Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде можем да стреляме

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде можем да стреляме

    Колеги здравейте..Искам да попитам къде мога да си стрелям на спокойствие без някой да ми реагира разбира се.Член съм в стрелкови клуб Левски Любители гр.София.Имам изкаран курс за безопасно боравене с огнестрелно оръжие,разрешително за закупуване и носене на дългоцевно нарезно оръжие.Според закона трябва да стрелям само на стрелбище.В гр.Гоце Делчев,нямаме лицензирано стреблище със мерки за безопасност,т.е обезопасено стрелбище ,а имаме стрелбище което се ползва от полицията за стрелби.Обаче това стрелбище е много опасно,тъй като има в близост животни,хора,и т.н. които обикалят наоколо,т.е е изключено да се стреля там.Провах да стрелям по мишени в землището на моето село,но уви от дружинката започнаха да реагират...И въпроса ми е ,къде може да се стреля и с кой трябва да се разбера,защото не мога да бия всяка седмица път да ходя на стрелбище да стрелям,а и нямам и това време...обикновено остават 2-3 часа да отида да пострелям.Благодаря предварително!

  • #2
    От: Къде можем да стреляме

    Пусни един телефон да ти обясня, че не мога на лични.
    I get High by going Down

    Коментар


    • #3
      От: Къде можем да стреляме

      Пуснах колега..

      Коментар


      • #4
        От: Къде можем да стреляме

        А защо си се записал в клуб, в който не можеш да участваш?!
        И е много интересен случаят - да не те удовлетворяват критериите за безопасност, удовлетворяващи полицията.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          От: Къде можем да стреляме

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          А защо си се записал в клуб, в който не можеш да участваш?!
          И е много интересен случаят - да не те удовлетворяват критериите за безопасност, удовлетворяващи полицията.
          Ти-пък-сега...Полицията-може-да-прави-заградителни-мероприятия-като-реши-да-прави-стрелби.Баси-само-аз-ли-имам-проблем-с-писането?Като-се-опитам-да-отговоря-с-цитат-и-шпацията-не-работи-в-повечето-случаи.Получава-се-от-няколко-дни...
          42

          Коментар


          • #6
            От: Къде можем да стреляме

            Пробвай "иди в напреднали" вместо "бърз отговор", виж дали има разлика.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Къде можем да стреляме

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              ...Полицията-може-да-прави-заградителни-мероприятия-като-реши-да-прави-стрелби...
              Значи това не е стрелбище.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #8
                От: Къде можем да стреляме

                Нито един смислен отговор до момента.Така първо ще кажа че за провеждане на стрелби на полицията,се предупреждава изрично цялото население че ще има стрелби,отделно има 5 човека на пост с бинокли и наблюдават дали е "чисто" наоколо.И тези стрелби се правят веднъж в годината на "деня на отворените врати" ..и това е ,през останалото време там пасат крави,коне ,овце,хора и т.н..Е как да се стреля...другия вариант е където стрелях в землището на селото ми ,извън селото с всички мерки за безопасност там пък ловците..и т.н...Относно това защо съм се записал в клуб в който не мога да участвам си е лично мой проблем.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде можем да стреляме

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Пробвай "иди в напреднали" вместо "бърз отговор", виж дали има разлика.
                  Иприменетакаисъснапредналисеоправя.
                  Мислех че е у моя талавизор проблема
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде можем да стреляме

                    Не можеш да стреляш никъде!Само на стрелбище!!!
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде можем да стреляме

                      Ако все пак някой обясни ще е интересно и добре да се знае.
                      За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде можем да стреляме

                        То няма много за обяснение.Единствено на лицензирано за съответната стрелба стрелбище.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде можем да стреляме

                          Тази тема, е малко като онази: "Дайте съвет...". Демек - закона е ясен, дайте сега да видим как стават нещата инак...
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къде можем да стреляме

                            Първоначално публикуван от vwtouareg Преглед на мнение
                            Нито един смислен отговор до момента.Така първо ще кажа че за провеждане на стрелби на полицията,се предупреждава изрично цялото население че ще има стрелби,отделно има 5 човека на пост с бинокли и наблюдават дали е "чисто" наоколо.И тези стрелби се правят веднъж в годината на "деня на отворените врати" ..и това е ,през останалото време там пасат крави,коне ,овце,хора и т.н..Е как да се стреля...другия вариант е където стрелях в землището на селото ми ,извън селото с всички мерки за безопасност там пък ловците..и т.н...Относно това защо съм се записал в клуб в който не мога да участвам си е лично мой проблем.
                            Ето ти смислен отговор- Само на лицензирано стрелбище. На всяко друго място си в нарушение на закона.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X