Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

    https://www.youtube.com/watch?v=xoHbn8-ROiQ

    в клипа се вижда, че конкурентите са МНОГО по-стабилни от Хайлукса.

  • #2
    От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

    Всеки опитен шофьор / какъвто в случая предполагам, че е/ би могъл да манипулира подобен тест според мен. Отделно не се разбира от видеото дали условията са еднакви за всички - скорост, разтояния между конусите и т.н.
    Real Recognize Real

    Коментар


    • #3
      От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

      При точно този тест, условията са точно приети! Склонен съм да им вярвам, защото хайлукса е по пригоден за офроуд условия от другите участници, които видях в клипа.А това си е асфалтов тест.
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #4
        От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

        Предполагам, Тойота са го таргетирали към арабския пазар...
        What happens in my garage stays in my garage.

        Коментар


        • #5
          От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

          Т'ва не е ли moose (лосовият) теста? Същите драми имаше преди годин с Jeep Grand Cheroke, модела дето излиза на пазара след 2005та. Има даже тема в форума специално за тая работа. Ама ... не е като да е някаква голяма драма . Поне аз не съм чул за нито един обърнат.

          Коментар


          • #6
            От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

            Ще го оправят с ъпдейт в някоя акция.

            Коментар


            • #7
              От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

              Това е лосовия тест, условията са контролирани и високи автомобили традиционно често се провалят на него.

              Коментар


              • #8
                От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                Ако не се проваля на тоз тест шансовете да е добър на офроуд не са никак добри. Някои имат стаб. щанги с откачане, но ако са фиксирани и силни губиш ходове... няма пълно щастие...

                Коментар


                • #9
                  От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                  Така си е - този тест ако не се лъжа се правеше с максимално натоварен автомобил, което за джипообразни, с висок център на тежестта, е доста тежко изпитание...
                  И Насока е прав - за да не се накланя толкова кошника, си иска или късоходово окачване, или яки стабилизиращи щанги... И двата варианта не са за предпочитане при офроуд машините
                  П.С. за ъпдейта - така си е - на Джипката направиха ъпдейт при рестайла и се представи много добре на този тест (точно това списание махна 'картината' с наклонения Джип след новия тест)...
                  А за офроуд - не знам, още е лъскава да я вкарвам в 'мъглата'
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                    Всъщност статията е дадена в описанието на видеото:
                    http://teknikensvarld.se/the-new-toy...g-over-338223/

                    и положението е описано подробно в текста.
                    Накратко - няма адекватна реакция от електронните стабилизиращи програми.

                    иначе хората са доста последователни:
                    2012 г. - казват - за вашата и на семейството ви безопасност не купувайте Jeep Grand Cherokee.
                    Но през 2014г. повтарят теста с новия модел и резултата е ОК - тогава казват - проблемите останаха в миналото. Тази кола е напълно безопасна. При 71 км/ч поведението е безопасно.

                    ето теста от 2014 - https://www.youtube.com/watch?v=8Fs5M8GuvcU

                    и теста от 2012 - https://www.youtube.com/watch?v=zaYFLb8WMGM
                    Последно редактирано от u_bo; 05-12-16, 17:41.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                      Единствената адекватна реакция по тази тема съдържа инструмент гума или поне катинар. Мине се не мине и бам голямото кососкубене щото шведите пак вдигнали пикап, микробус или триколка на две колела, с някакъв си техен журналистически тест дето ако не го мине колата - и чеп за зеле не става от нея.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        Единствената адекватна реакция по тази тема съдържа инструмент гума или поне катинар. Мине се не мине и бам голямото кососкубене щото шведите пак вдигнали пикап, микробус или триколка на две колела, с някакъв си техен журналистически тест дето ако не го мине колата - и чеп за зеле не става от нея.
                        Щом сме по компетентни от шведите. Особено, когато сме на маса или пред компютъра. Ако даваш 60 - 80 хилки за пикап ще се замислиш, като видиш теста. Ама ние знаем всичко от кое и от кого става и не става нещо или нищо. Е поне разбрах, че от шведите и тестовете им нищо не става.
                        8)

                        Коментар


                        • #13
                          От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                          Достатъчно компетентен съм за да си чета лепенката на сенника, с едно преобръщащо се джипче на нея и с думичките "...Внимание, висок и нестабилен, това не е лек автомобил...".

                          Това - на превозно средство за което хилките (77 на брой) вече съм ги дал, и от което знам точно какво да очаквам и какво - не, без да се нуждая от шведски акъл. Когато не съм зад компютъра си го карам

                          Можеш да бъдеш сигурен че ако трябваше да ги дам за този пикап - просто щях да ги дам и да го карам както се кара пикап, ако бях ги дал за камион - щях да го карам като камион, и тъй нататък, отново - без да треперя от шведския авторитет.

                          С радост ще ти честитя като си изкараш ти твоите 60-80 хилки и ги тупнеш на не-тойотски тезгях, подпечатан със шведски щемпел
                          Жив и здрав
                          Последно редактирано от Goblin; 05-12-16, 19:47.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #14
                            От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Достатъчно компетентен съм за да си чета лепенката на сенника, с едно преобръщащо се джипче на нея и с думичките "...Внимание, висок и нестабилен, това не е лек автомобил...".

                            Това - на превозно средство за което хилките (77 на брой) вече съм ги дал, и от което знам точно какво да очаквам и какво - не, без да се нуждая от шведски акъл. Когато не съм зад компютъра си го карам



                            С радост ще ти честитя като си изкараш ти твоите 60-80 хилки и ги тупнеш на не-тойотски тезгях, подпечатан със шведски щемпел
                            Жив и здрав
                            Е, тук ли да си пусна данъчната декларация?
                            8)

                            Коментар


                            • #15
                              От: Публикувано във факти.бг: провал за Toyota Hilux

                              Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                              Щом сме по компетентни от шведите.
                              Ще се смаяш от колко и какви хора сме по-компетентни, особено когато става дума за доста разминаващи се интереси.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X