Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой беше? Да си признае веднага!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Кой беше? Да си признае веднага!

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Влизам в тона на "колегата" и си разсъждавам на тема кое е по-голям бабаитлък и кое престъпление е по-голямо - да одраскаш/посмачкаш една броня или да издумкаш всичкото налично джепане "на месо" ...
    "Колега", за нормалните хора това е стресова ситуация, не писане и разсъждаване над клавиатурата. А да, и нямам служебна карта.
    Последно редактирано от disko04; 27-10-16, 08:08.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #92
      От: Кой беше? Да си признае веднага!

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Човек не му мисли много в такива ситуации, аз самия кипвам бързо и
      С пищов на задника и децата в колата и не мисли толкова човек?Кара в насрещното и при усмихнат предупреждаващ го да се мрьдне той пак не мисли?Я па ти,пищов има,психото се минава,как така не мисли?

      За кипването може,тук сьм сьгласен ма кипнал защото не вярваш на тоя отсреща,че ще те мести ми се вижда странно.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #93
        От: Кой беше? Да си признае веднага!

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        "Колега", за нормалните хора това е стресова ситуация, не писане и разсъждаване над клавиатурата.
        Е ще се обиждаме ли сега,кое ми е ненормалното на мен?Нормален в насрещното влиза ли,не мьрда след като е предупреден?Дефиниция за ненормалник тогава да имаш,че ако това е нормално..............
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #94
          От: Кой беше? Да си признае веднага!

          Ама ти пак не ме разбираш, аз не съм казал че не бих подпънал някой предупреден наглец, това обаче да е жена... не е възможно да стане си мисля, под достойнството ще ми е.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #95
            От: Кой беше? Да си признае веднага!

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            Ако вместо с шкодата беше нахално мутре с лъскав автомобил и срещу него джип на 20 години като моя, нещата щяха да са различни. В случая мутрето гадно може да е бил в джипа, защото в колата може да има и объркал се човек или жена с дете, може ли да беснее до толкова читав човек?
            Това е първия ми пост в темата.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #96
              От: Кой беше? Да си признае веднага!

              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
              Ама ти пак не ме разбираш, аз не съм казал че не бих подпънал някой предупреден наглец, това обаче да е жена... не е възможно да стане си мисля, под достойнството ще ми е.
              Странно ЗА МЕН ги делиш,аз ги карам под ножа всичките - дебел,черен,жена,очилат..........все нарушител му викам.Виж ако излезе някое маце с корем бременно то най-много да си строша колата като я кача на бордюра за да мине тя ма да ми се фрьцне някоя кифла с идеята Аз нямам топки та значи и той няма..........е ще и засадя дините на геврека след минутка с усмивка.С достойнско или без за 2 седмици е готова,а през това време сьм с резервната,тя обаче по-добре да има нещо по така дьржеливо,че аз може да нямам топки за презареждане ма засилки и по 5 сьм взимал.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #97
                От: Кой беше? Да си признае веднага!

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Ако културно му е обяснил законите за движение по пьтищата както и законите на простата физика то тоя с джипа му свалям шапка и го черпя една каса бира ако ми падне.

                Самоуправство,хулиганство..........ма никой не му набие една дебела глоба на Шкодаджията е така защото ако не беше там В НАРУШЕНИЕ то тоя с джипа нямаше да има кой да гази и бута или един вид - нямаш право да си там и ако те шибна си виновен защото по закон не трябва да си там.На кой му се спори то нека ми каже какво става ако трьгна в насрещното по магистралата,кой виновен там?Или на малка уличка по става

                Малко му е,касата бира си стои и има кой да я достави вьв Варна.
                Те ти моя пьрвия,да лежи на кое ухо коя иска кифла,че тоя как ми се хили няма да ме премести,маке.........3-5 засилки правят чудеса.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #98
                  От: Кой беше? Да си признае веднага!

                  Не мога да посегна на видимо по слаб от мен, имам заложено ограничение във фирмуера си. А подпирането с броня го разбирам като физическо посегателство.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Кой беше? Да си признае веднага!

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    Ама ти пак не ме разбираш, аз не съм казал че не бих подпънал някой предупреден наглец, това обаче да е жена... не е възможно да стане си мисля, под достойнството ще ми е.
                    Тоест,само мъж може да е наглец,предупреден или не?По горе в темата се дадоха няколко примера,показващи,че жените не отстъпват в това отношение ни най-малко...При варианта с жена какво правим?
                    o888 37 63 69

                    Коментар


                    • От: Кой беше? Да си признае веднага!

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      Не мога да посегна на видимо по слаб от мен, имам заложено ограничение във фирмуера си.

                      Никакви притеснения да смачкам и кола за 2 бона с мойта за 8 примерно,а кой зад волана и колко кила е не ги и меря,кой слаб кой силен.......деля ги на нормални и нарушители като втората категория е тарикати и тьпанари,а те тия последните обикновенно го отнасят без да ми се нарушават ограниченията по софтуера
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Кой беше? Да си признае веднага!

                        Първоначално публикуван от Yulianski Преглед на мнение
                        Тоест,само мъж може да е наглец,предупреден или не?По горе в темата се дадоха няколко примера,показващи,че жените не отстъпват в това отношение ни най-малко...При варианта с жена какво правим?

                        Не питай,че аз адрес още чакам и сьм цанил бьлдьзата да го играе таран ма на,не се врьзва човека и те т'ва си е.


                        Юлиянски ти ли беше,признай си без напьни,от Варна си,кажи си да ти олекне
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Кой беше? Да си признае веднага!

                          Аз не съм от нисан сектата,та няма как да съм бил аз Виж ако бяха писали wrangler...щото ми е кипвало и на мен в такава ситуация,ама не се е стигало до такава развръзка.
                          o888 37 63 69

                          Коментар


                          • От: Кой беше? Да си признае веднага!

                            Първоначално публикуван от Yulianski Преглед на мнение
                            Аз не съм от нисан сектата,та няма как да съм бил аз Виж ако бяха писали wrangler...щото ми е кипвало и на мен в такава ситуация,ама не се е стигало до такава развръзка.
                            Пу викам си,намери се човека който отнася една каса с бира.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Кой беше? Да си признае веднага!

                              Я, как се е развила тази тема...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X