Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой беше? Да си признае веднага!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Кой беше? Да си признае веднага!

    Защо винаги "човек с джип" = мутра, престъпник и тн?
    И защо има хора, които толерират нарушаването на ЗДВП?
    И аз преди няколко години съм попадал в подобна ситуация: спускам по Ул. Цар Самуил от Клокотница към Сливница с черокито (явно тогава съм бил в ролята на гадната мутра, макар черока да беше повече астматичен ръждилник от колкото мутренски джип). Та спускам си на долу и малко след като подминах Козлодуй от Сливница завива едно дърто CLK срещу мен и аз спирам учуден, а от Мерцедеса се чува "аре дай на зад бе щи и*а майката, кво ме глеаш" е те тогава "мутрата в мен се обади" и толкова газ на тоя черок не му бях давал дори в гората. Много съжалявах, че онзи в CLK-то съумя да тръгне на зад и да излети на Сливница преди да успея да се кача с ръждивата предница на поизлъскания му преден капак.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #77
      От: Кой беше? Да си признае веднага!

      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
      Защо винаги "човек с джип" = мутра, престъпник и тн?
      И защо има хора, които толерират нарушаването на ЗДВП?
      Щото в страната на Андрешко, родината на уникалната българска идеология "сиромахомилство", всеки, похарчил някакви пари за по-особена кола, някакъв спорт, хоби или по-хубави дрехи дори, е престъпник или най-малкото педер@ст. Народът изнемогва бре, хеййййй, нема пари за леб, дръва за отопление и тока да си плАти, вие тука джипове-мипове, къде дават така?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #78
        От: Кой беше? Да си признае веднага!

        Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
        Какво е "трамвай"?
        Това не е интересно.
        В l-во има решетка за VIP-а, ма Иво да разкаже.

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        От спирането на улицата !!!
        Мисля , че ме познаваш и знаеш че на сериозни въпроси не се ебавам.
        А ако някой отиде сам, от кога се брои ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #79
          От: Кой беше? Да си признае веднага!

          Чета повечето мнения по темата и се чудя, ако форума е представителна извадка на обществото ни, то аз в някакъв зверилник ли живея и се опитвам да отглеждам и възпитавам децата си!?
          Старая се максимално да спазвам правилника за движение ( не твърдя че винаги успявам) и много се дразня на нахални и самонадеяни неспазващи го особенно когато пряко ме засягат действията им ама всичко си има разумни граници! Случва се когато карам по еднопосочна улица срещу мене неправилно да навлезе кола. В най-тежкия случай филма свърши когато се наведох към страничния прозорец на нахалника и учтиво го попитах дали ще се върне назад или ще чакаме катаджиите да дойдат и да решат кой крив кой прав. Но имах и случай когато ми се наложи аз да се върна и да се откажа от правото си - отсрещния, дядка с огромни лупи на очите, се оказа че не може да кара назад, първо се блъсна в бордюра, после замалко не потроши паркиралите коли. Изпотил се изчервил се, гледам го на ръба на инфаркт или инсулт, е върнах 10 м назад и го пуснах да заминава. Ми несъм се почуствал по-малко мъж оттогава!
          А точно във Варна ми се е случвало неведнъж да навлезна в еднопосочна улица откъм забранената посока, просто защото познавам градъ повече като пешеходец отколкото като шофьор, или пък жената (която е варненка) вземе да ме упътва, та ме забатачи някъде накрая. Е не съм се инатил и влизал в пререкания като ми е насран гъза, а съм гледал да се измъкна от ситуацията максимално бързо, тихо и безпроблемно. Ама държа да декларирам, ако някой реши да ме избутва от пътя, по каквато и да е причина, колкото и да не съм прав и особенно ако возя жена си и децата си в колата, че има твърде голяма вероятност този някой да бъде уцелен от поне няколко от 32-та куршума дето ще изстрелям срещу него, защитавайки семейството си. Навлизането в забранена улица е нарушение, но умишленото рушене на чужда собственност и заплахата за живота и здравето са престъпления - дали някой от защитаващите бабаита с джипа схваща разликата!?
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #80
            От: Кой беше? Да си признае веднага!

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            някой от защитаващите бабаита с джипа схваща разликата!?
            Щом го защитават, какво очакваш.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #81
              От: Кой беше? Да си признае веднага!

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              какво очакваш.
              Очаквам!? Ми очаквам яко да ме нападнат и оплюят за пореден път за разбиранията ми!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #82
                От: Кой беше? Да си признае веднага!

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                Навлизането в забранена улица е нарушение, но умишленото рушене на чужда собственност и заплахата за живота и здравето са престъпления - дали някой от защитаващите бабаита с джипа схваща разликата!?
                Разликата ми е ясна та ДА,напълно сериозно защитавам тоя с джипа.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #83
                  От: Кой беше? Да си признае веднага!

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Разликата ми е ясна та ДА,напълно сериозно защитавам тоя с джипа.
                  И аз така. Еле, ако културно съм му казал, че е в нарушение, а той ми тегли една. И да съм с малолитражка, пак ще си търси тенекеджия. За последно ми се случи тук /САЩ/ преди няколко години. Много гот да видиш размахващата среден пръст фръцла как и увисва ченето. Че и плаща и двете коли...
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #84
                    От: Кой беше? Да си признае веднага!

                    А оная с Линкьлна........ми ония с Мустанга в Ла Хоя или пьк келеша с пикапа на Сан Клементе или джипката в Тихуана или пьк Рейндж Ровьра на ония левия завой..........Не ги крий,ще те издам по братски.
                    Прав ли сьм калник давам,в някои случаи цяла предница пьк кой колкото иска застрашен да се чуства след като с усмивка сьм му обяснил,че е в нарушение и следващото действие е бутане с рогИте и то пак с усмивка.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #85
                      От: Кой беше? Да си признае веднага!

                      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                      ...
                      Ама държа да декларирам, ако някой реши да ме избутва от пътя, по каквато и да е причина, колкото и да не съм прав и особенно ако возя жена си и децата си в колата, че има твърде голяма вероятност този някой да бъде уцелен от поне няколко от 32-та куршума дето ще изстрелям срещу него, защитавайки семейството си. Навлизането в забранена улица е нарушение, но умишленото рушене на чужда собственност и заплахата за живота и здравето са престъпления - дали някой от защитаващите бабаита с джипа схваща разликата!?
                      Дано пиеш...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Кой беше? Да си признае веднага!

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        ... Ама държа да декларирам, ако някой реши да ме избутва от пътя, по каквато и да е причина, колкото и да не съм прав и особенно ако возя жена си и децата си в колата, че има твърде голяма вероятност този някой да бъде уцелен от поне няколко от 32-та куршума дето ще изстрелям срещу него, защитавайки семейството си. Навлизането в забранена улица е нарушение, но умишленото рушене на чужда собственност и заплахата за живота и здравето са престъпления - дали някой от защитаващите бабаита с джипа схваща разликата!?
                        А ти защо си мислиш, че бабаитлъкът да побутнеш някого с бронята, защото е направил нарушение, е по-голям от твоята закана в подобна ситуация да изстреляш 2 пълнителя?!? Бабаитлък със служебна карта и пищов е по-малко бабаитлък ли?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Кой беше? Да си признае веднага!

                          Агресията нараства стъпаловидно в повечето случай, който до колкото има трезва мисъл в главата си и сили да действа, ако някой те подпъне с бронята ти за поздрав ли ще му махаш та дори и ти да си навлезлия в насрещното? Може и такъв човек да си, не знам.
                          Последно редактирано от disko04; 27-10-16, 07:36.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Кой беше? Да си признае веднага!

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            А ти защо си мислиш, че бабаитлъкът да побутнеш някого с бронята, защото е направил нарушение, е по-голям от твоята закана в подобна ситуация да изстреляш 2 пълнителя?!? Бабаитлък със служебна карта и пищов е по-малко бабаитлък ли?
                            Аз май 4 ги смятам,по 8 броя та се врьзва бройката,Макаренко

                            Стреля по някой който с усмивка мести нарушителя?Не знам,аз толкова топки нямам и не се чуствам застрашен или в неизбежна самоотбрана,че и 4 пьти да презаредя........е това без таковане си го признавам - толкова топки нямам,за местене ми се намират обаче.

                            За агресия дума да няма,вземи тая броня не е точно любов,но едва ли освен разлято кафе и смачкана кола други последици ще има,вьзглавниците даже под определена скорост не цьфтят или поне от моите бльскания ни една не е цьфнала пьк не е като да не местя с рогата напред.

                            4 пьти презареждане............при пьрвия грьмнат се открива ловния сезон обаче
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #89
                              От: Кой беше? Да си признае веднага!

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              ..., ако някой те подпъне с бронята ти за поздрав ли ще му махаш та дори и ти да си навлезлия в насрещното? Може и такъв човек да си, не знам.
                              Влизам в тона на "колегата" и си разсъждавам на тема кое е по-голям бабаитлък и кое престъпление е по-голямо - да одраскаш/посмачкаш една броня или да издумкаш всичкото налично джепане "на месо" ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Кой беше? Да си признае веднага!

                                Човек не му мисли много в такива ситуации, аз самия кипвам бързо и не съм съвсем сигурен за реакциите си когато са стъпаловидно нарастващи. Но за разлика от Даскалов, присъствието на мойте или други деца биха охладили страстите ми за да прекъсна нарастването на агресията дори и да губя от това защото залога е прекалено голям за едната гордост.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X