Обява

Свий
Няма добавени обяви.

20 часа от магията на Родопите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 20 часа от магията на Родопите

    Ей Влади ,благодаря !
    Ходил съм по тези места преди около 7-8 години,е движехме се по шосето с лека кола и другото пеш, но ти ме върна отново там. Интересното е , че от твоето представяне , имам чувството , все едно съм за пръв път там Благодаря отново!
    Имам едно предложение към теб Ще ми е много интересно да видя как ще представиш посещение на "Голяма Гарваница", можеш да го съчетаеш с посещение на Йемен, Хотница и Крушуна, понеже виждам че те влекат обиколките на няколко обекта едновременно
    Весели дни
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #17
      От: 20 часа от магията на Родопите

      Благодаря за коментарите. Бързам, защото не се знае, дали ще имам време и възможност да обиколя цяла България. Божа работа. Май, май, това съм си навил на пръста, като желание.

      Нямам компания за преходи с преспиване, а и от друга страна не обичам да се застоявам. Купих си палатка, спах веднъж в нея на Тевното езеро в Пирин и разбрах, че не е е за мен това. Трябва да пътувам. :-)
      Но, ако съм честен, това темпо и за мен е бързо. От друга страна, така и така сме в района се опитвам да зърна повече места, така планирам и отбелязвам нови. Някой ден, ако имам време и възможност ще ги повторя и разгледам по-обстойно.

      В момента на уикенд правя по две разходки подобни разходки. Запазил съм си отпуска. Обожавам есента и я търся постоянно на всевъзможни места. Това е моят сезон. Едва смогвам да си обработя снимките и снимам нови. Имам да разказвам цяла зима, за разходки от миналата, че дори от по-миналата година.

      Колкото до Хотница, онзи ден бях там: Емен - Мусина - Хотница - Арбанаси - Велико-Търново. Получи се красива разходка. Ще се опитам да я представа скоро.
      Вчера обиколих на юг: Гоце Делчев, Огняново, Лещен, Ковачевица, Долен, Батак. Заснех доста старинни къщи в тези села - архитектурни резервати.
      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • #18
        От: 20 часа от магията на Родопите

        Разбирам те, но при мен се появи такъв проблем, че от 4 минавания на Ком-Емине, нямам почти никакви спомени за природата може би защото не правя снимки, не знам, но сега си мечтая да направя този маршрут за 2 месеца, че да имам време да се любувам на природата, без бързане

        Пък за Емен, виж колко хубаво звучи приказното "йемен" на един приятел сина така нарече селото и пита къде са били музикантите от тогава и аз така го наричам
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #19
          От: 20 часа от магията на Родопите

          Ами каньона на Емен буквално го претичах. Нямам време дори да ходя. Хотнишката еко-пътека и нея я прелетях на бърз ход. Поне снимки имам. Друг път ще ги посетя по-внимателно.
          Аз като тръгна, докато стигна въпросното място спирам 20 пъти да снимам и губя много време. Единственият шанс , да не спирам по пътя е да карам по нощите. Така правя вече много често. Отиване и връщаме изцяло през нощта, така денят ми е на разположение в пълната му продължителност.
          Може би като остарея още, ще се укротя, кой знае :-)
          Засега мога само така да посещавам забележителности - за един ден.
          Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
          0888/00-55-37

          Коментар


          • #20
            От: 20 часа от магията на Родопите

            Желаята ти много свободно време за обикаляне.
            Не спирай да споделяш
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #21
              От: 20 часа от магията на Родопите

              Благодаря за споделеното. Много красиво. Завиждам!!!
              Като тръгна пак към Родопите дано се сетя за този пътепис и да тръгна по Вашите стъпки.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: 20 часа от магията на Родопите

                а аз мисля че ще те накарам пак да се върнеш до чаири защото и ти като много други не си посетил още едно забележително място наречено Пияната гора по спомени се намира съвсем близо до блатистата местност която сте минали само че няма как да ти дам точни инструкции понеже бях преди 15-тина години и то с мотор но ако попиташ местните ще те насочат без проблем
                като пояснение наричат е Пияната гора защото района е с постояно движеща се почва и всички дървета са извити S-образно

                Коментар


                • #23
                  От: 20 часа от магията на Родопите

                  Благодаря, видях къде се намира тази гора. нямах представа, че съществува, а сме минали съвсем близо до нея. Ще се ходи пак, за да попълня пропуските :-)
                  Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                  0888/00-55-37

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X