Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на моторна резачка Partner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на моторна резачка Partner

    Резачката спря, след като я прегрях. Занесох я на селския майстор. Той каза, че вероятно е гръмнал двигателят и буталото, но не се наема да я прави, щото може и да не е това.
    Въпросът е имате ли представя кой може да я оправи?
    Освен София, Перник също е вариант, че ми е на път за село.
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Ремонт на моторна резачка Partner

    Да-а-а, когато ми потрябва някоя визитка, не мога да намеря в кой тефтер е ... Знам 2 сервиза:
    - на локалната алея на бул. България, м/у Г.Делчев и Т.Каблешков (към Витоша - от дясно);
    - в Младост, м/у 1 и 2.
    пп. Партнер да спре от прегряване е трудна работа. Затова: 1. помисли каква смес си налял; 2. провери бензиноводите да не са се изхлузили, като помпиш тече ли; 3. нали не е пробита помпата.
    Последно редактирано от trapper; 25-10-16, 13:17.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на моторна резачка Partner

      Читав майстор ще премери компресията и визуално ще погледне какво става в цилиндъра през отвора на ауспуха и карбуратора. Работа за 10 минути.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на моторна резачка Partner

        Здравей колега преди две готини и мен ме сполетя тази участ ,закупих си комплект цилиндър ,бутало,бутален болт ,сегмент и лагери на колянов вал ,вярно китайски но по мощна защото новите са с два сегмента,виках неволята запретнаха ракавите и се справих,а сега да обясня не от прегряване се получава а маслото в бензина за работа си губи свойствата като престой повече време ,говоря около месец ,това ми обясни майстора на резачки.

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на моторна резачка Partner

          Сигурно, paksss, въпросът ми е къде да го намеря. Утре ще ида до адресите, които trapper ми даде. Малко са ми далечко, но май няма други опции.
          Иначе селският майстор беше достатъчно коректен да каже, че не се захваща. Изказа предположение, че може да е двигателят, но уточни, че не е сигурен и не се захваща да я поправя.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на моторна резачка Partner

            Във Хускварна на бул. Сливница е много читаво момчето.Преди кръстовището с Панчо Владигеров,стотина метра преди светофара в дясно.Аз съм много доволен от там.
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на моторна резачка Partner

              Трапер ти е дал адрес, иди на бул. България, че в Младост ще чакаш месец.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X