Обява

Свий
Няма добавени обяви.

открадното ремарке за 3 мотоциклета - червен цвят, метално, с дървен под

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: открадното ремарке за 3 мотоциклета - червен цвят, метално, с дървен под

    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    Как ли познах.
    Както и аз познавам всеки път като ми кажат че нещо не работи а те нищо не са пипали.

    Ще си седи темата.

    Системата за сделки с ППС в България е адски глупава ама след като я има трябва да се спазва и тогава страшно малко проблеми стават.

    Коментар


    • #17
      От: открадното ремарке за 3 мотоциклета - червен цвят, метално, с дървен под

      Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
      От написаното до момента стана ясно - не е кражба . Факта че ще го връща ясно говори за едно . На човека му е писнало да е отговорен за нещо , за което не трябва . Дали са искали сегашните ползватели да го прехвърлят ? , а дали са си плащали данъците ? само те си знаят . До момента човека за който се казва , че е обсебил или откраднал ремаркето си е собственик . Наред с отговорностите пред държавата ,той има право да се разпорежда със собствеността си както желае. Ако обясни пусналия темата , ще е по ясно . Сега само си гадаем .
      Най вероятно не го прикрива , спора винаги има две страни . Другата страна може да се окаже в правото си .
      Както казах по напред, някога назад във времето той е получил пари за това ремарке. Това, че най вероятно го е продал на юнашко доверие си е негов проблем. Аз ако ще продавам нещо си сключвам договор с който си отчислявам продаденото от данъчното и не плащам данъци повече.
      За мен си е кражба, всеки си има право на мнение и моето е такова. Ако не е кражба... автора на темата без никакви угризения може да напише, собственика по талон си е взел......... след това ни се обади и ни каза.......... Много се съмнявам да е така, ако беше така веднага едната страна щеше да потърси другата.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • #18
        От: открадното ремарке за 3 мотоциклета - червен цвят, метално, с дървен под

        Ами не , не е кражба така ще констатира полиция , съд и т.н. По скоро ползвателя е дал пари , на юнашко доверие както казваш . Ако имаше договор , тогава е друго . Но с договора продавача си го отчислява и всичко е приключило за него .

        Коментар


        • #19
          От: открадното ремарке за 3 мотоциклета - червен цвят, метално, с дървен под

          В момента водя дело за изгонване на наематели в съда! Не съм отишъл сам да сменям ключалката и т.н. Има си правила. Когато считаш, че си ощетен си има ред, по който се решава спора. Не сме в дивия запад. Ремаркето е платено още на момента, когато ни се предаде владението.

          Моля да заключите темата!

          Коментар


          • #20
            От: открадното ремарке за 3 мотоциклета - червен цвят, метално, с дървен под

            От нас да мине, затваряме. След ден-два ще я изтрием.

            Крайно поучителна случка.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X