за себе си.Или да ги препродаде, де...Все едно.Който и да ги вземе, ще е с по-лоши.Това е страшното - ти може да си с хипер - дупер Ultra Snow Track Latitude Alpin Contact някаква си марка, и да си те треснат изотзадзе като при Ясен...
            Обувките на возилото са важни, карайте внимателно, и те така!
            Късмет и безаварийно зимата!
            Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
            0887/осемпет 66 4осем

            Коментар


            • От: Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Изкарват нещо от старите?
              Не. Сменям летни със зимни и обратно.
              И за лека кола става дума, за джип е нормално да е по скъпо.
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Защо да не купуваме гуми от Кауфланд,Карфур и тн...?

                Здравейте, да споделя и аз мнението си по въпроса тъй като карам с гуми Дебица от кауфмауф.Като един истински Ганьо Балкански си ги купих сутринта когато понаваля 20-на см. сняг в столицата и дори си ги носих на рамо до нас, че колата хич не слушаше .Същият ден им направих подобаващ тест на сняг и стръмни неутъпкани улички из Бояна.Мнението ми, е че като качество/цена са отличен избор.За моя радост dignatov вече ми е стегнал джипката, така че новите кауфмауф гуми се очертава цяла зима да "почиват" .
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X